• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

טריילר ראשון - Avengers: infinity war

ראיתי והיה נהדר. ממש מחכה לסרט. אכן נראה שהתיאוריות צודקות והsoul gem נמצאת בוואקאנדה, וזה למה ת'אנוס שולח את הצבא שלו (מונהגים על ידי המסדר האפל שלו) לתקוף שם.

אבל באמת, למה ויז'ן בצורת אדם? איכס.

זה נראה מצוין, קצת יותר קודר מהסרטים האחרונים של מארוול אבל זה מתאים בהתחשב בקנה מידה של הסיפור.

אז יש לנו 5 אבנים שעד עכשיו ראינו,
כחול-חלל-(טסרקט) שנמצאת כרגע אצל לוקי ואיכשהוא תעבור לת'נוס, אולי אנחנו רואים את לוקי פשוט מוסר אותה(?)
צהוב-מוח-(מקור הכוח של ויז'ון)-נמצא כרגע אצל ויז'ון ובצורה לא מפתיע נראה שינסו לקחת אותה ממנו.
אדום-מציאות-(אית'ר)-פעם אחרונה שראינו אותה היה אצל האספן, אבל מאז החנות שלו התפוצצה, אז אין לנו מושג.
סגול-כוח-(orb)-פעם אחרונה שראינו אותה היא הייתה בכוכב קסנדר, אבל בגלל שבטריילר היא אצל ת'נוס אני בספק אם היא עדיין שם, או ששומרי הגלאקסיה יקחו אותה ויפסידו אותה או שהצבא של ת'נוס לקח אותה offscreen
ירוק-זמן-(העין של אגמטו)-אצל ד"ר סטריינג

והאבן שלא ראינו,
כתום-נשמה (?)-מיקום לא ידוע, אבל אני מסכים עם נקסטרול שהיחא כנראה בוואקאנדה, זה יסביר את הטכנולוגיה המתקדמת שלהם

מסקרן אותי לראות אם יהיה סיפור מעניין בתוך הסרט עצמו עם אבן המציאות (אדום) או שלאחד הצדדים יהיה אותה עם שורת הסבר של איך הוא השיג אותה.

ראיתי עכשיו, טריילר מעולה. אני ממש מקווה שהם יהרגו דמות ראשית, למרות שלא נראה לי שזה יקרה בסרט הזה (אלא אם כן סופרים את ויז'ן כדמות ראשית, ואז יש סיכוי)
Nextorl אמר/ה:
באופן אישי אני מקווה שההתחלה של הסרט תהיה סצנה שבה ת'אנוס פשוט מרסק את קסנטאר בלי שום מאמץ ולוקח את אבן הכוח מילולית על גופתם המתה.
זה יהיה ממש מגניב :mrgreen:
אגב, מישהו יודע מתי הסרט יוצא בארץ?

מרתוס אמר/ה:
[post]688423[/post] מסקרן אותי לראות אם יהיה סיפור מעניין בתוך הסרט עצמו עם אבן המציאות (אדום) או שלאחד הצדדים יהיה אותה עם שורת הסבר של איך הוא השיג אותה.
אם כבר כולם מסכימים שהאבן הזאת בוואקאנדה יש מצב שיהיה רקע על זה ב-Black Panther.

אכן, התיאוריה אומרת שטצ'אלה ישתמש באבן על מנת לדבר עם רוחות אבותיו (בטריילר רואים אותו מתקרב לעץ משונה שנחים עליו פנתרים שחורים, ויש זוהר צפוני בשמיים). וזה הדבר היחיד שאני מצפה לו בסרט הזה, אני באמת לא אוהב את טצ'אלה או את וואקאנדה.

מרתוס אמר/ה:
אולי אנחנו רואים את לוקי פשוט מוסר אותה(?)
לי זה דווקא היה נראה כאילו הוא פותח עם הטסרקט פורטל לת'אנוס (ואז, סביר להניח שהוא מוסר לו את הטסרקט...)

שאלה טכנית: למה כולם נראים מוזר? הקפטן עם זקן, האלמנה בלונדינית, ו... ויז'ן אנושי? הדבר היחיד שהיה מגניב בו הוא המראה שלו... (לא באמת, גם זה היה מכוער, זה פשוט היה הדבר הכי טוב אצלו...) (במחשבה על זה, מישהו מוכן להסביר לי איך אבן נצח+גוף רובוטי=חייזר?)

הפנתר השחור בתכל'ס די משעמם, לא מתלהב מידי לקראת הסרט והכל, ומקווה שאבן הנצח לא תהיה אצלו, אלא אצל מישהו מעניין יותר...

cap is rocking the bearded look!
אבל ברצינות, אחרי הכל הוא די פושע נמלט אחרי האירועים של סיביל וור, אז הגיוני שהוא ישנה את המראה שלו. התיאוריה הרווחת היא שהוא הופך לNomad. כבר דיברתי על זה בעץ על סיביל וור.

