הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 19!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 19!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 27 אוקטובר 2015, 00:17

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

למרות שלא באמת הייתה ירידה בעומס, החלטתי לעשות מאמץ ולחזור לכתוב ולקרוא עבור האתגר, והשלמתי קצת מהקריאה. אני מקווה שאצליח להתמיד עם זה - מאוד נהניתי, הן מהקריאה והן מהכתיבה השבוע. היו כמה סיפורים מצוינים, גם מהאתגר הנוכחי וגם מהאתגר הקודם. מרבית הסיפורים בחרו לקחת את לוחמת הגרילה לכיוון של עלפים שנלחמים מהעצים, בדיעבד אני מצטער שלא ניסיתי אוסף של מורדים בחלליות שמנסים לעשות נזק לאימפריה...

האתגר השבועי החדש: סיפור על חזרה הביתה.

כמה רעיונות, לשימושכם:
עבור פנטזיה, תוכלו לספר על עבד שהצליח להמלט מאדוניו, וחזר לביתו, בתקווה להקים מחדש את חייו; או על עלפית מגורשת, שחוזרת למולדת האהובה שלה בחודו של צבא, הבתים הבוערים מרים-מתוקים בעיניה.

אם סיפור מודרני הוא רצונכם, תוכלו לספר על סטארטאפיסטית שחברתה כשלה, והיא נאלצת לחזור לבית הוריה ולהתפרנס על חשבונם עד שתצליח להקים את עצמה על הרגליים; או על אדם שמחליט לחזור הביתה כאשר מבין שאהבת ילדותו חשובה יותר מעבודתו, ונחוש לאתר את עקבותיה.

אם בסיפור מד"ב חשקה נפשכם, תוכל לספר על שורדת בעולם פוסט-אפוקליפטי, שחוזרת הביתה רק כדי לגלות איך המגיפה הרסה אותו כליל, והשאירו רק חפצים מלאי נוסטלגיה מרה; או על לוחם שמגיע הביתה אחרי ששמע על מתקפה של המורדים על כוכבו, ורואה את ההרס והכאב שהם השאירו אחריהם, והנזק שגרמו למשפחתו.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

מה דעתכם על האתגר הנוכחי? ועל האתגר הקודם?
האם אתם אוהבים יותר את האתגרים מונחי האקשן (סיפור על שוד, סיפור על לוחמת גרילה) או את האתגרים מונחי הרגש (סיפור על התבודדות, סיפור על התמכרות)?

ושיהיה לנו בכיף ובהצלחה!
נערך לאחרונה על ידי Gilthans The Quiet ב 25 נובמבר 2015, 00:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
תשובות: 3
יצירת קשר:

Re: אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 19!

שליחה על ידי rui » 27 אוקטובר 2015, 07:30

רגש מנצח בעיניי, אבל כיף מדי פעם לכתוב סיפור אקשן של קרבות :)
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

שליחה על ידי ת'ור » 27 אוקטובר 2015, 10:13

הייתי שמח לאתגרים שמאפשרים יותר גיוון. האתגר הזה והאתגר הקודם, לדעתי, יוצרים סיפורים מאוד דומים. שזה מעניין, לראות איך כל אחד מבצע את אותו רעיון, אבל הייתי שמח ליותר נושאים שאפשר לקחת לכל מיני מקומות ולכל מיני טונים.
משהו עם מונחים שאפשר לפרש בכל מיני צורות, כמו "מסכה" או "פתח לעולם אחר". אולי להוסיף להם עוד משהו שלא מתחבר אליהם בצורה ברורה; "סיפור על מסכה ונייר", "סיפור על תחבושות וכעס".
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 27 אוקטובר 2015, 11:54

אני לא מת על האתגר הזה ועל הנוכחי, הם נתנו יחסית מעט מרחב תרגום.
ואני בהחלט אוהב את הת'מות הרגשיות, הן הרבה יותר מעניינות לדעתי.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 27 אוקטובר 2015, 19:10

אני מעדיף נושאים פשוטים מאוד. הסיפורים הכי טובים שלי היו ב״שוק״ ו״חושים״.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 27 אוקטובר 2015, 22:17

מעניין. אני מנסה לטייל בין נושאים יותר ספציפיים ופחות ספציפיים, כדי שיהיה אפשר להתנסות גם במעט מגבלות וגם בהרבה מגבלות (כל אחד קשה בדרכו). אני דווקא חושב שבאתגר הנוכחי יש הרבה מרחב תמרון (אולי פחות מחושים, אבל לא מעט), אבל אני מניח שנחיה ונראה.

