• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שבוע הספר שלכם

אוטוטו (כנראה) אני הולך להגיח לשבוע הספר בפעם השלישית (שזה מתחת לבית, זה קל.. בייחוד שזה בדרך לגינה של הכלבים)

בנתיים יצאתי משם עם ספר אחד -
מסעו של הוקווד, מסדרת ממלכות האל, שהיה במבצע של 25 ש"ח. ספר חמוד ושווה את המחיר.

אני שוקל גם לקנות את המשך הסדרה / סיפורי ארץ גוועת / לקנות עוד זוג ספרי האקדוחן.

אז איך שבוע הספר שלכם?
והאם יש המלצות לספרים מגניבים במחירים סבירים ?
(ותלונה כללית, משום מה חלק מהוצאות הספרים שכחו ששבוע הספר גם מתמקד במחירים זולים...)

שיט! אני קניתי את מסעו של הווקוד אתמול ב30 שקל...
עדיין לא התחלתי לקרוא אותו, אבל הוא נשמע ספר טוב.

תלונה: מצאתי את המצפן הזהוב רק במחיר מלא :(

אישית, לי הוא היה קצת מאכזב.
נסעתי לירושלים, במקום לתל אביב כרגיל. היה הרבה יותר קטן. גם יצאתי בשלל קטן מהרגיל, פשוט לא היה משהו מעניין במיוחד. 7 ספרים לשבוע הספר?! מייאש...
בדרך כלל אני יוצא עם איזה 20-30 :mrgreen:
קניתי את סידהרתא, שאמור להיות ספר מופת.
גם את זן ואומנות אחזקת האופנוע, כי חייבים בכל ספריה.
חוץ מאלה, קניתי גם קצת הרלן קובן, את השני של כריסטופר פאוליני (פיכס, אבל אני צריך לשמור על המוניטין :devilish: )
ועוד כמה ספרי פילוסופיה.
אה, והמרדף כבשה של היפני המטורף ההוא, נשמע גדול :p
וזהו, אישית, הייתי מבואס. אני לא יודע אם זה באופן כללי, או רק בירושלים, אבל הוא הרבה פחות טוב השנה.

גם לי היה שבוע ספר מבאס, אך מסיבה שונה: גיליתי שאני לא מסוגל לקרוא יותר בעיברית. הרי בכל מקרה מה שמעניין אותי לקרוא זה ספרות מתורגמת, וזה כבר לא עובד. האנגלית היא שפה (לדעתי) הרבה יותר פואטית ואפית, השפה שבה צריך לספר סיפורי פנטזיה ומדע בדיוני. כשאני קורא את הספרים בעיברית, אני רק מסוגל לחשוב איך סביר להניח שכתבו את זה באנגלית.

לא קניתי ספר אחד בשבוע הספר הזה, וגם לא נראה שאני אקנה יותר, החלפתי רשמית לאנגלית.

יאה אין לי לא זמן ולא כסף לנסוע לשבוע הספר, בנוגע לשני של פאוליני, חשבתי שהוא דווקא אמור להיות טוב, התרשמתי לטובה מהראשון למרות שנראה לי שהביקורות קצת הגזימו בתשבחות.

הרגע חזרתי.
קניתי את הספר הראשון של שיר של אש ושל קרח, ורציתי לקנות את ארטמיס פאול המתורגם החדש, רק שזה היה ב4 שקלים יותר ממה שהיה לי

אין כמו שיר של אש ושל קרח :D

לא הפסדת כלום, 'המזימה של אופאל' הרבה פחות טוב. האמת, עם הסדרה הוא הולך ונהיה פחות טוב לדעתי.

אני לא אוהב את הספר. וגם לא את הספר שמחבר את כל נרניה.
הם נשברו באמצע ואז דפים מתחילים לנשור.
זה מה שקרה לי גם עם הארי פוטר החמישי.
ספרים עבים בכריכה דקה זה מעפן.
יש לי את ה3 הרגילים בכריכה קשה כבר שנים, והם החזיקו לי מעמד יפה מאוד, כבר הרבההה זמן, בשונה מהעבה שהחזיק לי פחות משנתיים... עכשיו יש לי אותו ב800 כרכים בערך...

(ד"א, אין גבול למספר ההודעות שמותר להגיב בעץ, נכון? :p )

לי דווקא היה שבוע הספר חביב מאוד, גם אם לא הכי טוב שהיה לי.
הלכתי לשבוע הספר המרכזי בתל-אביב. היה שם המון דוכנים, ולבסוף מצאתי את הדוכן של אופוס. חיפשתי את ההמשך של הרואים למרחק, אחרי שקניתי רק את הראשון, כמו שאני תמיד עושה. אישה אחת אמרה לי שהטרילוגייה הראשונה היא הוצאת אסטרולוג, שנקנו ע"י ידיעות אחרונות. אז אחרי מעבר בים אינסופי של אנשים (יש לי את הכשרון "עקיפה משופרת" :D ) הגעתי לדוכן, וקניתי את השני והשלישי, וגם מכיוון שהיה מבצע, הוספתי את הנעלמים של הרלן קובן לקינוח.

