• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סדרת הספרים ״כישוף!״ - חאראיי נמל המלכודות (בעיה!)

תומס

פונדקאי מהשורה
אהלן חברים,
אז לאחרונה התחלתי לקרוא את הספר הזה ״חאראיי נמל המלכודות״ ואני חייב להגיד שהספר הוא כמו משחק מו״ד אישי. מרתק, מעניין ובהחלט מאתגר!
אני מאוד מקווה שמשהוא כאן קרא את הספר כי אני צריך עזרה. אני כרגע נמצא ב״טקס הנשיקות של קורגה״, הצלחתי להסיק מהרמזים שאין מצב שנשיקה בפיו של פסל תזכה אותי בהצלחה במבחן אבל בדקתי כול נקודה אפשרית והמקום היחיד שבו קורה משהו זה אם אתה מנשק את הפסל בשפתיים. לפי דעתי יש טעות בספר או שלא הבנתי נכון את המבחן. בדקתי את כל 8 האפשריות והמקומות בהם מנשקים את הפסל אך אף אחד מהם לא עובד.
צודה לעוזרים

גם אני קראתי את הספר - בהחלט ספר טוב
הטקס לא תמיד יהרוג אותך:
אומנם אני לא זוכר עכשיו איך עושים אותו נכון, אבל יכול להיות שביום חמישי אני אוכל להעלות את הפתרון (הספר לא אצלי)

זהירות ספויילר!!:

בנוסף בשביל לעבור את חאראיי אתה חייב לפגוש בספר הקודם "גבעות השמוטנאטי" את הרוצח והוא יגיד לך לאן לעבור כשאתה מגיע לעמודים מסוימים (אגב אתה צריך לזכור לבד לאיזה עמודים הוא דיבר).
וזו הדרך היחידה לנצח ולעבור את חאראיי
אגב אתה לא צריך לקבל את כל ארבעת המשפטים אלא מספיק רק שני המשפטים מתוך הארבע (אלו שכוללים ספרות בתוכם)
לאורך כל שאר הרביעייה אתה חייב לעשות רצף כמעט מדיוק (בניגוד לספר הראשון) בכדי לנצח

בהצלחה

חזרה