• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דדפול 2- מה דעתכם?

אז ראיתי אתמול את דדפול 2. דבר ראשון, אני רוצה להגיד שממש נהניתי בסרט הראשון. הוא היה קורע ומדהים, ויחיד במינו. ואז הכריזו על הסרט השני. כמובן, זה נטו בשביל הכסף, אז לא הלכתי לסרט עם ציפיות. למעשה, לא היה לי אכפת מספיק מהסרט כדי להתחמק מספוילרים באופן אקטיבי.
ומזלי שלא באתי עם ציפיות, כי גם לא התאכזבתי. הסרט היה משעשע ואפילו מצחיק לפעמים. עם אקשן סביר פלוס ודמויות נחמדות. אבל הוא בהחלט לא היה מדהים. הקצב היה all over the place, עם 3 מערכות שהקשר ביניהן די מאולץ בלשון המעטה. הרבה עצלנות תסריטאית, ומעט מדי זמן מסך לדומינו שהייתה מגניבה כל כך שלא הפריע לי שהשחקנית שלה שחורה למרות שהדמות בקומיקס לבנה (כאילו, הצבע הלבן. לא צבע גוף בהיר.)

אז מה אתם חשבתם?

אני לא חושב שהדדפול הראשון או השני היו מדהימים באיזשהי צורה. מה שכן נחמד זה שזה מצא נישה שהייתה מאוד בחסך (סרטים גם עם אקשן מגניב וגם הומור בריא ומודע לעצמו, שהוא R Rated), ומילא אותה יפה. ובתכלס הדבר הכי טוב בדדפול זה קמפיין השיווק שלו, ששם הראשון היה סבבה אבל השני התעלה על עצמו לגמרי. הסרטים עצמם היו שניהם פחות או יותר באותה רמה, חוץ מזה שבדדפול 2 הם העלו הילוך עם בדיחות המטא והתעוזה שלהם. הבעיה היא איך הם יצליחו לעלות עוד יותר בדדפול 3? הם יצטרכו ממש לשבור את הכלים כדי שבדיחות המטא ימשיכו להפתיע.

לגמרי מסכים עם נקסטרול, סרט חביב לכל הדעות אבל לא מתקרב לרמה של הראשון. היו בדיחות מצחיקות, אבל גם הרבה בדיחות מאולצות. בערך 50-50. הסרט התחיל מאוד חלש ומרוח לטעמי, והתחזק לאט לאט, כשהקטע הכי חזק היה הסצינות שאחרי הכתוביות. לא יודע מה זה אומר על סרט שהקטע הכי טוב בו מופיע אחרי הכתוביות... בכל אופן התחלה חלשה, סיום חזק.
מבחינת מבנה - באמת לא היה לסרט שום מבנה:
שלב האקספוזיציה נמשך יותר משעה וזה היה ממש מטריד. קודם כל סיקוונס שמסביר איך ונסה מתה. ואז סיקוונס שמראה איך וייד פוגש את ראסל. ואז סיקוונס שמראה איך הם מתחברים אחד לשני בכלא. נראה שהיה פה ניסיון לבנות קשרים אנושיים מעמיקים בכל סיקוונס, כדי שכשהעלילה האמיתית תתחיל הקהל ירגיש משהו. לדעתי זה ממש התפספס וסתם יצא מרוח.
עוד משהו שהפריע לי זה שהרגו את כל האקס-פורס מיד. כן, זה קטע מצחיק, אבל היה הרבה יותר כיף לראות את דדפול אשכרה מוביל חבורה של אידיוטים לקרב. כמו כן, היתה יותר מי חפיפה בין התפקידים של פיטר ודופינדר בסרט. פיטר נתן לנו את הבדיחה הכי טובה בטריילר, אבל לא היה יותר הגיוני להשאיר את כל הנישה הזאת לדופינדר?

חזרה