יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 35!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 35!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 15 יוני 2016, 00:53

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

פעם נוספת גרמליני אינטרנט עשו את זממם בראוטר שלי, ואני מתכנן עכשיו לעבור חברה כדי שיהיה לי אינטרנט עקבי בבית... אני מרגיש כמו ברברי כשאני בבית ולא מסוגל להתחבר אל הקהילה הגלובלית שמקיפה את כולנו :-( אני מתנצל על האיחור.

האתגר החדש: סיפור על צבעים שמעולם לא נראו כמותם.

כסיפור פנטזיה, תוכלו לספר על שרביט קסום אבוד שקבור בחורבותיה של עיר עתיקה, שאורו טובל את הסביבה בגוון על-טבעי שמעיד על טבעו; או על בן אלמוות שהגוון השחור של עיניו מרתק את מבטו של כל אדם שמסתכל עליו, מדביק אותו אליהם עד שלא נותר דבר מנשמתו.

אם תרצו לספר סיפור מודרני, תוכלו לספר על קרקס פרוע שנודד ממקום למקום, מלא במוקיונים במיליוני צבעים שמעיפים כדורים ממקום למקום, רק כדי לפנות את הזמן לכייסים לעבור בין הקהל; או על הרגעים הראשונים שבהם ניוטון פיצח את סודות הפריזמה, וחשף את אור הקשת לכל מי שידע איך ליצור אותו.

כסיפור מדע בדיוני, תוכלו לספר על קבוצת חוקרים של אור בתדרים גבוהים, אשר נתקלים באור מתדר מסוים אשר גורם לאופוריה אצל כל הצופים בו; או על השריד האחרון מגזע חייזרי, עם חוש ראייה נרחב בהרבה מזה האנושי, אשר מחפש אחר בן אדם שנפשו בצבע הנכון, כדי להשלים את הנבואה האחרונה של בני עמו.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

מה דעתכם על האתגר הנוכחי? והקודם?
אני מקווה שלא יהיה עוד עיכובים באתגרים הבאים, ושגם אוכל לחזור להספיק לכתוב אליהם!

ובכל מקרה, שיהיה לנו בכיף ובהצלחה!
נערך לאחרונה על ידי Gilthans The Quiet ב 22 יולי 2016, 19:05, נערך 3 פעמים בסך הכל.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
יצירת קשר:

Re: אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 35!

שליחה על ידי rui » 15 יוני 2016, 01:11

נושא מיוחד ומגניב.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

Re: אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 35!

שליחה על ידי Nextorl » 15 יוני 2016, 01:29

נושא...ייחודי למדי. יהיה קשה למצוא לזה סיפור, אבל אנסה.
כרגע אני חושב על עיוורון צבעים או משהו, אני נהנה לקחת את הדברים האלה בצורה מילולית.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה