• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

טריילר חדש לThe Hobbit: The Desolation of Smaug

Gandalf

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

קודם כל, מגניב. זה לא עוד טריילר שדומה ב99 אחוז לטריילר הקודם, אלא טריילר שמראה דברים חדשים.

הטוב - הקול של בנדיקט בתור סמאוג, עכבישים של יעראופל, המון אורקים בדול גולדור, הטירוף של טורין. קרבות.

הרע - ביאורן רודף אחרי הגמדים אל הבית שלו.

והמכוער - מה-שמה-הג'ינג'ית + לגולס.

אז מה דעתכם?

כן, לגולס והאלפית המודבקת לא קשורים לכלום.
התיאוריה הנפוצה היא שהאלפית מעלימה עין כשבילבו והגמדים בורחים כי היא סבבה עם גמדים - בגלל שאלפים הם יצורים עילאיים ומתנשאים ואין סיכוי שמפקד המשמר שלהם ישתכר מיין ויאפשר לגמדים לברוח.
לצערי, כנראה שהתפקיד שלה יהיה יותר מזה.

בארד קודר ועצבני. סבבה. מי זה השחקן הזה שנראה בדיוק כמו אורלנדו בלום, שוב? הוא משחק שתי דמויות קשת בסרט אחד או משהו?

ביאורן רודף אחרי הגמדים... אין לי הסבר לזה. וואטאבר.

תורין הופך מקודר ועצבני לקודר ורצחני. יאיי :p

אורקים אורקים. דול גולדור. סאורון חוזר - הידד!

אההה... נכון... לסרט הזה קוראים על שם סמאוג... זה באמת יהיה הסרט הכי D&D עד כה!

בקיצור - בדצמבר אני הולך לקולנוע.

the Nerubian אמר/ה:
כן, לגולס והאלפית המודבקת לא קשורים לכלום.
התיאוריה הנפוצה היא שהאלפית מעלימה עין כשבילבו והגמדים בורחים כי היא סבבה עם גמדים - בגלל שאלפים הם יצורים עילאיים ומתנשאים ואין סיכוי שמפקד המשמר שלהם ישתכר מיין ויאפשר לגמדים לברוח.
לצערי, כנראה שהתפקיד שלה יהיה יותר מזה.

בארד קודר ועצבני. סבבה. מי זה השחקן הזה שנראה בדיוק כמו אורלנדו בלום, שוב? הוא משחק שתי דמויות קשת בסרט אחד או משהו?

ביאורן רודף אחרי הגמדים... אין לי הסבר לזה. וואטאבר.

תורין הופך מקודר ועצבני לקודר ורצחני. יאיי :p

אורקים אורקים. דול גולדור. סאורון חוזר - הידד!

אההה... נכון... לסרט הזה קוראים על שם סמאוג... זה באמת יהיה הסרט הכי D&D עד כה!

בקיצור - בדצמבר אני הולך לקולנוע.
אני צופה בסרט דיאנדי וחוזר אליך

שמועות דווקא אומרות שאין שום דבר רומנטי בין מה-שמה ללגולס, אז אני באמת לא יודע מה יילך שם.

לגבי ביאורן - ספויילרים לסרט(אחרי השינויים של ג'קסון) נמצאים למטה:
כמו שראיתם החבורה נרדפת לביתו של ביאורן על ידי ביאורן עצמו. ביאורן לא אוהב גמדים, אבל כשהוא מגלה שהם בורחים מאזוג הוא עוזר להם במקום. ביאורן הוא משנה-העורות האחרון בארץ התיכונה, ורוב בני מינו נהרגו על ידי אזוג. זו הסיבה שביאורן עוזר לחבורה כשהוא מגלה שהיא נרדפת על ידי אזוג.

חוץ מזה, ביאורן מספר לגנדלף שהשמועות על 'רוע גדול' בדול גולדור הן נכונות, מה שגורם לגנדלף להחליט ללכת לשם בעצמו ולעזוב את תורין ושות' בדרכם ליעראופל לבדם.

אגב, לביאורן יש מוהוק *ענקי*.
לא יודע מה אני חושב על זה ממש... נחיה ונראה.

דינברלו - אין שום בעיה עם זה שלגולס בפנים, זה די מובן מאליו. הבעיה מתחילה כשמכניסים בכוח איזה רומן עם דמות מומצאת...

דרך אגב, מצאתי תמונה של ביאורן, שמתי אותה למטה בספויילר.
1382301_10201199924132531_1098301490_n.jpg
כרגע אני ממש לא אוהב את איך שהוא נראה... אני מקווה שבסרט הוא נראה יותר טוב.

ת'ור אמר/ה:
אחרי שגיליתי את זה לפני יומיים, הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה שאת האלפית משחקת קייט מאבודים. אז זה הדבר העיקרי שאני זוכר מהטריילר.
מצטער על ההקפצה, אבל מסכים לגמרי. אפשר להפסיק לקרוא לשחקנית-הבערך-הכי-יפה הזאת "מה-שמה-הג'ינג'ית"?! o_O

וגם יצא יומן עבודה חדש -זה רשמי, האלפית המודבקת היא Love Interest של לגולס. תרנדויל לא אוהב את זה. אני מאמין שבסוף הטרילוגיה היא תמות או תלך למערב.

אז מה בטריילר - שיר קצר. Theme חדש שנזכור אותו גם אחרי שהסרט יסתיים. עכבישים. גנדלף ורדגסט ממשיכים לסייר בדול גולדור. אלפית מודבקת נלחמת באורקים איפשהו. תורין הולך ומשתגע. אש.

חזרה