הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 34!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 34!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 31 מאי 2016, 14:22

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

אתגר נוסף הסתיים, עם ארבעה כותבים. אני הצלחתי לעמוד בעוד אתגר בינתיים, בתקווה אצליח להמשיך את הרצף. המחשב שלי גם מתנכל אליי בזמן האחרון, מה שלא עוזר.

האתגר השבועי: סיפור שנושאו 'המבט החודר פילח את הדממה'.

כסיפור פנטזיה, תוכלו לספר על פלדין שמתפלל לפני קרב, מבקש מחילה מהאלים על החיים שהוא מתכוון לקחת, ומרגיש את עיניהם שופטות אותו; או על גנבת שבוחנת את השלל שלה, ומגלה בובה קטנה עם עיני יהלום מביטה בה במבט מהפנט.

עבור סיפור מודרני, תוכלו לספר על קבוצת מהפכנים שנפגשים בלילה בכיכר העיר, מתחת לעינו הבוחנת של הפסל של מייסד ארצם; או על נערה אילמת בטיפול פסיכולוגי, שבו המטפל מנסה להבין את אשר עבר עליה, אפילו שהיא אינה עונה או מגיבה לשאלותיו.

כמדע בדיוני, תוכלו לספר על מדען שחוקר במעבדתו חיי אלמוות, ומדי יום מביט בעיניו של נושא המחקר שלו, הצף באינקובטור; או על חייזר שאינו דובר בשפת בני האדם, ויושב בכלוב בעוד הכולאים שלו מתלבטים היכן כדאי למכור אותו.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

מה דעתכם על האתגר הקודם? ועל הנוכחי?
אשמח לשמוע את דעתכם!

וכמובן, שיהיה לנו בכיף ובהצלחה!
נערך לאחרונה על ידי Gilthans The Quiet ב 22 יולי 2016, 19:05, נערך 2 פעמים בסך הכל.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

Re: אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 34!

שליחה על ידי ת'ור » 02 יוני 2016, 22:23

אני אוהב את אתגרי ה"תן לנושא פרשנות משלך", אבל אני חושב שכדאי לעשות נושא כזה יותר גמיש, שהמשמעות שלו תוכל להיות חפץ\דמות\ארגון\אירוע\מוטיב ולא רק אחד מהם.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה