נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 21!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 21!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 25 נובמבר 2015, 00:15

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

(האתגר של השבוע נכתב על ידי ת'ור, שהתנדב לעזור לי עם כתיבת האתגר בתקופת העומס. תודה רבה ת'ור!)

האתגר הזה הוא הראשון שבו פורסמו שני סיפורים על ידי אדם אחד - כלומר, בערך - כשת'ור הוסיף האיקו קצר לסיפור הרגיל שלו. הוא גם היה היחיד שלקח את הנושא לכיוון המתבקש של אנשי זאב. rui ו-nextorl המשיכו עם הרצף המרשים עד מטורף שלהם, והלדין שוב חלק איתנו את אחד מהעולמות המקוריים והמסקרנים שלו. dragons טוען שהוא יפרסם בזמן גם פעם, אך בעת כתיבת השורות הללו עדיין אין עץ באופק... (גילת': אבל אכן האופק הגיע! :-) )

האתגר השבועי החדש: סיפור על חיית מחמד.

כמה רעיונות, לשימושכם:
עבור פנטזיה, תוכלו לספר על חבורת הרפתקנים שכשניצבה מול מפלצת צעירה החליטה לא להרוג אותה אלא לאמץ אותה במקום, בתקווה שיוכלו לחנכה לטוב; או על נווד בודד, שהיחידה המספקת לו חברה היא בהמה ענקית ועתיקה.

אם סיפור מודרני הוא רצונכם, תוכלו לספר על ילד הגדל על גבול השממה, מוקף בחיות מחמד שונות ומשונות; או על מסע עמוס תלאות למציאת חיית המחמד המושלמת עבור אדם אהוב.

אם בסיפור מד"ב חשקה נפשכם, תוכלו לספר על השפעתו של גזע חייזרי פרימיטיבי המאומץ בתור חיות המחמד המושלמות; או על הרפתקאותיהם הנועזות של צייד ראשים בין כוכבי ורובוט-המחמד הקטן שלו.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

(גילת': מה דעתכם על האתגר הקודם? האם נהנתם לכתוב תחת הכוונה כל כך רופפת? האם הייתם רוצים לראות יותר אתגרים כאלה, או יותר מאלה שהיו?)

שיהיה לנו בכיף ובהצלחה!
נערך לאחרונה על ידי Gilthans The Quiet ב 26 דצמבר 2015, 22:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

Re: אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 21!

שליחה על ידי dragons » 30 נובמבר 2015, 22:51

האתגר הנוכחי ממש מגניב, מאפשר גם סיפור יותר מכוון רגש (לדוגמא אדם וכלב נחייה), או לסיפור קרב קליל (חבורת הרפתקנים עם דרקון מחמד נגד נבל אכזר). מאוד פתוח ומלא פוטנציאל, ואני מרגיש שיכולתי לכתוב אליו שלושה סיפורים שונים בקלות.
יש לי רעיון מהאתגר הקודם שבוריאציה קלה יתאים לזה. נראה אם לא יעלה לי רעיון מקורי יותר, ואם לא אז אני אכתוב אותו.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

Re: אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 21!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 08 דצמבר 2015, 08:42

למען הסר ספק: האתגר החדש יתפרסם היום בלילה (שבועיים אחרי הקודם). הבא אחריו יסתיים ביום שני ונחזור ללו''ז רגיל :)
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה