• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רובוטריקים - הסרט, צפייה חוזרת

היום ראיתי בפעם השלישית את הסרט, אני חייב לציין שהוא משתבח עם הזמן
בפעם הראשונה, חיפשתי את כל הנקודות שהוא לא תואם לסדרה המקורית והוא עיצבן אותי
בפעם השנייה, הוא כבר היה יותר כיף,
ועכשיו בפעם השלישית, רק משתבח הבחור :) אני אפילו מחכה להמשך שלו בנשימה עצורה, למרות שברור לי שזה תהיה נפילה ... אבל עדיין. אחלה סרט.
עכשיו רק צריך את הסדרה המקורית על DVD מהודר כדי להשלים את האוסף :eek:rcteeth:

א. נראה לי שפתחת עץ בנושא באיחור די גדול.
ב. הסדרה המקורית הייתה פרסומת מאוד ארוכה לצעצועי הרובוטריקים.
ג. לסרט ממש נתנו *עלילה* (למרות שהיו כמה חורים, כמו העובדה שמגהטרון כביכול חרט את המיקום העתידי שלו על המשקפיים, וגם לא ברור איך נוקיה יכול לשגר טילים) וגם לא העמידו את בני האדם במצב חלוש וחסר תועלת כמו שקורה בדרך כלל עם רובוטים ענקיים מהחלל (את סטארסקרים חיסלו שני מטוסי-קרב, גם אם הוא הוריד שלושה אחרים בדרך).
ד. הסרט נראה הרבה יותר טוב מכל סדרה מצויירת שתביא מולו.
ה. מובן שההמשך יהיה נפילה: בעיקר אם הם ירצו להחזיר את מגהטרון בדרך זו או אחרת.

קודם כל, סטארסקרים ברח, לא הושמד. הסרט השני כנראה יכלול אותו ולא את מגטרון.

מבחינתי, הסרט חסר את הקסם של הסדרה המקורית. הרובוטים היו חסרי אישיות לחלוטין (וחסרי צבע גם, אם מדברים על השקרניקים) ורובם נתנו הופעה מינורית. זה היה סרט על אנשים שיש בו רובוטים, לא סרט על רובוטים.

כמו כן - מה הסיפור עם זוויות הצילום ההזויות והשוטים של רבעי השניה? אני אמור להבין (או להנות מ) סצנת קרב שכוללת הרבה מאוד זומים של פחות משניה על ברכיים ומרפקים של רובוטים?

נרוב, אני חושד שפספסת בכמה שנים את הלהיט של הרובוטריקים. נכון שהיו גם צעצועים אבל הסדרה (מזכרון רחוק ומעומעם) הייתה אחלה. עם זאת, ראיתי איזה סדרה חדשה של הרובוטריקים שהיה שם משהו דמוי פוקימון - וזה בהחלט היה מזעזע.

מה שאיכזב באמת זה מגוון מצומצם של רובוטים והעובדה שהשקרניקים נראו יותר כמו חרקים ופחות כמו משהו.. מאיים.

בכל מקרה, נזכרתי בזה עקב צפייה מחודשת (וכסנילי, יש מצב שכבר פרסמתי משהו על הסרט הזה בעבר :) )

דווקא נהנתי מסרט. על כל הפאשלות שהיו בו (ואני עדיין חושב שהטריילר שלו הוא הטריילר הגרוע ביותר שאי פעם נעשה) הוא עדיין היה מהנה ונהנתי ממנו.

מה שכן אחרי שראיתי ch-53 הופך לרובוט מפלצתי שרוצח בני אדם חששתי לחזור לטייסת שבה אני משרת.

אני אישית חושב שהסרט היה דפוק, אבל אין ספק שהאפקטים מגניבים..

אגב, הנה תמונה של משמידן שאמור להיות ברובוטריקים 2 שייצא מתישהוא השנה לפי השמועות:
Transformers-2-Devastator.jpg

והנה מתוך הסדרה המצוירת: משמידן כפי שהוא באמת! ויש לו אפילו חברים מוזרים שגם מתחברים לרובוטי ענק.. ואחרי שתיזכרו בכל רובוטי הענק האלה, תגיעו למסקנה שמשמידן היה בלי ספק הכי מקורי והכי מגניב מבין כולם (כל השאר נראים ממש מעפנים- בעיקר המכוניות שנראות כאילו חיברו 5 מכוניות במאונך ויצרו רובוט ענק.

סרט מעצבן- עלילה מזוויעה והדמיות מעצבנות (באיחוד הדמות הראשית,שהוא פשוט שקרן פתולוגי) . שעמם כל כך שאפילו לא גמרתי לראות.

חזרה