נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

עליית המורדים [סיפור בהמשכים]

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 17 מאי 2020, 20:15

הלדין כתב:
17 מאי 2020, 14:15
ובכן, בהנחה ואורפן מאמין לקיזה, בטווח הארוך, קליאו תהיה בסכנה בכל מקום שהוא ישאיר אותה כך שהדבר הנכון מבחינתו היא להשאיר אותה תחת הגנתו. אם אורפן לא מאמין לקיזה, היות והוא מגנט מהלך לצרות, הדבר הנכון מבחינתו היא להשאיר את קליאו בקרב משפחה ידידותית של זראים ולהמשיך הלאה בנדודיו. זה בדיוק מה שהוא עשה, למיטב הבנתי, לפני ששב לעיר הולדתה של קליאו. מאג'יק, לעומת זאת, עדיין דורש הכשרה כשולייתו ויכול לספק לו הגנה במקרה של התקפה ממגדל הניב. וברור לי שמדובר במשהו על טבעי. למאג'יק יש פתיל הרבה יותר ארוך מקליאו ואני מניח שההתפרצות האמתית שלו תבוא במעוז המורדים כשהוא יתחרה על תשומת הלב של המאסטר שלו עם המורדים.
לגבי קליאו, אתה צודק, הוא יעדיף להשאיר אותה לצידו משום שהיא הכי בטוחה איתו. (אתה בטח יכול לנחש שאורפן יאמין לקיזה בקרוב, ואז הם ייצאו למסע האמיתי).
תחילה חשבתי שלא חשבת שההתנהגות הלא אופיינית של מג'יק נובעת ממה שקרה לו (התקיפה המסתורית), גם קיזה עלתה על זה. אורפן היה נסער מידי, לאחר מכן הוא יבין שמשהו באמת לא בסדר.
בקשר למורדים, רעיון טוב, אולי אשתמש בו :)
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 22 מאי 2020, 21:16

הפרק הבא יעלה בקרוב, בינתיים תיהנו מ3 תמונות מתוקות של הדמויות!!! :P
ספוילר
הצג
אורפן מרים את קליאו
אורפן מרים את קליאו
360.jpg (60.48 KiB) נצפה 27 פעמים
ספוילר
הצג
אורפן, קליאו ומג'יק
אורפן, קליאו ומג'יק
326.jpg (79.16 KiB) נצפה 27 פעמים
ספוילר
הצג
אורפן, קליאו ומג'יק
אורפן, קליאו ומג'יק
14.jpg (136.45 KiB) נצפה 27 פעמים
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 14
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 23 מאי 2020, 14:55

פרק עשוי היטב, מה שקרה למג'יק זה מסקרן ומעניין לדעת.
פה ושם מרגיש שאת יותר מדי משתמשת במחשבות של הדמויות כדי לספר את הסיפור - גם אצל אורפן וגם אצל קיזה. יש פעמים שאורפן היה יכול להגיד את הדברים בקול, או שהיית יכולה לתאר אותה.
לדוגמא כשאורפן מנסה להבין מה קרה במדבר, אפשר לתאר מה הוא עושה במקום לספר את המחשבות שלו.
דוגמא אחרת זה המחשבות של אורפן על המשפחה של קליאו, הוא היה יכול לדבר על זה בעדינות או לשאול אותה.

בנוגע לקיזה, גם השינוי בה הוא די חד. אני חושב שכדאי לשמור על אלמנט Raw אצלה כדי לשמור אותה באופי שלה ולא שתהפוך ליותר מדי דומה אליהם.
המשתמשים הבאים אמרו תודה ל The oldman על ההודעה:
Falcongirl2020
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 23 מאי 2020, 17:46

The oldman כתב:
23 מאי 2020, 14:55
פרק עשוי היטב, מה שקרה למג'יק זה מסקרן ומעניין לדעת.
פה ושם מרגיש שאת יותר מדי משתמשת במחשבות של הדמויות כדי לספר את הסיפור - גם אצל אורפן וגם אצל קיזה. יש פעמים שאורפן היה יכול להגיד את הדברים בקול, או שהיית יכולה לתאר אותה.
לדוגמא כשאורפן מנסה להבין מה קרה במדבר, אפשר לתאר מה הוא עושה במקום לספר את המחשבות שלו.
דוגמא אחרת זה המחשבות של אורפן על המשפחה של קליאו, הוא היה יכול לדבר על זה בעדינות או לשאול אותה.

בנוגע לקיזה, גם השינוי בה הוא די חד. אני חושב שכדאי לשמור על אלמנט Raw אצלה כדי לשמור אותה באופי שלה ולא שתהפוך ליותר מדי דומה אליהם.
תודה על התגובה! :)
אתה צודק לגבי המחשבות, פשוט הראש שלהם תמיד עמוס במחשבות חחח אתה מתכוון לזה שאני פשוט צריכה לכתוב שהדמות אומרת את זה ולא שהיא חושבת על זה? לגבי המשפחה של קליאו, הוא עוד ידבר איתה על זה.

האמת שקיזה מתאמצת יותר מידי להיות נחמדה כלפי קליאו, זה לא שהיא הפכה להיות מלאכית, היא עדיין קשוחה, פשוט פחות צינית או אכזרית.
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 27 מאי 2020, 01:11

הפרק הבא עדיין מתעקב, אני מעט עסוקה לאחרונה ומשתדלת להתקדם כל פעם קצת. עם זאת, אם תגיבו ותכתבו שאתם מחכים לפרק הבא בקוצר רוח זה ייתן לי יותר מוטיבציה להמשיך.

בקרוב :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה