הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 18!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 18!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 14 אוקטובר 2015, 00:17

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: סיפורים שעלו לאחר תום האתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

אני שוב נאלץ להתנצל על אתגר מאוחר - לצערי המצב הבטחוני גורם לחלקינו עומס לא קטן... אני כולי תקווה שהאירועים האחרונים ייפסקו בקרוב, ושנוכל לשוב לשגרה.

האתגר השבועי החדש: סיפור על לוחמת גרילה.

כמה רעיונות, לשימושכם:
אם אתם רוצים לכתוב פנטזיה, תוכלו לספר על עלפית שנעה בין העצים בדממה, עוקבת אחרי צבא שדים ומנסה לחסל את המסוכנים והפגיעים ביותר, לפני שיגיעו לצור על ביתה; או על כת סוגד שדים, אשר נמלטת מעיר לעיר מפני פלוגות הפלדינים, ומתחבאת בתוך האוכלוסייה כדי להקריב ממנה ולזמן שדים בעקבותיהם.

אם אתם מעוניינים בסיפור מודרני, תוכלו לספר על פלוגת חיילים ישראלים שצועדים ב'שמורת טבע' בדרום לבנון, מחפשים את המנהרות והמחבואים של חיזבאללה; או על לוחמי ויאטקונג, שממתינים עם מלכודות לצבא האמריקני, ללכוד שבויים כדי שיוכלו להשיב את חבריהם.

עבור סיפור מדע בדיוני, תוכלו לכתוב על ספינת-חלל פיראטית, אשר נשכרה על ידי המורדים כדי לעוט על חלליות האספקה של האויב, כדי להנות מהאספקה בעצמם, עד שהם נתקלים בשבוי יקר ערך; או שתוכלו לספר על מדינות אויב בעיצומה של מלחמה קרה, שמתפרצת כאשר אחת המדינות מפעילה מתג סודי אצל סוכנים סמויים שהושתלו באוכלוסייה, שגורמת להם להפוך לרוצחים חסרי מעצורים.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

אני מקווה שכולכם בטוחים ושלמים, ושתשארו כך! וכמובן, שיהיה לנו בכיף ובהצלחה.
נערך לאחרונה על ידי Gilthans The Quiet ב 25 נובמבר 2015, 00:29, נערך 3 פעמים בסך הכל.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

Re: אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 18!

שליחה על ידי dragons » 14 אוקטובר 2015, 22:59

הייתי עמוס אז לא הצלחתי לכתוב סיפור לאתגר הקודם, אבל ממש אהבתי את הרעיון שלו אז אדאג לכתוב לו מחר!
חוץ מזה גם את הרעיון הזה אני אוהב. אני אצטרך להיסגר על משהו ספציפי וגם למצוא דרך לא לעשות את זה בנאלי, אבל חוץ מזה האתגר נראה קל וכיף.
למעשה, אולי אכתוב המשך לסיפור שלי מאתגר 16, כי די אהבתי אותו.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה