נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 17!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 17!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 30 ספטמבר 2015, 02:10

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: סיפורים שעלו לאחר תום האתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

שבועיים עמוסים עברו על כוחותינו, למרות ובגלל החגים. קיוויתי שירד קצת הלחץ ואוכל לפרסם סיפור באתגר הנוכחי, אבל שוב לצערי הרב לא הזדמן לי לקרוא אפילו סיפור אחד. אני מקווה שכשהלחץ ירד אני אוכל לחזור ולקרוא הרבה מהסיפורים שפספסתי... הרבה אנשים כתבו לאתגר האחרון, ומרפרוף נראה שיש שם דברים מעניינים!

האתגר השבועי החדש: סיפור על מישהו שאינו תואם לציפיות.

כמה רעיונות, לשימושכם:
אם אתם חובבי פנטזיה, תוכלו לספר על חצי-אורק לוחם, שלמרות התוקפנות האגרסיבית שלו, הוא אדם נבון וזהיר שבוחר את קרבותיו היטב; או שתוכלו לספר על הפלדינית בשריון הלבן, שרוכבת אל הקרב בגאווה, אבל נבלעת בתאוות-דם חסרת מעצורים כשהקרב נמשך.

אם סיפורים מודניים זה הקטע, אפשר לספר על מלכת הכיתה, ששולטת ביד רמה על כל הבנות בשכבה, אבל מגיעה הביתה ולא יכולה לחכות לשחק במחשב; או על רופא שמתנדב במדינות עולם שלישי בכל זמנו, אבל רק כדי לנצל מינית את הנשים המקומיות בהיעדר שיטור אפקטיבי.

עבור סיפור מד"ב, תוכלו לספר על גיבור-על, שלוחם למען הטוב והצדק, אבל רק כל עוד הוא זוכה לתהילה והכרה במעשיו; או שתוכלו לספר על מנהיגה כריזמטית של קהילה שמצליחה לשורד את אפוקליפסת הזומבים, ומשכנעת אנשים להצטרף אליהם, כך שבחורף יוכלו להשתמש באנשים הנוספים כדי להזין את השאר.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

מכיוון שלא הספקתי לקרוא את הסיפורים השבוע - איזה סיפור הכי מצא חן בעיניכם? איך היה לכתוב בעולם של אנשים אחרים? איך היה לקרוא את מה שנכתב על העולמות שלכם?

ושיהיה לנו בכיף ובהצלחה!
נערך לאחרונה על ידי Gilthans The Quiet ב 31 אוקטובר 2015, 16:27, נערך 3 פעמים בסך הכל.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
אדראן1
תשובות: 1

Re: אתגר כתיבה דו-שבועי מספר 17!

שליחה על ידי אדראן1 » 30 ספטמבר 2015, 10:26

אם אני רוצה לכתוב סיפור לאתגר, איפה אני כותב אותו?
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

שליחה על ידי ת'ור » 30 ספטמבר 2015, 10:42

אתה מפרסם אותו כאן, בפורום מד"ב ופנטזיה, בנושא חדש. אל תשכח להוסיף בשם של הנושא את התגיות [סיפור] ו[אתגר כתיבה X].
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 30 ספטמבר 2015, 23:32

ממש אהבתי את הנושא של האתגר הזה, אני מבטיח לכתוב אליו בזמן.
מחר אני אשלח את הסיפור שלי לאתגר 16.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה