• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סיפור הסוד הנתעב בבית קיסר דרקוני הפלדה.[סיפור]

מגפיו של הקיסר, נקשו בצליל סמכותי על רצפת השיש.
אדרתו התנופפה ארוכה ומרשימה, אך לא עדי כך שתיגרר על הרצפה בכבדות.
מדיו וכפתוריו היו מצוחצחים, והוא נראה כהתגלמות הנצחון והתהילה. בקושי רב שמר על הבעת פנים אצילית, אדישה ומעוררת כבוד. אלופו הנאמן, גנראל ג'אקס המתין לו בחדר הכס לדווח לו על משימתו המוצלחת.
גנראל ג'אקס היה גם מעל לכול... חבר. הוא היה לצידו, גם כשהודח בידי דודו הבוגד, וללא עזרתו לעולם לא היה חוזר אל הכס, ומביא את האימפריה לתור זהב שלא היתה בו מאז הקיסר הבורא עצמו.

על יד כס המלכות, העשוי גולגלות דרקון מוזהבות מעוטרות ברקת, המתין בכריעה, גנרל ג'אקס.
הקיסר גילגל עיניים. "באמת שיכולת להמתין בעמידה."
הלוחם התמיר קם, בחיוך רחב. "בסך הכול עשיתי מתיחות."
הקיסר נאנח, משלים עם העובדה שג'אקס ימשיך להקפיד על גינוני הכבוד כלפיו, אפילו שראה את הקיסר במצבים בלתי קיסריים בעליל בעבר.

"אין לי טעם להציע לך לאכול לפני הדיווח. נכון?" הקיסר התישב בכס הבלתי נוח באנחה, מרגיש את הגולגלות המוזהבות מאיימות לפקוע את עמוד שדרתו. הוא הבין את הטעם של הקיסר הבורא, באמת שכן.
זה מרשים בהחלט, אבל האם הקיסר הבורא לא שקל לרגע, לרפד את הכס הארור?
"הפרוטוקול אדוני. הפרוטוקול." אמר ג'אקס בחיוך שהיה סלחני כלפי מי שלא היה קנאי כמוהו לפרוטוקול.
מצד שני, הקנאות הזאת היא ששמרה את נאמנותו גם בתקופת ההדחה האפלה.
"בסדר." נאנח הקיסר, מטופף על משען הכס מלא הזיזים. "בוא לא נרעיב אותך יותר מהדרוש.'
"נדיבותך חסרת גבולות וראויה להכתב בדברי הימים, עוד קיסרויותך.' אמר ג'אקס בשעשוע. "ובכן, הרעיון שלך, של הרכבת צריחי טנק על גב דרקונים הוכח אפקטיבי במידה מפלצתית. בקרב על מכתש אלמאנאר, כוחותיו של המלך האפל איבדו, 344 דרקונים שחורים, 400 הידרות, 180 טנקים, ומעל ל20,000 רגלים. מכוחתינו, נפגע רוכב דרקון אחד, שהשתכר ונפל תוך כדי פניה חדה.' דיווח.
הקיסר היה מרוצה. "נראה שיש תפנית של ממש במלחמה. האם הפיסה האחרונה של הלב האפל היתה במכתש אלמאנאר?' שאל בתקווה.
ג'אקס הניד בראשו. "למרבה הצער לא. אם כן, אז היא לא נמצאה עדיין."

"אני מבין. אני בהחלט שבע רצון. ובכן... גיבור כמוך ראוי לסעודת שחיתות. בקש כל אשר תרצה" אמר הקיסר בנדיבות.
על פניו של ג'אקס עבר צל, שגרם לחיוכו להתרחב בצורה לא בריאה.
'*כל* מה שארצה?'
הקיסר הנהן בקוצר רוח.
"אז... אני רוצה... המבורגר עם אננס." אמר במבט מזוגג.

הקיסר היה המום.
לא נותרה ברירה. הוא נקש באצבעותיו וג'אקס עלה באש, מותיר אחריו עצמות מפוחמות בניחוח אננס שרוף.
הקיסר בכה. שבור.

כיצד יתכן שפספס תועבה כזאת, מתרחשת בביתו שלו כל הזמן הזה?

טרגדיה נפלאה. בכיתי כמו תינוק.

הנימה הקלילה של הסיפור הייתה בדיוק על הקו בין רציני לבדיחה, והצלחת להטעות אותי עד הפאנץ'. המספרים המופרכים של המלחמה הטרידו אותי קצת (כי עם כל הכבוד לטנקים על דרקונים, 0 פגיעות זה מגוחך), אבל אחרי הסוף זה לא באמת משנה. צחקתי בקול, שכויח.

הכתיבה לא זרמה לגמרי, בעיקר בגלל הנטייה שלך להכניס פסיקים מיותרים (כמו במשפט הראשון). היית יכול גם לעבור שורה פחות פעמים וליצור פסקאות ארוכות יותר. אבל השפה וצורת ההתנסחות מתאימות בדיוק לסיפור, אז עוד שכויח.

נ.ב. תוכל להוסיף תגית [סיפור] לכותרת?

א. אני שמח לראות שנהניתם. תודה.
ב. תודה, ת'ור, אני אעבור על זה בהזדמנות. תוהה אם לתקן את נתוני הקרב.
ג. איש זקן.. אנחה* גיליתי עוד ועוד אנשים שלוקים בזה.
אני מתחיל לחשוב שאולי חמלה וטיפול יותר מתאימים.
אממ.. אם לא מרגישים.. אז מה הטעם?
סתאם. אני לא אומר לאנשים מה לעשות. זה הומוריסטי ברובו אם במקרה, מישהו מהמיגזר נפגע.

קצת נבהלתי בהתחלה מכל הפסיקים אבל בסופו של דבר זה היה ממש מצחיק!
אין ספק שהמבורגר עם אננס הוא המצאה מעוותת ומופרכת שמקומה לא יכירנה מחוץ לעולמות הפנטזיה.

כל הקטע נטיתי בין לקחת את בקטע ברצינות לבין לקחת אותו בצחוק.
וכשהתקבעתי סוף סוף, על פשרת ביניים שנוטה לצד הרציני רצחת את המסכן.
גם לאוהבי המבורגר עם אננס מגיע לחיות...

כסילים!
יום אחד, נשתלט על כולכם, נקשור אתכם בצינוקות, ונכריח אתכם לטעום את טעמו האגדי של המבורגר עם אננס!

השילוב המושלם של מליחות ומתיקות לעולם לא ייכחד, אתם תלמד! אתם תלמדו!!!!
*מניף את הגלימה ונעלם בעננה לבנה, משאיר מאחוריו המבורגר עסיסי עם אננס*

אוי לא! לא יאמן! האויב הגיע עד למפלט האחרון שלנו - הפורום!

מעבר לאויב הדופק על שערינו, אני רוצה לציין שלדעתי השימוש בפסיקים הוא בסדר גמור, ולדעתי המספרים של הצבאות מוצלחים, כי באופן אישי לפחות אם הייתי מגיע לסוף כשהכל רציני לחלוטין הייתי מפספס את הבדיחה

חזרה