• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

איניומנז Inhumans- הסדרה החדשה של abc

אז אחרי שבוטל הסרט של האיניומנז, מארוול הכריזו שתהיה סדרה במקום. שתגולל את סיפורם של משפחת המלוכה של האל-אנושיים, לאחר שאלה עזבו את כדור הארץ כדי להקים חברה בכוכב אחר.

הסדרה קיבלה חשיפה די גדולה בתקשורת בזמן האחרון, ואף על פי הביקורת הקשה שהופנתה לאחר תמונות הסטילס, היו הקרנות של שני הפרקים הראשונים בImax והכרטיסים נמכרו די מהר. שלשום, יצאו שני הפרקים הראשונים באופן רשמי. והאמת?
הופתעתי לטובה. הסדרה בהחלט יותר טובה מהסדרה הקודמת של מארוול שהshowrunner הופקד עליה- אגרוף הברזל האלמותי, מגנה של ק'ון-לון, או כפי שנקראה בקיצור: Iron Fist. חוץ מהמלכה מדוזה ומקארנאק, ששניהם די נוראיים גם מבחינת משחק וגם מבחינת התלבושות, שאר הדמויות סבירות פלוס. אני מחבב את גורגון וקריסטל, אבל מקסימוס הוא בבירור עילוי.
מדובר באיוואן רהון, שידוע יותר בתפקידו במשחכי הכס בתור רמזי בולטון. ולעזאזל, השחקן הזה טוב ומשחק את תפקיד ה"מהפכן" באופן נהדר. הוא נבל מצוין, ופשוט כיף לראות אותו מדבר.

נקווה שגם הפרקים הבאים יהיו כיפיים לצפיה.

דווקא שמעתי דברים פחות טובים על שני הפרקים הראשונים שיצאו ב IMAX. גם קראתי איזה כתבה שטענה שמדובר בסדרה שעברה ידים מהמפיקים של ה MCU למפיקים של סדרות הטלויזיה, ולכן היא תקועה באמצע.
הבעיה העיקרית שלי איתה, שה Inhumans שם זה לא מי שהיה קודם בסוכני שילד, אלא מדובר בחייזרים של שומרי הגלקסיה. זה לא נורא, אבל זה סתם מעצבן.

אבל אם אתה ממליץ, אז כשכל העונה תשתחרר, אם יהיה לי זמן אחשוב על Binge Watching. כרגע אני עוקב רק אחרי סוכני שילד והאגדות של מחר.

אוקי, סיימתי את הסדרה. בסופו של דבר, היא טובה משציפיתי. אבל מצד שני, הציפיות שלי היו בזבל.
אני לא ממליץ עליה במיוחד, הסוף שלה היה נוראי לדעתי overall, אע"פ שיש שם כמה דברים טובים. הקאסט מאוד מגוון מבחינת כישורי משחק. יש הרבה שחקנים גרועים, אבל יש גם שחקנים מדהימים.
העלילה עצמה לא מדהימה, מרגישה קצת מצוצה מהאצבע ונמרחת יתר על המידה, אבל יש בה גדילה יפה של דמויות, והסיפור די כיפי ונחמד לצפייה.

אז בסך הכל, הדעות שלי די מעורבות בנוגע לסדרה. אני לא ממליץ עליה במיוחד, אבל היא הרבה יותר טובה מIron FIst לכל הפחות, ואני מחכה לקרוסאובר שלה עם שילד כדי שיוכלו לסגור כמה קצוות פתוחים מעצבנים שהשאירו.
ועכשיו ספוילר לפרק האחרון
כאילו, "אטילן היא לא עיר, היא אנשים"! קצת מרגיש כמו העתקה מהסרט האחרון של ת'ור. ואיך שהם מסדרים מקום לאנשי העיר-
הם מזכירים הרבה את "הבוס", אבל מי הוא לעזאזל? הרגיש לי כל הזמן כאילו מדובר בטוני סטארק או ניק פיורי או משהו פסיכי כזה-
שיהיה איזה קמאו אדיר שיקשר את זה לMCU הגדול, אבל פשוט התעלמו ממנו לגמרי? come onnnn
הקטע עם גורגון היה ממש מעפן, אם אתם מחזירים אותו לחיים ופותחים קו עלילה שלם שבו הוא לא עצמו, אתם צריכים לסגור את זה! לא לסיים את זה עם סוף פתוח כ"כ מהר! היה עדיף שהוא יישאר מת...
חוסר הקוהרנטיות של הכוחות של קארנאק ממשיך לעצבן אותי. לפעמים הוא משתמש בהם, לפעמים לא. וזה לא אקראי או בגלל המכה שהוא חטף בראש, זה פשוט כי אם הוא ישתמש בהם העלילה תדפק, אז הם מעדיפים פשוט לתת לו מדי פעם כוח כדי שנזכור שהוא אדיר, אבל להתעלם לחלוטין מזה כשלא מתאים להם... לא שהשחקן טוב במיוחד, או דומה לדמות מהקומיקס.

והיי, אני מאוד מקווה שאני צודק והאויב הזה הוא הkree. זה יהיה הגיוני בהתחשב בכך שהם יצרו את האיניומנז למלחמות.

חזרה