יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

אתגר כתיבה שבועי מספר 11!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה שבועי מספר 11!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 04 אוגוסט 2015, 01:26

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: סיפורים שעלו לאחר תום האתגר: תודה רבה למשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

עוד אתגר חלף, מהר כרגיל בשבילי :-)
5 כותבים כתבו באתגר הקודם, ביניהם yarinarc עם הסיפור הכי מהר שהתפרסם עד כה (פחות משעתיים אחרי שעלה האתגר), וכמובן rui ו-nextorl שממשיכים עם הרצף שלהם ועושים עשירייה.

האתגר השבועי החדש: סיפור על מאבק ירושה.

כמה רעיונות, לשימושכם:
אם בסיפור פנטזיה חשקכם, אפשר לספר על שולייה של מכשף גדול, שמגלה שזה הוריש לבתה את המגילות העתיקות שלו, למרות שאין לה שום כוח קסום; או שניתן לספר על נסיך יורש עצר, שמבין שאביו מתכנן להוריש את המלוכה לאחיו הקטן, ומתכנן איך יוכל להשאיר את הכתר בידיו.

אם כנגד הסיכויים תכתבו סיפור מודרני, תוכלו לכתוב על אדם שקיבל מדודתו בירושה בית גדול, ומגלה דרך שכניו שלבית יש מוניטין של בית רדוף; או שאפשר לספר על בלש מתוחכם, שמתבקש על ידי משפחה אמידה לגלות היכן נמצאת צוואתו של אב המשפחה הנפטר, ומי ביקש להסתיר אותה.

אם מד"ב זאת החיבה שלכם, תוכלו לספר על שר מלחמה בעולם פוסט אפוקליפטי, שמנסה לדאוג לכך שלאחר מותו בנו הבכור יירוש את באר המים שלו ואת המנהיגות על חייליו; או שתוכל לספר על אישה צעירה, שמקבלת במפתיע מאביה הנעלם בירושה ספינת חלל מתקדמת, רק כדי לגלות שהיא מסתירה אוצר גנוב, ושרבים אחרים מחפשים אותה.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

מה אתם אומרים על האתגר החדש? ועל הנוכחי?
אני אישית בתקופה קצת עמוסה, ולאחרונה לא היה לי הזמן לקרוא את סיפורי האתגר או להשתתף בו, לצערי הרב מאוד. האם אתם מרוצים מהתוצרים של האתגר?

וכמובן - שיהיה לנו בכיף ובהצלחה! :-)
נערך לאחרונה על ידי Gilthans The Quiet ב 18 אוגוסט 2015, 00:38, נערך 2 פעמים בסך הכל.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
dragons
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

Re: אתגר כתיבה שבועי מספר 11!

שליחה על ידי dragons » 04 אוגוסט 2015, 01:34

פרסמתי את הסיפור שלי לאתגר עשר דקה אחרי שפרסמת את אחת עשרה. אני אחשיב את זה כפער בין שעונים שונים ואחשיב את זה כסיום בזמן :)
אני מאוד מרוצה מהאתגרים האחרונים, מעבר לזה כבר כתבתי מה אני חושב בעץ של האתגר הקודם.
עריכה- יש, הוא נכנס לרשימה של האתגר הנוכחי! הצלחה! אין איחור!
חבל שאתה עמוס, אני מכיר את ההרגשה. הביקורות שלך היו מאוד מועילות, וכמובן הסיפורים היו טובים. מקווה שתסיים את תקופת העומס בקרוב :)
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

Re: אתגר כתיבה שבועי מספר 11!

שליחה על ידי Nextorl » 04 אוגוסט 2015, 01:53

הולי ****
מעולה!
אוכל להסביר את נפילת האימפריה הגמדית ככה, גאד...
דוקס הנה אני בא!
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה