• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתר פלאש לסיפור קצר שכתבתי - "The Water Spirit"

The Cheshire Cat

פונדקאי מהשורה
שלום לכולם.

כתבתי סיפור פנטסיה קצר בשם The Water Spirit.
ניסיתי לכתוב את הסיפור ברוח הסיפורים (סרטים) של Studio Ghibli ("המסע המופלא", "הטירה הנעה", "הנסיכה מונונוקי"...), שזה אומר הרבה מאוד תיאורים אבל קצת מידע על העלילה, כדי לעורר את הדמיון של הקורא.
אני חושב שאתם, בתור שחקני מ"ת, תעריכו במיוחד את סגנון הכתיבה הזה, ובגלל זה זה נשמע לי רעיון טוב לפתוח כאן דיון על הסיפור.

אני גם גרפיקאי\אנימטור, אז הכנתי לסיפור אתר בפלאש+פוטושופ, עם תמונה שמציגה 2 דמויות מהסיפור שהכנתי בפוטושופ ובתוכנות אנימציה תלת-מימדית בשם 3ds Max וZbrush.

כדי להכנס לאתר לחצו כאן.
הכתובת הרשמית היא http://www.thewaterspirit.tk אבל למעלה קישרתי אתכם לכתובת הארוכה יותר שיש בה פחות פרסומות.

מאוד אשמח לקבל תגובות על הסיפור, ומי שיחתום בספר האורחים יקבל עוגיות וירטואליות בהמונים.

תודה על הקריאה

וואו! לא קראתי את כל הסיפור כי אני לא אוהב את סגנן הכתיב (של הטירה הנעה וכו') אבל נשמע מעניין, ובתור אנימטור מתחיל אני יכול להגיד לך שהאתר מושקע מאוד, ואתה צריך להיות מאוד גאה בעצמך!

דבר ראשון, כל הכבוד! על זה שכתבת ספר, דבר שני הכבוד האתר המושקע!
התיאורים נחמדים+ אבל לא יותר והעלילה קצת פחות... אבל קראתי רק 9 עמודים אז אני לא יכול לדעת...

חזרה