• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 35!

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר:

תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

פעם נוספת גרמליני אינטרנט עשו את זממם בראוטר שלי, ואני מתכנן עכשיו לעבור חברה כדי שיהיה לי אינטרנט עקבי בבית... אני מרגיש כמו ברברי כשאני בבית ולא מסוגל להתחבר אל הקהילה הגלובלית שמקיפה את כולנו :( אני מתנצל על האיחור.

האתגר החדש: סיפור על צבעים שמעולם לא נראו כמותם.

כסיפור פנטזיה, תוכלו לספר על שרביט קסום אבוד שקבור בחורבותיה של עיר עתיקה, שאורו טובל את הסביבה בגוון על-טבעי שמעיד על טבעו; או על בן אלמוות שהגוון השחור של עיניו מרתק את מבטו של כל אדם שמסתכל עליו, מדביק אותו אליהם עד שלא נותר דבר מנשמתו.

אם תרצו לספר סיפור מודרני, תוכלו לספר על קרקס פרוע שנודד ממקום למקום, מלא במוקיונים במיליוני צבעים שמעיפים כדורים ממקום למקום, רק כדי לפנות את הזמן לכייסים לעבור בין הקהל; או על הרגעים הראשונים שבהם ניוטון פיצח את סודות הפריזמה, וחשף את אור הקשת לכל מי שידע איך ליצור אותו.

כסיפור מדע בדיוני, תוכלו לספר על קבוצת חוקרים של אור בתדרים גבוהים, אשר נתקלים באור מתדר מסוים אשר גורם לאופוריה אצל כל הצופים בו; או על השריד האחרון מגזע חייזרי, עם חוש ראייה נרחב בהרבה מזה האנושי, אשר מחפש אחר בן אדם שנפשו בצבע הנכון, כדי להשלים את הנבואה האחרונה של בני עמו.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

מה דעתכם על האתגר הנוכחי? והקודם?
אני מקווה שלא יהיה עוד עיכובים באתגרים הבאים, ושגם אוכל לחזור להספיק לכתוב אליהם!

ובכל מקרה, שיהיה לנו בכיף ובהצלחה!

חזרה