מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

ארטמיס מאת אנדי וויר

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage

ארטמיס מאת אנדי וויר

שליחה על ידי פלאפי » 12 פברואר 2018, 21:55

מישהו קרא? את the martian ראיתי בקולנוע אז לא טרחתי לקרוא, אבל מכל ההתלהבות על אנדי וויר יש לי תחושה שאני כן אהנה מהספר הזה, וגם לא בטוח אם הוא יעובד לסרט מתישהו. איך זה בהשוואה לthe martian? בבקשה רק דעה כללית ובלי ספוילרים.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
אורח

ארטמיס מאת אנדי וויר

שליחה על ידי אורח » 19 מרץ 2018, 09:15

ארטמיס אחלה ספר, אם כי לא ברמה של the martian שהוא רף עצום בגובהו. אבל עוד לפני ארטמיס, כדאי לך מאד לקרוא את the martian גם אם ראית את הסרט. הסרט מצוין אבל הספר עוד יותר, יש בו כמה רבדים וסיפורי משנה שנחתכו מהסרט.
אני רק אגיד שבנוסף לקריאה של ארטמיס, כדאי לך לחפש ב-business insider ראיונות עם וויר, ומאמר אחד שהוא כתב בעצמו, על כלכלת התיירות העתידית לירח כמו שהוא רואה אותה (זה הבסיס לספר).
סמל אישי של משתמש
tkhag1

ארטמיס מאת אנדי וויר

שליחה על ידי tkhag1 » 19 מרץ 2018, 10:43

ארטמיס היה די טוב ב4 הספרים הראשונים משם הוא פשוט התחיל להידרדר והאמת שלא הצלחתי להכריח את עצמי לקרוא את הספר האחרון שלו.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage

ארטמיס מאת אנדי וויר

שליחה על ידי פלאפי » 19 מרץ 2018, 11:05

tkhag1 כתב:ארטמיס היה די טוב ב4 הספרים הראשונים משם הוא פשוט התחיל להידרדר והאמת שלא הצלחתי להכריח את עצמי לקרוא את הספר האחרון שלו.
די בטוח שארטמיס זה רק ספר אחד. יכול להיות שאתה מתכוון לארטמיס פאוול, סדרת ספרים שלגמרי לא נכתבה על ידי אנדי וויר?
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
tkhag1

ארטמיס מאת אנדי וויר

שליחה על ידי tkhag1 » 19 מרץ 2018, 11:08

אה טעות שלי, חשבתי שמדובר על ארטמיס פאול.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה