• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

העולם הקולנועי של מארוול - מה צפוי לנו בהמשך

כתבה מדליקה שמתארת חמש-עשרה דברים שצפויים - אחד מהם די ברור, שחלק מהדמויות ייעלמו או שיתחלפו שחקנים. כמו שקרא באקס-מן... אבל יש עוד: http://screenrant.com/mcu-phase-3-facts-trivia-thor-thanos-captain-marvel/
מעל הסרטים דווקא זה שהכי עושה לי חשק הוא קפטן מארוול, אפילו שאני לא מכיר את הדמות והפנתר השחור. מצד שני, אני ממש לא מבין את ההתלהבות מאנט-מן. גם הסרט לא משהו וכגיבור the atom הרבה יותר טוב.

אני דווקא מאוד נהניתי מאנטמן הראשון, אחד הסרטים האהובים עלי בMCU, אולי אפילו האהוב ביותר. אבל מהפנתר השחור דווקא אני ממש לא מתלהב. קפטן מארוול לעומת זאת... אני בהחלט מצפה לזה.
אחד הדברים שאני הכי מצפה להם באינפיניטי וור זה לראות את קפטן אמריקה, אחרי שהוא הפסיק להיות קפטן אמריקה. בקומיקס יש גרסה שלו בשם Nomad- a man without a country, ואני ממש מחכה לראות את זה על המסך הגדול.

כן, לאחר מלחמת האזרחים קפ נטש את הmantle שלו כקפטן אמריקה. זה כל הנקודה. בקומיקס כשהוא עשה את זה הוא הפך לNomad, השאלה היא מה יקרה כאן.
ככה נומאד נראה בקומיקס-
captainamericav1-180.jpg

ככה קפ נראה בpromotional poster של הנוקמים 3
maxresdefault.jpg

למזלנו, אין דמיון XD

חזרה