• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Legends of tomorrow - קללת העונה השלישית מכה שוב?

אהבתי את שתי העונות הראשונה של האגדות של מחר. בעיקר את העונה השנייה.
אבל, זה DC, ואני מכיר את קללת העונה השלישית שלהם - Arrow הפך למייגע בעיניי בעונה השלישית, ו Flash סתם גרוע רצח מהרבע השעה הראשונה שראיתי של העונה השלישית.
בינתיים, לצערי, האגדות של מחר לא ממש מצליחים להפר את הקללה הזו. אחרי שלושה פרקים, זה פשוט נראה עייף עם רצון עז מדי להצחיק, וגם מתחיל ב-Plot Twist מיותר לגמרי.
Time bureau, באמת? מאיפה זה הגיע? למה ריפ לא יכול להיות חבר שלהם ולמה הסצנה המגניבה של דינוזאורים ב LA נגמרה תוך חמש דקות?

למען האמת, הסדרה לא כזו גרועה. אני מסכים שהכותבים הכניסו את עצמם למקום ממנו הם לא הצליחו לצאת, אז הם פחות או יותר "מחקו" את הקטע (וזה קרה גם בארוו עם סוף עונה 5 ותחילת עונה 6), אבל לג'נדס לא קרוב ללהיות נוראי כמו שאר העונות השלישיות. אבל לפחות ארוו ממש נהדר העונה.

הגעתי לפרק התשיעי והסדרה להפתעתי אכן השתפרה. אני עדיין מאוד אוהב שדמויות ותיקות עוזבות, חוזרות וגם מצטרפות דמויות חדשות. זה מכניס רעננות לסדרה.
ומעבר לזה, פרקי ה Crossover (Earth X) בעונה הזו היו סבבה - יותר טוב בהרבה לדעתי מאשר בעונה הקודמת, הפעם זה יותר "אישי" ולא חייזרים. לדעתי מי שמחבב את הסדרות, חייב לראות את ה Crossover.

חזרה