הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

אתגר כתיבה שבועי מספר 6!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה שבועי מספר 6!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 30 יוני 2015, 01:07

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: סיפורים שעלו לאחר תום האתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

היה אתגר מעניין, ושני אנשים (אני ביניהם) פרסמו את הסיפור שלהם ממש ברגע האחרון, אבל בסוף שבעה אנשים פרסמו סיפור, ביניהם rui, nextorl ות'ור ששומרים על רצפים ארוכים, וגם פלדריק שלא כתב כבר הרבה זמן. היה משהו מאוד נחמד בלראות איך כל אחד מלביש משמעות אחרת לביטוי 'מנעול כוכב' - בהחלט מעניין. להפתעתי, היו יותר סיפורי פנטזיה מסיפורי מד"ב - חשבתי שהמילה 'כוכב' תטה אנשים לכיוון המד"ב, אבל אולי הייתה פה בעצם פסיכולוגיה הפוכה.

האתגר השבועי החדש: סיפור על דמות שעושה טעות בשם אהבה.

כמה רעיונות, לשימושכם:
אם פנטזיה זה התשוקה שלכם, תוכלו לספר על נסיך שמחליטה להתחתן עם אהובתו, ובכך לשבור ברית נישואין; או על מכשף שמסרב להחזיר את השולייה שלו להוריו, כי הוא לא רוצה להפרד ממנו.

סופרים יותר מודרניים יכולים לספר על אדם שפוגש את אחותו, שנכשלה בגמילה מסמים, ומחליט לעזור לה להקל את הסבל; או את סיפורו של יורש צעיר להון, שחברתו החדשה משכנעת אותו להשקיע בפירמידה מסוכנת.

אם מד"ב זה מה שעושה לכם את זה, אפשר לספר על אישה צעירה שמגלה שאימה גוססת, ומחליטה לשדוד שיירת חלליות כדי לממן לה טיפול; או את הסיפור של אמא שמחליטה לתת את בנה למדען שיהפוך אותו לקיבורג, בתקווה לתת לו עתיד טוב יותר משהיה לה.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

האתגר השבוע קצת קשה, אבל אני מקווה שיהיה מעניין בכל מקרה.
מה דעתכם על האתגר של שבוע שעבר? הייתם רוצים לראות עוד סיפורים שמערבים המצאת משמעות למונחים? יש לכם רעיונות לאתגרים, או לדרכים שבהם אפשר לשפר את האתגר השבועי? אשמח לשמוע :-)

שיהיה לנו בכיף ובהצלחה! :-)
נערך לאחרונה על ידי Gilthans The Quiet ב 21 יולי 2015, 01:18, נערך 2 פעמים בסך הכל.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
תשובות: 3
יצירת קשר:

Re: אתגר כתיבה שבועי מספר 6!

שליחה על ידי rui » 30 יוני 2015, 01:16

דווקא האתגר השבועי שעבר היה מאתגר יותר. גם למצוא מה זה מנעול כוכב בסיפור שלך, גם שיהיה ממוקדי הסיפור וגם ליצור עלילה לסיפור. האתגר השבוע מרגיש לי קצת יותר קל :)
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 30 יוני 2015, 04:42

פססט אני רק רוצה לציין שאני, גילת'אנס ורוי שומרים על רצף מלא, ואני בהחלט מתכנן להמשיך את הרצף :D

ובנוגע לאתגר העכשווי- הנושא פחות אהוב עלי, וממש אהבתי את האתגר הקודם של "תכניסו את זה.. מה שזה לא יהיה... לסיפור שלכם איכשהו" אבל נסתדר, עכשיו לחשוב על העלילה או הרקע.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 01 יולי 2015, 16:38

אני חושב שרעיון החפץ/ביטוי בהחלט יכול לעבוד, למרות שלמנעול כוכב לא כל כך הצלחתי למצוא/להתחבר.
אני חושב אבל שזה יהיה יותר קשה, אני אחפש השראה.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה