• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

וולדמורט מקורות היורש - מה חשבתם עליו?

וולדמורט מקורות היורש זה סרט מעריצים שמספר על האירועים שקרו בתחילת דרכו של וולדמורט.
דרך אגב - מי שלא קרא/ראה את כל ספרי/סרטי הארי פוטר - 1. רוצו לקרוא
2. אל תקראו את זה - ספוילרים!

אז הסרט מספר על גרישה מקגלאגן, היורשת של גריפינדור שמחפשת את וולדמורט בצעירותו, ואני בתור מעריץ של הארי פוטר רצתי לראות אותו.
הסרט מרחיב על מה שקראנו בספרים (ומה שאם אני זוכר נכון לא ראינו בסרטים יותר מדי) בנוגע לאיסוף ההורקרוקסים. הסרט מדבר גם על מה שהיה בין גרינדלוואלד לוולדמורט בהוגוורטס, כמו למשל מסדר היורשים שלדעתי לא הוזכר בספרים.

מה אני חושב על הסרט? (ספוילרים לסרט)
הוא נחמד, לא יותר.
פחות או יותר כל העלילה זה מישהי יושבת בכלא ומדברת. בסוף יש טוויסט קטן.
אבל כמו שאמרו לי באחד מהסיפורים שכתבתי, פלאשבקים פשוט לא עובדים בתור סיפור. במקומם הייתי עושה את הסצנות לפי הסדר עם יותר עלילה בין לבין - דמבלדור מבקש מגרישה לשים לב לטום, לדוג'. בקיצור, המסע של גרישה.
הסרט הוא פשוט דיאלוג ארוך עם סצנות באמצע.
חוץ מזה, הייתי מעדיף שהם היו מנסים כן לעשות משהו שלא קראנו בספרים (יותר מ2 דברים בערך) כי אני כבר קראתי את הספרים, אני לא צריך סיכום כללי של הכל.
מישהו הבין למה וולדמורט לא פשוט הורג את כולם שם ומוצא את היומן במקום לספר על כל מה שקרה לגרישה?
(כלומר, חוץ מכדי שיהיה משהו בסרט)
הפריימים - בינוניים, העריכה סבבה, השחקנים דיי משכנעים.
בסך הכל סרט סבבה, אבל הייתי מעדיף דף וורד שנותן לי את כל המידע על וולדמורט והמסע שלו מקובץ ביחד, במקום חלקי המידע שג'יי קיי רולינג נתנה.

חזרה