• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

גות'האם- מה קרה לסדרה?

אז אני מזהיר מראש, זה די rant.
אני רואה את הסדרה כבר כמה שנים יחד עם [mention]העוג הברברי[/mention] ,ואני ממש נהניתי. אבל שתי העונות האחרונות, ובמיוחד עונה 4... עכשיו הגעתי למצב שכמעט עשיתי לסדרה drop. עד כדי כך נמאס לי ממנה. הם חוזרים על אותם דברים שוב ושוב, מתעסקים ברעיונות וזונחים אותם, ומחזירים דמויות מתות כל כך הרבה שהתחלתי להמר תוך כמה פרקים נראה את הדמות שמתה הרגע חוזרת. כשהיה מוות רציני בתחילת העונה, פשוט אמרתי "טוב נראה אותו בסופת הברקים הבאה".

אבל, לא הכל רע. יש שם שחקנים מדהימים ודמויות ממש טובות (טוב, ממש טובות רוב הזמן), יש שם קטעים אדירים (סצנת הauction) ויש גם מדי פעם פרקים טובים לחלוטין, למרות שזה נהיה נדיר יותר ויותר.

גות'האם לדעתי היא סדרה שכמו סדרות רבות אחרות, פשוט לא נוצרה להיות ארוכה. היא הייתה אמורה להסתיים אחרי עונה או שתיים. וזה חבל לי, שכל כך הרבה סדרות מחודשות רק בגלל הרייטינג ובשביל הכסף, וזה פשוט לא רק פוגע בהן, אלא במעריצים שמתאכזבים וסובלים מההתדרדרות של הסדרה האהובה עליהם.

מה איתכם? יש מישהו שרואה?

ראיתי אווטאר ואז אווטאר קורה. מסכים איתך לגמרי.
עוד סדרה שעשו לה סדרת המשך היא נארוטו - עכשיו יש לו 2 ילדים והסדרה מתמקדת בבכור, כשנארוטו ושאר הנינג'ות מהסדרה המקורית מהוות רקע לעלילה של הסדרה הנוכחית. אומרים שהסדרה הולכת לכיוון אפל יותר מנארוטו, ואפשר לראות את זה מהפרקים שיצאו עד עכשיו. אמנם אין קשר בין הארקים, והסדרה, לפחות לדעתי, פחות מוצלחת מנארוטו, אבל מתחילים לראות קשר לסדרה המקורית, ולא ברור לאן הסדרה תתפתח, שזה, לדעתי, יתרון גדול.

אני לא מדבר כאן על סדרות המשך, שזה משהו אחר לגמרי (ודווקא שמעתי מהרבה אנשים שבורוטו הרבה יותר טוב מנארוטו, אישית, לא אכפת לי מאף אחת מהן). אני מדבר על סדרות שפשוט ממשיכים לחדש ולהוציא להן עוד עונות רק בגלל הרייטינג.

אני לא בטוח שהרייטינג לא היווה שיקול בשידורי בורוטו, אבל אם יש בבורוטו משהו יותר טוב מנארוטו במובהק זה היעדר פילרים.
בנארוטו הסדרה כוללת כ50% פילרים בהערכה גסה, ולקראת סוף שיפודן זה מגיע ל80% פילרים! בקיצור - יש הרבה דרכים לשמור על סדרה באוויר, והן לא בהכרח טובות.

חזרה