• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר כתיבה דו-שבועי 52!

האתגר הקודם

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר:

תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

זהו. הגיעה העת: זהו האתגר האחרון שאני אפרסם כאן, לפחות לעת עתה. אני מקווה שכולכם נהניתם מהם, ותהנו גם מהאתגר האחרון. אני מתכוון לכתוב פוסט סיכום בסוף האתגר הזה, אז לא ארחיב יותר מדי כאן.

האתגר השבועי החדש: סיפור על הסוף.

כסיפור פנטזיה, תוכלו לספר על חבורה של הרפתקנים שנקלעו לפינה שממנה הם יודעים שלא יוכלו לצאת, והם מנהלים שיחה לפני הקרב האחרון והאבוד; או על מהפכנית שהצליחה סוף סוף להדיח את המלך העריץ שרדה בממלכה, ובעודה מביטה קדימה על העתיד הצפוי, היא מביטה לאחור על סופה של השושלת הארוכה שאותה קטעה.

אם אתם רוצים סיפור מודרני, תוכלו לספר על איש עסקים שגוסס מסרטן, וברגעיו האחרונים נאלץ לקבל החלטות גורליות בנוגע לאנשים שאליהם יעביר את האימפריה שלו; או על זוג אהובים מהתיכון, שנקלעים לריב ולבסוף מבינים שהמוצא היחיד שלהם הוא להפרד ולסיים את הקשר הארוך.

אם נפשכם חושקת בסיפור מד"ב, תוכלו לספר על יועצו של הנשיא בעולם על סף מלחמה, שמביט בייאוש בהחלטות הפזיזות שמובילות את המדינה למלחמה גרעינית שתוצאותיה יהיו הרסניות; או על נערה שעושה סיבוב אחרון בכפר מולדתה, לפני שהיא ומשפחתה עוזבים כדי ליישב כוכב לכת חדש רחוק, שממנו היא כנראה לא תשוב.

או, כמובן, כל סיפור שעולה על דעתכם.

אז עכשיו זה הזמן לשאול: מה היה האתגר שממנו הכי נהניתם?
מה דעתכם על האתגרים באופן כללי? האם הם תרמו לכם?

וכמובן, שיהיה לנו בכיף ובהצלחה!

חזרה