יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

אתגר כתיבה שבועי מספר 10!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה שבועי מספר 10!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 28 יולי 2015, 00:59

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: סיפורים שעלו לאחר תום האתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

השבוע היו 8 אנשים שעמדו באתגר, מספר פתולוגי באתגרים - נדמה שהרבה פעמים מתפרסמים בדיוק 8 סיפורים, אפילו אם הם לא ידי אותם הכותבים, ו-8 זה לא במקרה גם 1000 בבינארית, ככה שיש לו מקום בליבי. התפרסמו בנוסף גם שני סיפורים באיחור, וזה אומר שהשבוע היה השבוע עם הכי הרבה סיפורים שהתפרסמו עבור האתגר עד כה - שאפו! אני שמח לראות כמה אנשים משתתפים באתגר.

האתגר השבועי החדש: סיפור על תהילה. בין אם זו דעיכתה, המרדף אחריה, או ההשפעות שלה עלינו.

כמה רעיונות, לשימושכם:
עבור חובבי הפנטזיה, אפשר לספר על גיבור אגדי, שרגיל להתקבל ביחס חם, ומגלה שפייטנית חדשה לכלכה את שמו, בצדק או לא בצדק; ניתן גם לספר על מכשף אגדי בערוב ימיו, אובססיבי בנסיונותיו להיות המכשף החזק ביותר, ששוקל לעשות את הצעד הבלתי הפיך ולהפוך את עצמו לליץ', ולזכות בעוד זמן.

חובבי הסיפורת המודרנית יכולים לספר על אדם שפוגש את המדענית הנערצת עליו, שבעקבותיה עיצב את חייו, רק כדי לגלות שהיא שחצנית באופן יוצא דופן; או את סיפורו של עיתונאי, שעליו לבחור בין לוותר על המאמר עליו שקד, שיכל להעלות אותו לגדולה, לבין לחשוף את המקור שלו ולשים אותו בפני סכנה.

אם אתם אוהבים סיפורי מדע בדיוני, תוכלו לספר על קיבורגית שנחושה לזכות בגביע הזהב האולימפי, ושואלת את עצמה אם היא מוכנה להמשיך ולקחת את גופה עד לקצה כדי להצליח לעמוד בכך; או את סיפורו של מדען מבריק, שנאלץ לבחור בין להקריב את עצמו כדי להתריע בפני האנושות על התקדמותו של הצבא החייזרי, גיבור אנונימי, לבין נסיון להטמע בין החייזרים ולחקור אותם, כדי לתת לאנושות את הכלים להציל את עצמה בעתיד, ובכך לעשות מעצמו אגדה בתום המלחמה.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

אשמח לשמוע את חוויותיכם מהאתגר הקודם. האם לדעתכם הוא היה קל, או מעורר השראה? האם הוא הוציא סיפורים מעניינים?

וכמובן - שיהיה לנו בכיף ובהצלחה! :-)
נערך לאחרונה על ידי Gilthans The Quiet ב 11 אוגוסט 2015, 01:31, נערך 3 פעמים בסך הכל.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
dragons
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

Re: אתגר כתיבה שבועי מספר 10!

שליחה על ידי dragons » 28 יולי 2015, 22:13

אני הולך לעשות לי אתגר אישי, שאת שלושת האתגרים הבאים אגיש בזמן ולא ביום איחור. רק ככה אני אכתוב אותם בזמן.
לדעתי האתגר הקודם היה טוב, אני אוהב שהם אמנם נושאים פשוטים אבל אפשר לפתח אותם עמוק יותר. לכאלו שקשים יותר לפעמים אין לי רעיון בכלל, לכאלו קלים תמיד יש לי רעיון, גם אם לרוב לא מבריק. אבל אחת לכמה זמן זה יצא טוב.
רק אני מרגיש שהאחרונים היו או מושגים רגשיים או מקומות/התרחשויות פשוטים ודי קשורים (מלחמה, תהילה, בית כלא)?
שזה אחלה, כי עכשיו אני יכול לכתוב את ההמשך לסיפור שלי מאתגר שבע, בתקווה שאוכל להבהיר מה הייתה כוונתי המקורית ואולי יסביר למה הסיפור שלי באתגר שבע לא הלך כל כך.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
2MUCH

Re: אתגר כתיבה שבועי מספר 10!

שליחה על ידי 2MUCH » 29 יולי 2015, 12:01

אני אחשוב על סיפור ברגע שאסיים את העניינים הדחופים עם ההרפתקה שאני כותב. גם אני כשיתי לי אתגר להגיש בזמן שני סיפורים ברצף.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה