הפרק האחרון של העונה הראשונה של גלגול גורלי ביוטיוב
הפרק החמישי והסוגר של העונה הראשונה של גלגול גורלי עכשיו ביוטיוב, צפו והגיבו: [תגובות] גלגול גורלי פרק 5, מתחת לגלים, סיום העונה הראשונה
זה הזמן לתמוך במימון הצילומים לעונה השנייה של גלגול גורלי: https://headstart.co.il/project/45464

אתרי סיפורי פנטזיה קצרים

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

אתרי סיפורי פנטזיה קצרים

שליחה על ידי מרתוס » 04 יוני 2018, 16:56

אני מחפש אתר/אפליקציה עם סיפורי פנטזיה קצרים (עד 10 עמודים בערך), בעדיפות לכאלה שמתרחשים בעולמות מערכה מוכרים של משחקי תפקידים כמוממלכות נשכחות, אברון, הנשגבים וכו'
אין מבחינתי הבדל אם הסיפורים הם בעברית או באנגלית אם כי אני מניח שיש מגוון רחב בהרבה באנגלית, ואני מוכן לשמוע גם על סיפורים ארוכים יותר אם יש לכם סופר/סדרה מסוימת שמומלצת בחום.

אשמח לקבל המלצות, גם כאלה שלא עומדות בקריטריונים האלה אם יש משהו שאתם חושבים שהוא טוב מספיק כדי להתגמש בשבילו, בסופו של דבר אני מחפש משהו לקרוא בנסיעות של חצי שעה בערך.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

אתרי סיפורי פנטזיה קצרים

שליחה על ידי The oldman » 07 יוני 2018, 23:07

חיפשת ב www.fanfiction.net ?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

אתרי סיפורי פנטזיה קצרים

שליחה על ידי מרתוס » 09 יוני 2018, 14:15

שמעתי על האתר, אבל לפי מה שהבנתי מדובר ביצירות שבעיקר עוסקות בספר/משחק/סדרה מסוימים כמו הארי פוטר או אווטאר, אני מניח שייתכן שיש שם סיפורים שמתרחשים הממלכות נשכחות אם שנחשבים פאן פיקשן עבור ספר/סופר מפורסם במיוחד, אבל עוד לא מצאתי כאלה, בטח שלא כאלה שמתרחשים בעולם פנטזיה מומצא שלא מבוסס על יצירה ספציפית קיימת.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

אתרי סיפורי פנטזיה קצרים

שליחה על ידי העוג הברברי » 09 יוני 2018, 19:48

חיפשתי פאנפיקים של הנשגבים, ממלכות נשכחות וכו׳, לא ידעתי מה זה יביא לי, אבל מסתבר ש-TV Tropes הכינו רשימת המלצות:

הנשגבים
ממלכות נשכחות
לא מצאתי של אברון או השמש השחורה, אבל אני בטוח שמהאתרים אליהם תקבל קישור תוכל אולי למצוא סיפורים באותם עולמות.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

אתרי סיפורי פנטזיה קצרים

שליחה על ידי מרתוס » 10 יוני 2018, 23:07

נראה מבטיח (ומסתבר שבfanfiction יש נושא על העולם של ממלכות נשכחות בלי קשר לספר ספציפי),
תודה רבה.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה