• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סיפור [סיפור] קקי

Aviad Sar-shalom

פונדקאי פעיל
זה לא סיפור פנטזיה אבל כתבתי את זה הרגע וזה הצחיק אותי נורא.

קקי
אין דרך פשוטה להגיד את זה: אני צריך קקי. כבר חצי שעה שאני מת למצוא לי איזה פינה יפה, אולי מתחת לאיזה פיקוס עם טיפה צל, ולדפוק שם את הקקי של החיים. אבל אני מתאפק, ואתם יודעים למה? כי ברגע שאני אעשה קקי הטיול ייגמר ואני אצטרך לחזור לדירה המסריחה שלי ברוטשילד. ככה זה כשאתה כלב.

כל פעם שמוצאים אותי לטיול אני מנסה להאריך אותו כמה שאפשר. חשבתם פעם איך זה שהכלב שלכם לא עושה קקי בשניה שהוא בחוץ? זה בכוונה. אנחנו רק רוצים עוד כמה דקות בשמש, זה הכל.

אז אני מכווץ חזק את השרירים של התחת בזמן שאני מנסה לקלוט עוד טיפה בריזה מהים, עוד ריח של המבורגר מהמסעדה ממול. אבל הריח של האוכל רק עושה לי עוד יותר קקי.

על המדרכה מולנו מגיעה איזה כוסית בלונדינית עם הלברדורית הלבנה הכי גזעית שראיתי בחיים שלי, יפה זאבים, משהו מפחיד. אז אני מנסה לשמור על פאסון ולהראות כאילו זאת רק ההתחלה של הטיול שלי ואני ניגש אליה בעדינות ובאצילות ומרחרח לה את התחת. ריח של בונזו יש לה שם, שום רמז לקקי.

"את סבבה," אני נובח אליה. "לא יוצא לך בכלל. מה איתי?"

היא כבר הספיקה לרחרח אותי ויש לה על החוטם הבעה טיפה נבוכה. היא מעקמת את האף השחור והקטן והחמוד שלה.

"תשמע, לא נעים. נראה לי כמעט יוצא לך."

מה, חשבתם שכלבים מרחרחים אחד לשני את התחת כי זה נעים לנו? זה הכל אינפורמטיבי. אחווה כזאת של כלבים, כמו שאנשים נותנים אחד לשני סיגריה. אבל בכל זאת לא נעים להסריח לשכנה הכי זאבית שלי את הטיול. אני מסתלק משם בזנב מושפל ובחוטם מוכה, ואחרי כמה צעדים אני מסתכל אחורה ומקווה שאולי גם היא תסתכל, לפחות מתוך רחמים, אבל היא ממשיכה עם הכוסית שלה בכיוון הים.

אני מחכה לפניה הראשונה ומיד אחר כך אני עושה קקי בול באמצע המדרכה. אני גם משתדל שיצא הכי נוזלי שלי. בבקשה, לירוי, שיהיה לך בהצלחה לאסוף את זה עכשיו. כן, לירוי, זה היה בכוונה. תהנה.

יא קקי.

חזרה