יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 22!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 22!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 09 דצמבר 2015, 01:21

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

עוד אתגר חלף, וכל הכותבים הקבועים פרסמו: dragons, rui, nextorl ות'ור... ולצערי אני לא נכלל ברשימה הזאת פעם נוספת :-(
אני מקווה שבקרוב הלחץ ירד ואוכל להצטרף לפרסומים ולקרוא את הסיפורים, אבל בינתיים אני נהנה לראות ש-rui ו-nextorl עוד לא שברו את הרצף :-)

האתגר השבועי החדש: סיפור על משהו אבוד.

כמה רעיונות, לשימושכם:
כסיפור פנטזיה, תוכלו לכתוב על קבוצת גמדים שחופרת בעומק ההרים, מחפשת אחר השריון של משפחתם שהלך ומעולם לא שב; או שתוכלו לספר על אם שרוכבת לשדה הקרב, כדי לנסות למצוא את גופתו של בנה ולהביא אותו לקבורה במולדתם.

עבור סיפור מודרני, תוכלו לספר על ארכיאולוג הרפתקן, שמחפש את ערים אבודות בין הג'ונגלים של מרכז אמריקה; או על ילד מאומץ, שמנסה להתחקות אחרי הוריו הביולוגיים כדי לפגוש אותם פנים אל פנים.

כסיפור מד"ב, תוכלו לספר על ספינת חלל שמסלולה השתבש, ועכשיו היא צריכה לנסות למצוא את עצמה בתוך שטחים זרים שאותם היא לא מזהה; או שתוכלו לספר על מדענית נחושה, שרוצה למצוא את דרכה אל כדור הארץ המקורי, ולראות מה עלה בגורלו במו עיניה.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

האתגר הנוכחי יהיה קצר ביום מבדרך כלל: הוא יסתיים בלילה שבין ה-21 ל-22 בדצמבר, כדי שנחזור לשגרה הרגילה של האתגרים.
כרגיל, אשמח לשמוע: מה דעתכם על האתגר הקודם, עכשיו שכתבתם עבורו? מה דעתכם על האתגר הנוכחי? מה הייתם רוצים לראות יותר, או פחות?

וכמובן, שיהיה לנו בכיף ובהצלחה!
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה