ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

אתגר שבועי 4 - החטוף גירסה ערוכה

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
הלדין
הודעות: 3452
הצטרף: 23 מאי 2003, 23:53

אתגר שבועי 4 - החטוף גירסה ערוכה

שליחה על ידי הלדין » 16 יוני 2015, 21:00

מפעלי "ניקס כימיקלים" היו בקצה העולם שמאלה.

החטוף הרגיש את לוע האקדח נתחב מעל לצווארונו המחוייט. מוקדם יותר האישה באה אליו לפגישה בתשלובת "ניקס כימיקלים" ושלפה אקדח לעברו. הוא סימן לאנשי האבטחה לתת לאישה לעשות כרצונה. הוא שמע על בעלה - איש ניקיון שנפגע כשפגם בייצור של אחד המכלים הביא לכך שהמתכת תזרום מעליו. האיש ברח מהשגחה, ולמרות מאמצים רבים, איש לא מצא אותו.

"במקומך לא הייתי ממהר. התוצאות הן אחד למאה לרעתך." אמר החטוף, דוחק עוד קצת את האישה הנואשת. בעלה היה האחד ממאה והם רצו אותו.

"אתה, רק רווחים בראש שלך." נהמה האישה. הוא והיא ידעו שהוא היה בתחתית שרשרת המזון של "ניקס כימיקלים" ועבורו העובדה שהחברה מרוויחה לא הייתה בכלל מניע. האפשרות להיחלץ ממשרה מחניקה ולא ראויה לכישוריו הייתה, לעומת זאת, בהחלט במקום אם התוכנית המטורפת תצליח. הוא גנח כשהאישה התחילה לפתוח את הדלת ואמר: "אני מניח שבעלך נאם באוזניך על כך שהוא מסכן אותך כשהוא נמצא בחברתך עם כל נבלי העל שרודפים אחריו."

"שקט." אמרה האישה ותחבה יותר עמוק את האקדח בצווארו. היא פתחה את הדלת בבעיטה. אנשי האבטחה במפעל קיבלו הוראה מראש לראות ולא להיראות ובתקווה האישה טיפשה דיה מכדי להבין לאן יוביל ניסיון השוד שלה. האיש קם מהמושב המרופד והביט בטבעת שעל אצבעה. היא הייתה מאוהבת. והורמונים הם חולשה. הוא אמר, בנימה שקולה, בעודו מובל קדימה, "ברור לך שכל נבלי העל בראש שלו. הם תוצאת לוואי של החומר שנשפך עליו. למזלו, הוא שרד."

"רגע," אמרה האישה, לוקחת אותו מסביב לבלוק "גם אצל אחרים זה קרה. ברגע שהם קיבלו כוחות, הם גם קיבלו אויבים להילחם בהם."

האישה התחילה להקשיב. החטוף נשם עמוק ואמר: "עשינו ניסויים עם חיילים. כולם מתו בפחות משעה. פלא שהוא שרד עד עכשיו."

והאישה פתחה דלת אדומה שנפתחה לתוך מגרש ריק בחזיתו של המפעל. הוא יכל לשמוע משם את המיית המכונות שהכינו והכילו את החומר המסוכן בתוכן.

"ואתה רוצה שאאמין שטובת בעלי עומדת לנגד עיניהם של מעסיקיך?" שאלה. למעסיקיו היה חשוב יותר לא להסתבך עם תביעה משפטית. בעלה היה פיגוע בצלם אנוש. מתישהוא מישהו יבין מאיפה הוא בא ויגיש תביעה נגד החברה. ממשלת ארה"ב תנתק איתם את הקשרים יותר מהר משהוא יכול לומר 'כריסטופר קולומבוס'. אם הוא יוכל לסיים את הסיפור לפני שכתב חרוץ מדי יקשר בין הפרטים, הוא יהיה גיבור אמיתי ואפילו יקודם. הוא אמר, רואה דלת,

"אנחנו מעריצים של בעלך, של כח הרצון שלו, של ההתמדה שלו למרות כל הסיכויים. אנחנו רוצים ללמוד ממנו לקראת הניסויים הבאים." החמיא לאישה. הוא בטח אמר את המילים הלא נכונות. האישה דרכה את האקדח מאחוריו. הם נכנסו אל המקום השמור ביותר במפעלים. צלפים הוצבו בנקודות נסתרות, מחכים לפקודה ממנו. המיכלים שאגו כאריות מעל לראשיהם. זיעה נטפה ממנו, מודע למתכת הנוזלית המסוכנת שאוחסנה במיכלים הללו עד שיאושרו ניסויים.

"איך מוציאים את החומר מהמיכל? כשהמתכת תיגע בי, אחלוק עם בעלי את גורלו והוא לא יצטרך לחשוש שיפגע בי." נהמה האישה, עומדת לירות בו. כמובן שהחטוף ידע. האישה בחרה בו משום שהיא ידעה שהוא יודע. הוא היה מנהל מחלקת התחזוקה של "ניקס כימיקלים" והכיר את כל המתקנים והמכונות שם.

אם החומר יגע באישה והיא תשרוד, הם יזדקקו ליותר מצלפים. היא לא ציפתה ממנו עתה שידבר. היא ציפתה שהוא יעשה והוא, בכל זאת, אמר: "רייצ'ל, הניחי את האקדח ואמרי לנו איפה בעלך."

והאישה רוקנה את אקדחה על המיכל. בהתחלה מנהל מחלקת התחזוקה חשב שהמיכל החדש שהזמינו יתגלה כחזק מכל קליע שאדם יכול לחשוב עליו ואז... שמע צליל מפואר של חומר דולף מעליהם. הוא חש עתודות של כח חייתי גואים בו כשזינק קדימה הרחק מהאישה המטורפת לצליל הצלפים היורים לעברה. החומר נגע בה ביחד עם הקליע הראשון. עד מהרה מתכת הלמה במתכת... והשודדת נבלעה בחומר הגואה או לפחות כך קיווה. החברה לא צריכה שניים.

ועל מה הוא חשב שהוא שיתף איתה פעולה? היה ברור לו שמעסיקיו יודעים שהוא יודע יותר מדי ונאמן. הוא ימשיך בעבודתו עד קץ הדורות או עד שהוא יפרוש - מה שיקרה קודם. הוא הציץ לאחור לעבר המתכת הגואה מעבר לדלת הפתוחה והודה לאל שהוא בריא.
נערך לאחרונה על ידי הלדין ב 17 יוני 2015, 23:00, נערך 3 פעמים בסך הכל.
גאלאן
הודעות: 6189
הצטרף: 07 נובמבר 2008, 10:12
תשובות: 27
מיקום: מחכה שהומה יתחפף לי מהטירה

Re: אתגר שבועי 4 - החטוף

שליחה על ידי גאלאן » 17 יוני 2015, 12:28

סיפור מוצלח! אני אוהב לקרוא מה שאתה כותב

מה שכן, אני לא בטוח מה מהדברים שאמר לה נכונים ומה שקר. גם השורה האחרונה, אני מרגיש שאני מפספס משהו
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
2MUCH
הודעות: 2975
הצטרף: 01 אוגוסט 2010, 13:21
מיקום: ניו רדהאם

Re: אתגר שבועי 4 - החטוף

שליחה על ידי 2MUCH » 17 יוני 2015, 16:04

איך הוא חטוף אם האישה לא העבירה אותו למקום אחר? שבוי- זו המילה שאתה מחפש.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
גאלאן
הודעות: 6189
הצטרף: 07 נובמבר 2008, 10:12
תשובות: 27
מיקום: מחכה שהומה יתחפף לי מהטירה

Re: אתגר שבועי 4 - החטוף

שליחה על ידי גאלאן » 17 יוני 2015, 16:21

אני דווקא חושב שחטוף מתאים כאן. שבוי מרמז שהוא נשאר במקום אחד ממש - את החטוף היא לקחה איתה לתוך המחסנים.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
הודעות: 497
הצטרף: 01 יוני 2003, 21:58
מיקום: ממלכה נשכחת
יצירת קשר:

Re: אתגר שבועי 4 - החטוף

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 17 יוני 2015, 21:50

נחמד מאוד :-)
אהבתי את תחושת הייאוש והמוצא האחרון שהאישה שידרה, משהו נחוץ עבור מישהו שעושה מעשה כל כך סופני. עם זאת, לא בדיוק הבנתי למה היא עשתה את זה, או מה בדיוק קרה לבעלה. הבנתי שהוא שיתף פעולה עם הניסויים, שהוא היה אחד ממעטים ששרדו, שהיו נבלי על... אבל האם הם היו אמיתיים, או בראש שלו? האם הוא המשיך להשתתף באמת בניסויים או לא? אם כן - למה?
הסיפור והחוויה היו מעניינים, אבל היו חסרים לי כמה נקודות עלילה כדי להבין מי נגד מי. הייתה גם חסרה קצת עריכה, כמה שגיאות כתיב ושגיאות של כתיבה ('הוא אמר, רואה דלת,' - סוף משפט?).
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

מערבולת המילים, בלוג סיפורי המד"ב/פנטזיה שלי (חלקם גם פרסמתי בפורום)
dragons
הודעות: 2951
הצטרף: 03 יולי 2013, 08:11
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

Re: אתגר שבועי 4 - החטוף

שליחה על ידי dragons » 17 יוני 2015, 22:10

אני מצטרף לגילת'אנס. אני גם לא בטוח שהבנתי מה קרה לבעל בסוף ומה הוא רצה מהאישה בקשר לבעלה.
אבל חוץ מזה היה אחלה סיפור.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
הלדין
הודעות: 3452
הצטרף: 23 מאי 2003, 23:53

Re: אתגר שבועי 4 - החטוף

שליחה על ידי הלדין » 17 יוני 2015, 22:52

תודה על התגובות :D

הבנתי בדיעבד שרצונה של האישה לא היה כה ברור. לגבי החטוף, הוא פחות או יותר תבע מהאישה לומר לו איפה בעלה לאחר שנכשלו כל המניפולציות שלו. לגבי הבעל עצמו, זה כבר סיפור אחר. זוהי דמות שאני מריץ בראש מגיל צעיר מאד - אחת - עשרה - ופיתחתי אותה מעט מאד. בעקרון, הבעל שלה היה איש ניקיון שנפגע כתוצאה מפגם במכלים. החטוף מתייחס לזה כשהוא מדבר על מכלים חדשים. טרם ישבתי וכתבתי את הסיפור על הבעל כך שאין לי תשובה ברורה לגבי נבלי העל...

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה