ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[סיפור] [אתגר 30] גיבור

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
הלדין
הודעות: 3438
הצטרף: 23 מאי 2003, 23:53

[סיפור] [אתגר 30] גיבור

שליחה על ידי הלדין » 18 אפריל 2016, 20:46

היום בו ג'ון האוואלוק זוהה כבעל פונטנציאל פסי רדום היה היום בו לא התקבל לשירות צבאי. הייתה זו תקופה מופלאה בה גברים ונשים בגיל העמידה גילו בתוכם כוחות שהופיעו עם הזדקנותם. הייתה זו הפעם היחידה שהקריסה הבאה עם ההזדקנות חשפה כוחות על שהסתתרו מתחת לפני השטח כל הזמן.

תחת זאת הוא התגייס למשטרה. השנים חלפו והוא התחתן והעמיד ילדים. להיות שוטר סיור הייתה העבודה הגרועה ביותר בעולם. נראה שמישהו יושב עם סורק תדרים משטרתי או סתם יכולת מופלאה לדעת מתי הוא נחוץ ומקדים אותו. אם היה מדובר במקרים שדרשו משא ומתן, הם נתנו לעבוד אבל, במקרים אחרים, הפושעים כבר היו תלויים. עם הזמן, הופיעו עברייני העל – פושעים בוגרי בתי כלא שגילו בתוכם כוחות על לעת זקנה.

עתה לג'ון האוואלוק הייתה קצת יותר עבודה היות והפושעים הקטנים הפסיקו לעניין את הגיבורים. והוא חיכה בסבלנות ליום שבו יתגלה כח העל שלו.

"הם כמו פרעושים." אמר אחד השותפים שלו פעם "בהתחלה הם כמוך וכמוני. טבעם האמיתי מתגלה רק כשהם מזדקנים כאילו שאין איתם כבר המון בעיות."
"אולי הם כמו המגוננים מהיקום של לארי ניבן." הציע ג'ון האוואלוק בזהירות. ושותף החליף שותף. פוטנציאל פסי רדום אובחן אצל שניים מילדיו של ג'ון. אחד מהם החליט להתחתן. כשג'ון ואשתו חזרו מהחתונה, לבו של ג'ון האיץ. מיליון טיפות זיעה נטפו מבעד לזקיקי השיער שלו. ואז נספגו. הוא ראה במראה את עיניו משנות צבע לאדום ואז שוב לצבעם הרגיל: תכלת. כשהן היו אדומות, הלילה נראה לו כמו היום.

אשתו העירה לו כשחזרו הביתה שנהיגתו השתנתה. הוא נהג כאילו הוא מודע לכל דקות ודקות בתנועה כאילו השרירים שלו דיברו ישירות אל מוחו בלי מתווכים שגבלו עמלה מופרזת. וזה בלי לעשות יותר כושר.

באותו הלילה ג'ון יצא לרחובות.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
הודעות: 5185
הצטרף: 03 יוני 2008, 18:21
תשובות: 8
מיקום: I have NOOOOOOO idea

Re: [סיפור] [אתגר 30] גיבור

שליחה על ידי ת'ור » 18 אפריל 2016, 22:19

רעיון מעניין, אבל הסיפור מרגיש קצת חסר פואנטה. אז אנחנו מחכים שג'ון יקבל את הכוחות שלו, ורואים כמה החיים משעממים עד אז. אבל אפילו הרגע בו הוא משחרר את הכוחות שלו הוא אנטיקלימקטי במידה מפתיעה. זה מזכיר לי עצת כתיבה ששמעתי פעם - האם זו התקופה המעניינת ביותר בחייו של הגיבור, ואם לא, למה אנחנו לא שומעים עליה?

חוץ מזה קצת מפתיע שההשלכה היחידה של כוחות רדומים היא שחרור מהצבא. הייתי מצפה שלפחות יעקבו אחריו וישמרו על קשר כדי שיוכלו לשלוט בו במידה מסוימת כשהכוחות שלו יתעוררו.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
הלדין
הודעות: 3438
הצטרף: 23 מאי 2003, 23:53

Re: [סיפור] [אתגר 30] גיבור

שליחה על ידי הלדין » 18 אפריל 2016, 23:40

לגבי הצבא, זה יחכה לאתגרים הבאים. הרעיון הוא שהוא חיכה וכוחות העל שלו הופיעו בבום. הרעיון היה להציג את הפעם הראשונה. מה קרה אחר כך זה סיפור אחר...

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה