• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

טריילר חדש (ואחרון) ל Infinity War

יצא לפני כמה ימים, נראה חמוד - וכרגיל מארוול לא לוקחים את עצמם יותר מדי ברצינות. בכל מקרה עם הרוסטר העצבני של גיבורי העל בסרט, זה די חובה לראות. מי מתכנן להזמין כרטיסים מראש?
הבאסה שלי שלמעט איימקס, אולמות קולנוע בארץ די מחורבנים מבחינת איכות...

למען האמת, גיליתי שאולמות הקולנוע של גלובוס מקס הם ממש אחלה מבחינת איכות, הבעיה היחידה היא ההפסקה. אבל נו טוב.

בכל מקרה, אני לא חושב שאקנה כרטיס לבכורה, כנראה ללמחרת בבוקר ככה שלא יהיו מלא אנשים, אבל אין סיכוי שייקחו לי יותר משלושה ימים לראות את זה מהרגע שזה ייצא.

גם הטריילר הקודם וגם זה לא ממש עוררו בי התלהבות מהסרט. הדבר שהיה אמור להיות מעניין, ת'אנוס, נראה כמו סתם נבל באנאלי שרוצה להשמיד את היקום בלי מניע מיוחד. קילמונגר בפנתר שחור היה אפילו יותר מעניין מזה...
חוץ מזה שהסצנות ה"אפיות" כביכול לא נראות אפיות בכלל. מה זה האנשים האלה שרצים בספארי, מה זה קשור לקרב עם ישות גלקטית? שלא לדבר על זה שבאקי ופאלקון מביאים פאקינג רובים לקרב, נו באמת.
וברור לגמרי שאינפלציית גיבורי העל בסרט הזה היא מעבר למה שתסריטאי בן תמותה יכול להתמודד איתו בלי לצאת פארש.
בקיצור, אני מכין את עצמי לאכזבה. והאמת שיכול להיות שזה גם הכוונה של המפיקים - אינפיניטי וור חלק אחד יהיה אקספוזיציה לשואו האמיתי, שזה אינפיניטי וור חלק 2. זה לפחות התיאוריה שלי.

לגבי צפיה בקולנוע והזמנה וזה, מבחינתי סרטי מארוול הם במקסימום משעשע, אז לא ממש אכפת לי מאיכות ההקרנה או לקבל ספוילרים כי לא אצפה בזה בבכורה.

הטריילר החדש נראה מדהים ובהחלט עושה חשק לצפות. מעבר לערך הבידורי, מגיע פה הסיום של הפרוייקט הקולנועי הכי נרחב ואמיציוזי שהעולם ראה עד כה, ובהחלט יתכן שהשיא הזה לא ישבר בקרוב. אני חושב שלסרט הזה יש גם ערך היסטורי בנוסף לערך הקולנועי.
מה שכן - בהחלט לא עומד להזמין כרטיסים מראש או לראות בבכורה. הסרט האחרון שראיתי בבכורה היה The Last Jedi, וכולנו יודעים איך זה נגמר...

חזרה