• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סולו, מלחמת הכוכבים - טריילר

יש טריילר של סולו, וזה ממש נדמה שמלחמת הכוכבים כבר חצה את הקו - זה לא רק סרטים של הטוב כנגד הרע, אלא גם סרטי אקשן קלילים בעולם. במלים אחרות, נראה חביב אבל ממש לא שווה לטעמי ללכת לקולנוע - בייחוד שבמאי יש גם את הנוקמים וגם את דדפול 2

דרך-אגב רק לי זה מרגיש קצת שומרי הגלקסיה באופי?

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
האן סולו לא יהיה האריסון פורד?! צופה אחד הלך לאיבוד...
תגיד לי על מה אתה מדבר בכלל. זה סרט פריקוול שאמור לגולל את מעלליו של האן סולו כשהיה צעיר, עוד לפני פרק 4. איך האריסון פורד בן ה-75 אמור לגלם את עצמו בגיל 20?

אני אלך מכורח האינרציה. יכול להיות קליל וכיף אם באמת לא ינסו לעשות שם יותר מדי בלאגן בהמשכיות. רוג אחד היה בסה"כ די מוצלח. וברור שזה מזכיר את שומרי הגלקסיה, מאז שהיה שומרי הגלקסיה כל הפרנצ'ייזים מנסים לעשות שומרי הגלקסיה - יחידת המתאבדים ניסה להיות שומרי הגלקסיה ונכשל קשות, ת'ור 3 ניסה להיות יותר מצחיק משומרי הגלקסיה ויצא מגוחך, ושומרי הגלקסיה 2 ניסה להיות שומרי הגלקסיה אבל קצת פספס את מה שעשה אותו בסרט המקורי. ברגע שהוליווד רואים שיש שטיק שעובד, הם מנסים לשחזר ולטחון אותו לעייפה עד שהוא הופך לנדוש.

חזרה