ת'ור - אני חושב שהמקרים שתיארת הם קצת יותר מדי כלליים. 'מסיכה ונייר', לדוגמא, יכולים להיות הבסיס לפחות או יותר כל סיפור. אתם לא חושבים שזה קצת יותר מדי חופש?

סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage

שליחה על ידי ת'ור » 27 אוקטובר 2015, 22:37

איך שאני רואה את זה, המטרה של הנושא היא להצית רעיון. זה יכול להיות נושא מרתק כמו "סיפור על אדם שאיבד את הכל", אבל אם קשה לי לחשוב על רעיון לסיפור בשבילו, מבחינתי הוא נכשל.
"מסכה ונייר" באמת כללי מדי (לא השקעתי בהם יותר מדי מחשבה), אבל אני מקווה שהכוונה שלי עדיין ברורה. תהפוך את זה ל-"מסכה ומבצר" אם זה עוזר.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 27 אוקטובר 2015, 23:09

אני אנסה לנדוד קצת יותר לכיוון איזור החופש היצירתי מדי פעם. אני עדיין רוצה שהאתגרים יכילו קצת מכאן וקצת מכאן, אבל אני אנסה לנדוד רחוק יותר בכיוון החופש כשאני שם.

סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage

שליחה על ידי ת'ור » 27 אוקטובר 2015, 23:11

אה, כן, ברור שגם וגם. גם אתגרים מגבילים טובים לשרירים היצירתיים מדי פעם. רק שלא יבואו אחד אחרי השני, אם אפשר.
הלדין

שליחה על ידי הלדין » 28 אוקטובר 2015, 17:25

לאור מה שקורה בארץ, חשבתי שתבחר במזג אוויר כנושא לאתגר כתיבה. אפשר אפילו לקחת חשמל כנושא לכתיבה.
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 28 אוקטובר 2015, 21:22

האתגר הזה אכן מוכיח את עצמו כמשהו די רחב- אפשר לכתוב על דברים שלא כוללים קרב (אהמ אהמ הסיפור שלי אהמ אהמ), ואם חושבים מספיק אפשר להגיע משהו די יצירתי.
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 28 אוקטובר 2015, 23:17

את הסיפורים היותר ספיציפיים יותר קל לי לכתוב, את אלו על הרגש לפעמים אני לא כותב בכלל כי אין לי רעיון, אבל אני חושב שהם יותר מאתגרים ונותנים יותר מרחב תמרון (למרות שאני משתייך למיעוט ואני אוהב שיש גבולות ברורים על הסיפור ותמיד מנסה שהוא ימלא את חוקי האתגר כמה שיותר).
הסיפור לא חייב להיות מונחה אקשן, מספיק שזה יהיה משהו ספציפי כמו "שוק" כדי שיהיה לי קל לכתוב לו משהו.
לעומת זאת, למשהו כללי כמו חושים היה לי יותר קשה לכתוב.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 29 אוקטובר 2015, 12:57

dragons כתב:אני משתייך למיעוט ואני אוהב שיש גבולות ברורים על הסיפור ותמיד מנסה שהוא ימלא את חוקי האתגר כמה שיותר.
אני אוהב את זה שאתה אומר את זה ותמיד מאחר :fire:
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 29 אוקטובר 2015, 23:38

חוקי האתגר בכוונה לנושא, בזמן אני בחיים לא אצליח :D
לעיתים נדירות ביותר אני מצליח, אבל רוב הזמן או שיש לי עומס בזמן שרציתי לכתוב את הסיפור, או כשכן יש לי זמן עוד אין לי רעיון, או שאני סתם מאחר מעצלנות טהורה.
Better late than never, right? :P :oops:
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage

שליחה על ידי ת'ור » 30 אוקטובר 2015, 08:47

אה, דבר ששכחתי: אני מתגעגע לסיכום פרשן-ספורט-סטייל של הסיפורים שפורסמו. איך אני אקבל את העדכונים על התחרות הנצחית בין רוי ונקסטורל? אני עצלן מדי בשביל להסתכל בעצמי, וזה פחות כיף.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה