ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

אתגר כתיבה דו-שבועי 42!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

אתגר כתיבה דו-שבועי 42!

שליחה על ידי ת'ור » 20 ספטמבר 2016, 00:05

האתגר הקודם (אתגר כתיבה דו-שבועי 41!) - האתגר הבא (אתגר כתיבה דו-שבועי 43!)

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

השבוע גילת'אנס שוב עסוק (מתהולל בחו"ל, אני חושב), ולכן אני שוב כאן לאתגר אתכם במקומו.

הנושא של האתגר החדש (סתם משהו אקראי לחלוטין שחשבתי עליו, לגמרי שרירותי): תשובה חשובה.

אם בא לכם פנטזיה, תוכלו לספר על קוסם שרוצה לדעת איפה הספר האהוב עליו, ויעשה הכל בשביל לגלות את התשובה; או על שר צבא שחוצה ארצות וימים כדי להגיע לאורקל האמיתי היחיד ולשאול אותו שאלה.

אם דווקא מתחשק לכם סיפור מודרני, תוכלו לכתוב על אדם שיוצא למסע ברחבי העולם בחיפוש אחר משמעות; או על אדם לפני הפגישה בה הוא יגלה סוף-סוף את התשובה לה הוא מחכה כבר שבוע.

ואם חשקה נפשכם במד"ב, תוכלו לכתוב על מדען שמפתח טכנולוגיה פורצת דרך וצריך רק את הנוסחה הנכונה בשביל להשלים את החישובים שלו; או על בינה מלאכותית במשבר זהות שמנסה, כדבריה, "למצוא תבנית בכאוס".

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

יצא לכם לכתוב בסגנון שאתם לא רגילים אליו בזכות האתגרים (מד"ב לחובב פנטזיה, או אקשן לחובב דיאלוגים)? איך זה היה? מה אתם רוצים לנסות אבל עוד לא יצא לכם? אשמח לשמוע חוויות.

וכמובן, שיהיה לנו בכיף ובהצלחה!
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 48

Re: אתגר כתיבה דו-שבועי 42!

שליחה על ידי Nextorl » 20 ספטמבר 2016, 01:02

אני אפרסם את האתגר שלי מחר דרך אגב, עומס מטורף שגרם לי לשכוח שהדדליין היום... ><
טוב נו, איחור רציני ראשון... אנסה להקדים עם האתגר העכשווי לפחות בשביל להשתוות.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה