• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר כתיבה דו-שבועי 41!

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר:

תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

עוד אתגר הגיע לסיומו, ולצערי היה לי פחות זמן מתמיד לעמוד באתגר. אני חושב שהאתגר היה קשה במיוחד, ומאוד עניין אותי לנסות לעמוד בו בעצמי... אבל לצערי פשוט לא הספקתי. במקומי, nextorl עמד באתגר, ואני מאוד סקרן לקרוא את מה שהוא כתב!

האתגר השבועי החדש: סיפור על משחק.

אם סיפור פנטזיה מושך אתכם, תוכלו לספר על קבוצה של ילדים שמשחקים בחורשה הסמוכה לביתם, ונתקלים בטעות בארטיפקט עוצמתי שמשנה את חייהם; או על אדם זקן בפינת רחוב, שמשחק משחק לוח עתיק עם כל עובר ושב, וחולק עימו את התבונה שצבר על העיר בה הם נמצאים.

אם בא לכם על סיפור מודרני, תוכלו לספר על ספורטאי שמקדיש את חייו למשחק, עד היום בו פציעה מאלצת אותו לשקול מחדש את כל מהלכיו; או על רוצח סדרתי משוגע, אשר אוהב להשתעשע בקורבנות שלו, ולתת להם הזדמנות במשחק חולני כדי להציל את חייהם.

כסיפור מד"ב, תוכלו לספר על קבוצת שליטים ותיקים, שמשחקים בפוליטיקה שלהם ומשיגים יתרון הלוך וחזור על חשבון חייהם של אנשים חפים מפשע; או על נערה שעוברת מתחנת-חלל לתחנת-חלל, מעמידה פנים כל פעם שהיא בת אצולה שונה, לעיתים כדי להשיג רווח, ולעיתים רק כדי לראות מה היא תצליח לגרום לאנשים אחרים לעשות.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

מה דעתכם על האתגר הקודם? ועל האתגר הנוכחי?
אשמח לשמוע את דעתכם!

וכמובן, שיהיה לנו בכיף ובהצלחה!

חזרה