• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אפדייט: סדרת הTV של ששאו"ק

Wolf's Bite

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
HBO התחייבו פיילוט. יצולם ברבעון השלישי של 09.

שני שחקנים כבר לוהקו, טיריון (סתם גמד) וקייטלין (הזאת ממכושפות).
כמו כן, הבמאי יהיה Thomas McCarthy, עם הרפרטואר המצוצמם של בעיקר the visitor שקיבל מועמדות אחת באוסקר ותכל'ס סרט בנ"ז.

סתם כדרך אגב, כמה חנונים השקיעו וליהקו כבר את הסדרה, להלן:
http://www.geocities.com/asoiafcasting/
מי ייתן וHBO ילהקו עוד (כמו טיריון) מהבחירות של החנונים האלו, שמצוינות ברובן לדעתי

לינקס:
http://www.imdb.com/title/tt0944947/
http://en.wikipedia.org/wiki/Game_of_Thrones_(TV_series)

זה המון המון דמויות, ומכיוון שהן לא יקבלו מספיק זמן מסך לא יכולים להיות שם הרבה שחקנים כוכבים, רק כוכבנים וכאלה בתוליים.
גם עלמנת שלא יהיה בלגן גדול מידי בטוח חלק גדול מהדמויות בכלל לא יופיעו בסדרה באופן כזה או אחר.
אבל בהחלט השקעה רצינית עשה הבחור.

באמת שהסתכלתי ברשימה של השחקנים המומלצים שם הבנתי כמה המון דמויות יש בספר הזה -
ולכן אני באמת בספק אם יהיו לנו כוכבים גדולים באמת כמו שכתוב שם (נטלי פורטמן, ליב טיילור, ועוד הרבה)- אז נצטרך להסתפק בשחקנים פחות מוכרים - אבל העיקר שלא יורידו דמויות, כי אז הסדרה תאבד את כל מה שמייחד את הספרים - העומק והמורכבות של הסיפור עצמו.

בכל מקרה, יהיה מעניין מאוד לראות את הסדרה (למרות שאני מקווה שלא ייקרה מה שקרה עם נגיד הארי פוטר, שהסופרת התחילה [לדעתי] לכתוב ספרים במטרה שהיו סרטים טובים, וכתוצאה מכך יצאו לה ספרים לא טובים)...

תלוי באיך אתה רואה את זה,לדעתי true blood היא אחלה סדרה,ואני רק מצר שלא יצא לי לקרוא את הספרים,היא מעבירה את האלמנט של הפחד יפה מאוד,ודם ומין לא בהכרח מגעילים כאשר הם משולבים.

לא ראיתי את הסדרה, אבל אם יש שם דם ומין זה לא סוף העולם. אם אתם חושבים שאתם צעירים מדי או לא מוכנים לזה מסיבה כלשהי, פשוט אל תראו.

דה"מ, מה אתה רוצה? מגיל מסויים, נושאים מסויימים מתחילים יותר לעניין אנשים.
לעיתים רחוקות אנשים חושבים שזה הכרחי, אבל כך בחשבון שהגיוני מאוד שהם חושבים שזה נחמד. עובדה שיש כ"כ הרבה צופים לדם אמיתי.
אם זה לא מוצא חן בעינייך... אז אל תראה ;)

אבל יש את זה גם בספר. אתה לא יכול להתלונן שכאשר מעבירים אותו למדיה אחרת משאירים אותו בידיוק אותו דבר ולא מעבירים אותו צנזורה מחדש (כמו שאני בטוח שגם הספר עבר לפני שיצא לאור).

תראו, אני אסכם עובדות.
- יש סדרה בשם ששאו"ק.
- יש ילדים ומבוגרים שאוהבים אותה באותה מידה.
- יש בסדרה סצנות מין.
- למה לילדים אסור להנות ולמבוגרים כן?

כי זאת סדרה שכוללת סצנות מין ודם כי זה מה שהסופר בחר לכלול בה, ואם ילדים לא נהנים מהסצנות האלה היא כניראה לא מיועדת לילדים?

קודם כל, זה שיוצאת סדרת TV לששאו"ק זה מאורע משמח. באיזה ערוץ היא יוצאת? לא קלטתי.

שנית, ואני לא יודע כמה פעמים אפשר להגיד את זה- לא רוצה, אל תקרא/תראה. יש תמיד מקום לביקורת. להגיד שבסדרה כלשהי יש סצנות סקס שאין להן הצדקה ושזה מפריע- זו ביקורת לגיטימית על האיכויות האמנותיות/הבידוריות של הסדרה. אתה יכול גם לבקר ספר אם הוא נוקט בעמדה מוסרית בעייתית, או בהשקפת עולם מעוותת. אבל לבקר ספר על זה שיש בו תוכן בוגר זה פשוט לא רציני. מה רע בלחכות כמה שנים אם קשה לך עם תוכן בוגר? לא הכל צריך להתאים לילדים. קודם כל, יש מספיק סדרות לילדים. שנית, הסופר/במאי צריך לשים בספר בדיוק את מה שבא לו, תכתיבים של צנזורה זה בכלליות לא דבר טוב.

wizinet אמר/ה:
אבל יש את זה גם בספר. אתה לא יכול להתלונן שכאשר מעבירים אותו למדיה אחרת משאירים אותו בידיוק אותו דבר ולא מעבירים אותו צנזורה מחדש (כמו שאני בטוח שגם הספר עבר לפני שיצא לאור).
אתה לא מתכוון ברצינות נכון?ספר וסרט ממש,אבל ממש ממש,לא אותו דבר.בספר לא מאוד אכפת לי(זה גם תלוי עד איזה רמה.לא קראתי נגיד ששאו"ק),אבל בסרט...יש הבדל ענק.
בסרט אתה ממש רואה את זה! אתה לא חושב שאפשר קצת לצנזר? :confused:
אבל ברור שזה תלוי במי שמוציא.אם זה מישהו שאכפת לו מי יראה/עושה את זה רק בשביל הכסף...

דרקון המוות אמר/ה:
אני בן 14.
ורוב האנשים שאני מכיר לא נהנים מסצנות מין.
אולי אני טועה, אבל הוכח שיש בששאו"ק מספר מוגזם.

תראה, חבר, בתור דוס לדוס.

ששאו"ק זה ספר לא מתאים לדתיים.
רוב התכנים המבוקשים בעולם הבידור - סדרות, סרטים, ספרים - לא מתאימים לדתיים.
למה אתה לא יכול, כמוני, לעשות את המשוואה הפשוטה - "אני דתי=לא קורא תכנים מיניים, מכאן נובע=> אני לא קורא ששאו"ק."?

זה הדבר הנכון מוסרית לעשות בתור בן-אדם דתי, לא להתלונן על זה שיש סצינות כאלה; כי אין מה לעשות, בעולם החילוני זה מוכר וזה אהוב ומבוקש ואין דרך ריאלית למנוע את זה. אתה יכול פשוט לא לקרוא, כי זה לא מתאים למי שאתה.

דרקון המוות אמר/ה:
אולי אני טועה, אבל הוכח שיש בששאו"ק מספר מוגזם.
העובדה שהרבה מאוד אנשים אומרים שהמספר מוגזם לא הופך את העניין הזה לעובדה מוצקה. זה בסה"כ דעה, ואחת שיותר רווחת מאחרות.

באטל הורן.

חזרה