• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Black Lightning- הברק השחור

אז היום ראיתי את פרק סוף העונה של הברק השחור. סדרת גיבורי על נוספת מבית CW ו-DC, אבל לא כחלק מהיקום של "החץ", "הפלאש" ו"אגדות המחר" (ו"קונסטנטין" ו"ויקסן" ו"ריי ולוחמי החופש" ו"קונסטנטין עיר השדים" ו... טוב, הבנתם את הרעיון)

היא התחילה חזק. סדרת גיבורי על שחורה, בפרברים. היא הרגישה כמו משמש מסוים של לוק קייג' ודרדוויל, אבל המיקום שלה בעיירת פרברים במקום בניו-יורק והמיקוד במשפחה ואשכרה כוחות על ויז'ואלים הפך אותה למשהו מיוחד. סדרה שמדברת בעיקר על בעיית סמים אצל שחורים ובגזענות, ועל הניסיון לשבור את מעגל העוני, הסמים והאלימות הזה. למרות שהיא נחלשה לאט לאט, הפרקים האחרונים היו נהדרים, במיוחד הפרק האחרון, ואני ממש מחכה לעונה הבאה. בתקווה, יכניסו שם את הדמות של static shock, שיכול להתאים לסדרה ממש.

מעניין, בדיוק מסיים את הפרקים האחרונים של האגדות של מחר (ואת שדרוג הפורום) וחיפשתי סדרה חדשה. אבדוק אותה גם בעצמי, למרות שהתיאור שלה לא כל-כך הלהיב אותי... וגם אני מאוד אהבתי את לוק קייג', אבל דרדוויל היה בעיקר מעצבן.

באופן אישי לא התלהבתי מהעונה הראשונה של דרדוויל, אבל ייתכן שפשוט הייתי צעיר מדי בשביל להינות ממנה כראוי כשהיא יצאה. העונה השנייה לדעתי הייתה נהדרת, במיוחד עם פאנישר.
לוק קייג' היה בינוני למדי.

המון בלאק פאוור יש בנטפליקס
הברק השחור התיש אותי ופרשתי באמצע, אולי אני אראה את פרק סיום העונה רק כדי לסגור את העונה.

חזרה