הרואים למרחק אכן קנייה משובחת.
אני קניתי את השני והשלישי בממלכות האל, השני חמוד השלישי מאכזב קמעה.
בנוסף קניתי גם את העיר והכוכבים של קלארק, במבצע המגניב של אודיסיאה (15 ש"ח לספר).
מחר, היום האחרון יסתיים בכרך הרביעי והחמישי של ממלכות האל (אם מתחילים מסיימים)

אני עובד בשבוע הספר בצומת ספרים (כן כן, אני קפיטליסט..)

מתוך רבי המכר, ההמלצות:
אשתו של הנוסע בזמן
מלכים ג'
מים לפילים
ג'ורג' הסקרן! (הוא כזה חמוד!)
קרוב להפליא ומוזר להחריד (או איך שלא קוראים לו - מומלץ באנגלית)
אתגר קרת למיניהם
בלב היער

ועוד, שאני לא זוכר כרגע.

Dexter אמר/ה:
אני עובד בשבוע הספר בצומת ספרים (כן כן, אני קפיטליסט..)

מתוך רבי המכר, ההמלצות:
אשתו של הנוסע בזמן מעולה
מלכים ג' די גרוע
מים לפילים ממש טוב, לא קשור למד"ב
ג'ורג' הסקרן! (הוא כזה חמוד!) דירה להשכיר הרבה יותר טובה
קרוב להפליא ומוזר להחריד (או איך שלא קוראים לו - מומלץ באנגלית) קרוב להפליא ורועש להחריד, ספר מעולה. אבל "הכל מואר" של אותו סופר יותר טוב.
אתגר קרת למיניהם גם כן סבבה
בלב היער נראה לי טיפשי קצת, לא קראתי

ועוד, שאני לא זוכר כרגע.

אני עבדתי בסטימצקי, יש שם אחלה מבצע. אמנם לא קניתי שום דבר במהלך שבוע הספר, אבל סיימתי שני ספרים, ועוד קיבלתי כסף על הזמן בו קראתי אותם ^^
(הקברט ההיסטורי של פרופסור פבריקנט- ממש נחמד, ומשאלה אחת ימינה- סתמי משהו.)

קניתי כמה ספרי חובה:
המדריך לטב"ג
ארטמיס פאול, כדי להשלים את הטרילוגיה.
ואת בלב היער, מותחן שנראה שווה.
וצומת ספרים פושעים-למכור את החדש של קובן בשקל. שקל!

לי היה שבוע ספר די פורה אך מעיק יחסית על הארנק.

בעקבות קורס ממש מעניין (עם מרצה גרוע) החלטתי לקנות ספרים על מלאני קליין והיינץ קוהוט (פסיכואנליסטים). קיבלתי בעקבות זה גם איזה רומן חניכה מעאפן מתנה, אבל אני בטוח שהוא עדיין יהיה יותר טוב מתקוות גדולות אז אני מסודר.

הדברים היותר מעניינים הם:
*שלושה ימים עד דלא היה, של טים פאוורס. זה ספר מאד מוצלח, אבל ההחלטה לוותר על אקספוזיציה הייתה רעיון לא משהו. הרבה דברים שקשורים לישראל, חצי מרשימת התודות הם אנשים מסגל אייקון.
*איליום של דן סימונס. האיליאדה זה מוצלח, אז חשבתי שיהיה מעניין לראות איך זה עובד במד"ב. זה נראה מעניין.
*"אינטימיות" של סארטר, קובץ סיפורים קצרים. עדיין אין לי מושג איך זה.
*עריסת חתול של קורט וונגוט.
*כמעיין המתגבר של איין ראנד. אהבתי את מרד הנפילים, וזה נראה מתאים. אובייקטיביזם להמונים!
...
אני חושב שזהו. זה ממש כלום. 7 ספרים ואחד חינם. טוב, זה לא שיש לי זמן לקרוא או משהו כזה, עם הלו"ז של יצירת-מופת-בשבוע :)

חג ספר שמח ופורה היה לי.

'בשורות טובות' סיימתי כבר. אחלה ספר.
'אלים אמריקאים'
'שלושה ימים עד דלא היה'
'ילדי הגולם' הבחור בדוכן של אופוס פשוט התעקש.
'איליום'
'פרמידת נפוליאון'
'הטמפלר האחרון' אני קורא עכשיו. זה מגניב.

חזרה