• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Torchwood - Children of Earth

ה"עונה ה-3" של הסדרה, בפועל מיני סדרה של 5 פרקים שמשודרת מיום שני עד שישי השבוע.
ואם לסכם את דעתי עד כה, Uber Awasome!!!
רואים יפה מה קורה כשלוקחים תקציב של סדרה, משדרגים אותה לערוץ הראשי- בעונה 1 היא שודה בBBC 3, עונה שנייה בBBC 2, ועכשיו ב-BBC 1- ועושים 5 פרקים עם תקציב של עונה שלמה.

מישהו עוד מתלהב חוץ ממני? :mrgreen:

http://en.wikipedia.org/wiki/Children_of_Earth

טורצ'ווד היא סדרת ספינאוף של דוקטור הו- מקורות הארגון מתוארים בפרק 2 של עונה 2, ותחילת הסדרה נובע מפרק הסיום של אותה העונה. הדמות הראשית של הסדרה מופיעה בעונה הראשונה של דוקטור הו.
מדובר בארגון בריטי שהקימה המלכה ויקטוריה כדי לאסוף מידע, טכנולוגיה ולהילחם באיום חייזרי לאימפריה הבריטית ולהשתמש בידע שלהם להגנתה.
בסוף העונה השנייה של דוקטור הוא (המחודש) הלשכה המרכזית של טורצווד מושמדת, מה שמשאיר רק את הלשכה בקארדיף (עיר בוולש), שם מתרחשת הסדרה.
הסדרה די כבדה לעומת דוקטור הו ומכילה תיאורים גראפיים של סקס ואלימות. עונה 2+ כוללת גם נושאים הומוסקסואלים בין 2 מהדמויות.

קצת קשה לתאר את עונה 3 בלי לעשות ספוילרים לעונה 2 ולדוקטור הו.
בקצרה, אחרי 5 שנים בהם הדוקטור וטורצווד נלחמו במגוון חייזרים, כל העולם כבר יודע שהם קיימים אבל נמצא בהכחשה. העונה השלישית סובבת סביב גזע חייזרים שמגלה את עצמו באמצעות השתלטות על כל ילדי העולם, קונספירציה המערבת את הממשלה הבריטית ועניינים פנים-טורצווד תוך כדי.

למי שאוהב מדע בידיוני בלי הרבה אפקטים, זאת הסדרה בשבילו.

נשמע מגניב.

כמה שאלות:

איפה אפשר לראות את העונה הראושנה והשניה והשלישית?

האם חובה להבין בדוטרו הו או לראות פרקים שלו כדי להבין את התוכנית? כי אני יודע קצת על המכונת זמן המוזרה שלו (היצור הזה ששחכי את קוראים לו) ועל הקטע של המלווים ועו טיפה לאחר שחבר טוב חפר לי על זה. אבל צריך שליטוה בדוקטור הו בשביל להבין והלינות מהסדרה?

זה גם עושה את כיפי יותר,כי יש המון אזכורים בשתי הסדרות אחת לשנייה,וכולם צוחקים.
בכלל,גם דוקטור הו וגם טורצ'ווד הם סדרות מעולות,למרות שטורצ'ווד יכולה להיגרר מדי פעם לקיטש.

ד"ר הו סדרה מעולה ללא ספק. אגב, אייסל (ספויילר לד"ר הו)
בסדרה על טורצ'ווד יש דמויות שהופיעו בד"ר הו כחברי טורצ'ווד, לדוגמה קפטן ג'ק או המפקדת ההיא שהפכה לסייברמן בסוף עונה 2?

הסייברמנית לא הופיע מעולם בדוקטור הו.
מקורו של קפטן ג'ק זה בדוקטור הוא, וגם של מרטה מעונה 2.
ג'ק, גוון ויאנטו הופיעו בפרק קרוס-הובר בסוף עונה 4 של דוקטור הו.
יש מידי פעם נקודות עלילתיות חופפות.

גוון מופיעה עוד לפני זה,בערך,זו סבתא של סבתא של סבתא שלה מקרדיף,שיש להן אותן כוחות,וזו בעצם אותה שחקנית,בפרק האחרון של עונה ארבע,רוז והדוקטור רואים אותה בטורצ'ווד ורוז צוחקת ושואלת אותה אם היא במקור מאירלנד,]גוון עונה שכן,ושניהם צוחקים,וממשיכים בעלילה

ספויילר לד''ר הו
מה שמצחיק זה שלפני שבוע ראיתי פרק של ד''ר הו בעונה הראשונה,והשחקהית שמשחקת את גוון משחקת תפקיד ראשי,ואז הם מביאים אותה לעוד תפקיד בטורצווד.זה היה מוזר כי חשבתי שהם ( שני הדמיות) היו אותה אחת...

תתקנו אותי אם אני טועה:
העונה הראשונה של טורצווד מתרחשת בעונה השלישית של ד''ר הו.
העונה השנייה של טורצווד מתאחשת בעונה הרביעית של ד''ר הו.
העונה השלישית....או אה!אני שמעתי שמועות על ד''ר חדש,עונה חמישית וכל מיני שטויות....לא יודע.נראה.

בערך,
העונות של טורצווד משודרות תמיד בין ספטמבר לדצמבר (חוץ מהשנה), והעונות של דוקטור הו משודרות בין ינואר לאפריל.
ככה שעונה 1 של TW היא בין העונות ה-2 וה-3 של DW, והעונה השנייה היא בין העונות ה-3 וה-4 של DW.
אכן, דיויד טננט, לצערנו הרב, פורש מהסדרה.
הוא ייסם עם 3 פרקים מיוחדים, 1 בנובמבר ו-2 בדצמבר (פרקי חג המולדת, כרגיל).
העונה החמישית תתחיל בינואר עם דוקטור חדש שישוחק ע"י מאט סמית'
http://en.wikipedia.org/wiki/11th_Doctor

כן... מסתדר עם זה שבסוף עונה 3 ג'ק אומר לדוקטור שהוא הקים את טורצ'ווד מחדש, ועם זה שהסניף הגדול יותר של טורצ'ווד נהרס בסוף עונה 2.

ודיוויד טננט שחקן ענק. מי זה המאט סמית' הזה? איפה הוא שיחק קודם?
ואם אני לא טועה, יש גם בת לוויה חדשה. יש למישהו פרטים?

the soul crusher אמר/ה:
כן,שמעתי על זה.דיברו על פרק במדבר ובת לוויה צרפתיה או משהו...
היה כבר. זה היה ספשל חג הפסחא, planet of the dead.
הבא בנובמבר הוא the waters of mars.
הבן לוויה בשני פרקי הסיום של טננט יהיה סבא של דונה מעונה 4.

סבא של.....?!מה הוא קשור בכלל!?בכל מקרה,אני בטוח אראה את שני הפרקים האלה,הם עומדים להיות מצחיקים מהרגיל.....

אתם יודעים,( זה הוזכר כמה פעמים במהלך הסדרה) שלדוקטור יש מספר 'מחזורים' או אנשים שהוא יכול להראות אם הוא נפצע באורך אנוש.
אם אני לא טועה סמית'( עונה חמש) הוא העשירי אז אחריו כנראה לא יהיה המשך לסדרה.

חזרה