• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

המעניש The Punisher

אז סיימתי ממש עכשיו את הפאנישר. הסדרה החדשה של מארוול-נטפליקס, והיא הייתה ממש טובה.
מי שלא יודע, הפאנישר (בגילומו של ג'ון ברנת'ל) הופיע לראשונה בעונה השנייה של דרדוויל, והדמות שלו הייתה כל כך פופולרית שהייתה עצומה אינטרנטית על מנת להשיג לה סדרה משלה. מה שקרה, ומזל.

דבר ראשון, אני רוצה להגיד שג'ון ברנת'ל הוא אחד השחקנים היותר אהובים עליו. אני מת עליו מאז שהוא שיחק את שיין במתים המהלכים, הוא עשה לי את הסרט "רואה החשבון", ונורא התעצבנתי מכמה משני התפקיד שהוא קיבל ב"בייבי דרייבר" (לעזאזל! הוא קיבל אפילו את השם שלו בקרדיטים בהתחלה, אבל ראו אותו רק למערכה הראשונה והקצרה?! דאמט) וכמו תמיד, הוא עשה עבודה מדהימה. הוא משחק הרבה פעמים את אותו סוג דמות, החייל הקשוח עם הבעיות הנפשיות, והוא פשוט מדהים בזה. קצת חבל לי שהוא לא משחק תפקידים יותר מגוונים, אבל הוא עושה את מה שהוא יודע לעשות בצורה טובה, וזה מספיק.
ג'ון ברנת'ל אמר באחד הראיונות איתו בנוגע לסדרה, שההפקה ניסתה להפוך את פרנק קאסטל לבחור טוב ו-"too likable", אבל ג'ון נלחם על להשאיר את הפאנישר מי שהוא. אנטיגיבור, מניאק, וקצת פסיכופת. ולעזאזל, הוא הצליח. הפאנישר זבל. אבל זה דבר טוב, כי אע"פ שהוא זבל, אנחנו עדיין בעדו. עדיין אוהבים אותו. הוא עדיין סוג של גיבור.

הסדרה עצמה הייתה ממש טובה. ולא רק בגלל ברנת'ל. אני לא יודע מי המלהקים של נטפליקס, אבל הם יודעים לעשות את העבודה שלהם טוב. כאילו, חוץ מבאיירונפיסט, אבל את השעמום הזה אני עדיין מכחיש.
הסדרה מתעסקת בעיקר במשפחה. המשפחה המתה של פרנק, המשפחה החיה של השותף שלו. אבל לא מדובר על משפחה רק במובן ה"ביתי", אלא גם בקטע של שותפים. של אחים לנשק. וזה היה ממש נחמד.

פאנישר גם התעסקה די הרבה בנושא של gun conrtol בארה"ב, ובנושא היחס לחיילים ותיקים בארה"ב. זה קטע מאוד אמריקאי, ברמה שזה קצת הרחיק אותי מהסדרה, אבל זה עדיין היה קטע מספיק מוכר בשביל להיות חזק, ובשביל שאני אוכל לשמוע את הביקורת שמועברת.

כמו כן, אני חייב לציין שבמספר פעמים במהלך הצפייה (בינג' דרך אגב, מחולק על פני יומיים, אם שאלתם את עצמכם) פשוט חשבתי לעצמי "פאק, הילדים האלה יצטרכו ללכת לפסיכולוג" XD

בכל מקרה, אם יש לכם 13 שעות חופשיות משום מה, אני מאוד ממליץ על לראות את הסדרה הזו. ואם לא? תפנו אותם. אבל קודם? תראו את שתי העונות של דרדוויל, ואם אתם כבר בקטע- תראו את ג'סיקה ג'ונס. כי זו פשוט יצירת מופת.

כל אחד ומה שעושה לו את זה. אבל בסופו של דבר, הסדרות של נטפליקס הן יותר סרט-ארוך-מאוד מאשר סדרת טלוויזיה. החלוקה של זה לפרקים היא רק למען הנוחות. זו מקשה אחת, והדרך הטובה ביותר לראות את זה היא בבינג'.

כמו כן, הסדרות האלה הרבה יותר מציאותיות, בוגרות ו-down to earth, אני בהחלט מבין אם אתה לא נהנה מזה. אני לא נהניתי בכלל מהעונה הראשונה של דרדוויל, אבל כשהתבגרתי הטעם שלי השתנה, ועכשיו אני מאוד נהנה מזה.

חזרה