• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ready player one- הסרט

https://www.pundak.co.il/forums/threads/39708

בכל מקרה, בדיוק חזרתי מready player one. הלכתי עם אבא שלי, שקרא את הספר ומנדנד לי כבר שנים לקרוא אותו, אבל החלטתי לחכות עם זה. ככה שמנקודת מבט של מישהו שלא קרא את הספר- סרט מצוין, אם כי לא חף מבעיות.

מה שכן, הוא עמוס ויז'ואלית, עם כל כך הרבה רפרנסים ואיסטראגז שלחפש אחד ספציפי זה כמו לחפש מחט בערימת שחת, ולמרות שאני די בטוח שמצאתי את הרפרנס הספציפי שחיפשתי, אני לא מאה אחוז בטוח, שזה קצת באסה.
כמו כן, הוא טיפה rushed, והחלוקה בין שני העולמות (האמיתי והוירטואלי) יוצרת מדי פעם בעיות עם הקצב, שזה קצת חבל.
חוץ מזה, מאוד נהניתי.
במיוחד מהגאנדם, שגרם לי להתפקע מצחוק
מה איתכם?

אביעד אמר/ה:
האמת היא שקראתי את הספר בכלל. בלעתי אותו ביום אחד כשראיתי, ואהבתי מאוד.
אבל הדמויות הרגישו לי רדודות, כאילו אין להן מטרה בחיים חוץ מהאפיקומן של האלידיי.
*אפיקומן :D
אני משער שאתה מתייחס לשמועה שתרגמו easter egg כאפיקומן? בכל אופן, אני ראיתי גרסא עם כתוביות ושם זה פשוט היה "איסטר-אג".

ראיתי, סרט חביב ונהנתי בעיקר בגלל הנוסטלגיה הדחוסה. אני חושב שבכל הנוגע לעלילה וסיפור אני כבר עברתי את הגיל אליו הסרט הזה מיועד. למרות שמצד שני, הרפרנסים שבו מיועדים לאנשים בגילי ואף יותר מכך, אז יש פה איזה דיסוננס מסויים.

נהנתי מהסרט, והביקורת של נקסטורל די מסכמת את הדעה שלי, אבל
עצבן אותי הקטע עם כתם הלידה של סמנתה/אטרמיס. נראה כאילו ניסו להעביר מסר בסגנון של "לא חשוב איך אתה נראה" אבל לא רק שעשו את זה עם "פגם" מאוד שולי אלא גם טרחו להסתיר או לטשטש אותו בכל הסצנות אחרי זאת בה הוא מוצג. זה שידר תחושה של "היי, אנחנו מחוייבים להעביר את המסר, אבל הקהל מצפה לחתיכות אז בואו נהיה ממש עדינים".
ואני ממש מזדהה עם התוכן של הספויילר של נקסטורל. המשפחה שלי הסתכלו עליי כאילו אני משוגע.

Nextorl אמר/ה:
[post]698706[/post] אני די בטוח שמצאתי את הרפרנס הספציפי שחיפשתי
איזה רפרנס חיפשת?

חזרה