האלמנה... כנראה מאותה הסיבה, אע"פ שמתבדחים שסקרלט ג'והנסון כבר יודעת שלא יכולים לפטר אותה אז היא עושה מה שבא לה (למי שלא יודע, היא כ"כ רצתה את התפקיד של האלמנה השחורה שהיא צבעה את השיער במיוחד לאודישן). אבל כן, אני פחות מעדיף את הלוק הזה. חוץ מזה, יש תיאוריה שאומרת שהיא תשתמש בשם "ילנה בלובה" כמסווה. בקומיקס, זו האויבת המושבעת שלה. https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Widow_(Yelena_Belova)

בנוגע לויז'ן, אין לי מושג למה אתה קורא לו חייזר. הוא לא חייזר בשום צורה. הוא סינתואיד (אנדרואיד סינתטי). בקומיקס מתארים אותו כ"every inch a human being—except that all of his bodily organs are constructed of synthetic materials".

צריך.לזכור שבפועל מדובר בשני סרטים, ויהיו עוד סרטים באמצע. לא הייתי מצפה להפרעות גדולות מבחינת עלילה, קרי בסוף הסרט הראשון ת'אנוס בטח ישיג את רוב האבנים, הסרט יהיה מעין מסע והקדמה לסרט השני.
בסוף הסרט השני הטובים ינצחו אחרי שמישהו יקריב את עצמו. העלילה זה לא הצד החזק של מארוול, הדמויות והביצוע, כן.
אני מקווה שלוקי לא סתם יוותר על האבן שלו... אישית לא ממש מכיר את בלאק פנת'ר מקודם, למעט ההופעות הקצרות שלו עד כה, אבל אהבתי את הטריילר שלו -

בסוף של ת'ור ראגנארוק, הספינה של האסגארדים נתפסת על ידי הספינה של ת'אנוס. אז כנראה מה שיקרה זה שת'אנוס יכסח להם את הצורה, יזרוק את ת'ור לחלל (ות'ור יפגע במקרה בחללית של שומרי הגלקסיה), ולוקי יביא לו את הטסרקט בתמורה לכך שהוא (ושאר האסגארדים שנותרו) יישארו בחיים.

לוקי יכול להשתמש בטסרקט כדי להציל את עצמו בכל מקרה לדעתי... אם הוא יבגוד בת'ור זה יהיה יותר באופי - הרי המטרה שלו זה לכאורה לשלוט באסגארד...

בסופו של דבר, לוקי תמיד היה בצד של עצמו. אבל גם הוא מפחד מת'אנוס, וזה למה הוא עבד איתו בנוקמים הראשון. כמו כן, אני לא חושב שלוקי יודע להשתמש בטסרקט לבדה, כל פעם שהשתמשו באבני האינסוף זה או כשהחזיקו אותן ישירות או באמצעות מכונה או כלי שנבנה על מנת להשתמש בהן. בהתחשב בכך שהטסרקט היא לא אבן האינסוף עצמה (האבן נמצאת בתוך הטסרקט) אז אני לא חושב שאפשר להשתמש בה ללא שום דבר אחר.

בכל מקרה, כמו שאמרתי, התיאוריה היא שהוא "יבגוד" בת'ור ויביא את הטסרקט לת'אנוס בתמורה לחיים של תושבי אסגארד, שזה לחלוטין הגיוני. אבל שוב, התיאוריה אומרת שזה יהיה אחרי שת'אנוס יכסח את ת'ור (יזרוק אותו על החללית של שומרי הגלקסיה) ואת באנר (שיתרסק בכדוה"א ויהווה מעין מבשר לביאתו של ת'אנוס, כמו הגולש הכסוף בקומיקס).

לוקי משתמש בטסרקט בעצמו באוונג'רס הראשון, לא שילד פותחים את השער...
כמו גם שהטסרקט הוא פשוט האבן עם איזשהוא שינוי, כמו שזה לא מנע ממה-שמו להשתמש באבן האדומה כגז בdark world אני מתקשה להאמין שזה הסיבוך

אבל שים לב ש:
א. הוא משתמש בספקטר שלו, שנוצר על מנת להשתמש בכוח של אבני אינסוף.
ב. הטסרקט נמצאת במכונה של שילד.

וכמו שאמרתי, הטסרקט היא לא האבן עצמה, אלא רק מיכל שבתוכו האבן נמצאת. בדיוק כמו הorb בשומרי הגלקסיה, שבתוכו נמצאת אבן הכוח.

חזרה