• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

זהותו המינית של אלבוס דמבלדור (כולל ספוילרים)

S.D.Gat

פונדקאי ותיק
היום פרסמה רולינג כי אלבוס דמבלדור היה הומוסקסואל...
אין לי בעיה עם זה ואני אפילו יכול להאמין בזה, משום שנראה היה שהוא מעולם לא היה מאוהב באישה אך בספר השביעי הוא קצת מתאהב בגלרט גרינדלוולד...
נשאלת השאלה - האם אתם יכולים למצוא עוד מקומות בהם במהלך הספרים ניתן היה לדעת שדמבלדור הומו? ואולי עוד פיתוחי תיאוריות בנושא וכד'...
S.D

עד כמה שנהניתי לקרוא את הסידרה, אני לא חושב שהיא כתובה ברמה שאפשר ממש למצוא רמזים לדברים כאלה בספרים קודמים, ובטח שלא בראשונים.
כלומר אני בטוח שאפשר למצוא דברים שיכולים לתמוך בזה בספרים (כמו מה שאמרת על גרינדוולד), אבל גם אם היא הייתה יוצאת בהכרזה הפוכה היה אפשר למצוא גם להכרזה ההפוכה את אותה כמות של טיעונים, וברמה משכנעת באותה מידה. (היחסים הקרובים שלו עם מקנונגל למשל...)

אוקיי, אני מקווה שאתם מבינים שהיא פרסמה את זה כדי לזכות מחדש בפרסום בשבילה ובשביל הספרים שלה, כי אחרי שהשביעי יצא כל האקשן נגמר וכבר לא מחכים לספרים הבאים

באמת יפה...

שיהיה עומו... עוד מעט היא יכולה גם להכריז שלהארי יש תסביך אדיפוס, ושהכוונה באדם זאב זה ליהודי היספאני ממוצא מונגולי...

כשקראתי את הספרים לא עברה לי ההרגשה שהוא הומו, אז היא יכולה להכריז מה שהיא רוצה...

איתי ליבנה מהמחשב של דרקנס:

אתם לא חושבים שזה נורא אופייני לאישה לדאוג באופן אישי שדמות הגבר היחידה שהיא גם חכמה גם מצחיקה וגם נחמדה בכל הספרים תהיה הומוסקסואלית?
פשוט מיותר. לחלוטין.

Darkness אמר/ה:
איתי ליבנה מהמחשב של דרקנס:

אתם לא חושבים שזה נורא אופייני לאישה לדאוג באופן אישי שדמות הגבר היחידה שהיא גם חכמה גם מצחיקה וגם נחמדה בכל הספרים תהיה הומוסקסואלית?
פשוט מיותר. לחלוטין.

לא, לא ממש.

אז מה? היו עו חכמים, מצחיקים ונחמדים (כמו הקונדסאים, ואחרים), כמובן שאף אחד לא חכם כמו דמבלדור - אבל הם נושאים את אותן תכונות והם לא הוצאו מהארון בעל כורחם...

כן, אבל דמבלדור היה הכי שווה. עד שיצא הספר הארי ודמבלדור במצעד הגאווה.
אני מתייחס לפליטת הפה של רולינג כמו לקליפסו בקודדי השרביבים... זה לא באמת קרה...

S.D.Gat אמר/ה:
אז מה? היו עו חכמים, מצחיקים ונחמדים (כמו הקונדסאים, ואחרים), כמובן שאף אחד לא חכם כמו דמבלדור - אבל הם נושאים את אותן תכונות והם לא הוצאו מהארון בעל כורחם...

ובכל זאת, אני לא חושב שמשהו יכול להטיל ספק בהיותו של דמבלדור הדמות הכי חכמה, בין המצחיקות ומין הסתם הכי עוצמתית (מלבד אולי וולדמורט, אלב אין לו אף, אז זה מאזן).

למי שקרא את השלישי (ספוילרים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!):

ממש אהבתי את הטוויסט בסוף, שהקנה לדמבלדור את התואר "הדמות הכי-מגניבה-חזקה-חכמה-מגניבה-חזקה-מגניבה-שיש", במיוחד הקטע שבו מתברר שסנייפ טוב והכל בסדר וכולנו שמחים וטובי לבב, והפלאש-באק שבאמת לא האמנתי שרולינג מסוגלת לרמה כזאת

חזרה