• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפסיקים לבינתיים את אתגרי הכתיבה

ת'ור

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
אני מצטער להודיע שהחלטנו לסגור לבינתיים את אתגרי הכתיבה. הח'אן הטטרי עמוס וביקש להעביר את ניהול האתגרים למישהו אחר, ואחרי דיון בנושא החלטנו שלאור ההיענות הנמוכה זו הבחירה הנכונה.

אנחנו נשמח לחזור לפרסם אתגרים כשאנשים יהיו פנויים יותר לכתוב אליהם (בחגים או חופשות אחרות), ואם יש לכם הצעות או הערות בנושא אתם מוזמנים לכתוב אותן כאן או לשלוח לי הודעה פרטית. בינתיים, כמובן שנשמח לקרוא ולהגיב לכל סיפור שיתפרסם במסגרת חופשית, ואם אתם מחפשים השראה תוכלו לעבור על רשימת האתגרים שכבר פורסמו.

אז תודה לח'אן על התקופה בה ניהל את אתגרי הכתיבה, ואני מקווה שהם יעזרו לאנשים לכתוב!

האמת שהבעיה העיקרית שלי הייתה ש... כשאני נותן את האתגרים, אני די מאבד את ההתלהבות, ההפתעה, הציפייה... וכן, אני די עמוס.

אגב, שכחתי להגיד שאם מישהו רוצה לכתוב לנושאים חדשים ולא לנושאים ידועים מראש הוא יכול להשתמש באתגרים של שו"ש או של דו"נ - הם לא מותאמים לאתגרי כתיבת סיפורים, אבל אני מאמין שרוב הנושאים שלהם יכולים להיות הניצוץ שמצית את ההשראה לסיפור חדש.

חזרה