תוקן הבאג של שליחת ההודעות
פירוט נוסף בנושא כאן: בעיות בשרת ודרכים אפשריות לפתרון

פשעיו של גרינדלוולד. ראיתי ולא אהבתי.

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 25 נובמבר 2018, 18:36

אז ראינו את "פשעיו של גרינדלוולד" בסוף השבוע. לא אהבתי. למעשה, ממש לא נהניתי ממנו ובשלב מסויים פשוט חיכיתי שהוא יגמר כבר.
עברתי על ביקורות על הסרט אחרי שראיתי אותו ואיכשהו לא מצאתי משהו שמתאר את התחושה שלי כלפיו - עיקר הביקורת הייתה על חורים בעלילה וכו', אבל לא זה מה שהציק לי שם.

הסרט היה פשוט... מעורר סלידה. אפל-לשם-האפלוליות ומדכא. אני יודע שרולינג כתבה את התסריט שלו וכו', אבל לי זה הרגיש בעיקר כמו פאנפיק הארי-פוטר שנכתב על ידי ילד מוזר בן 15 שחושב שהוא ג'ורג' ר. ר. מרטין הבא.

מניח שמי שמאוד מתעניין בעולם של הארי פוטר יראה את הסרט גם ככה, אבל אם אתם מהמתלבטים או סתם אוהבים סרטי פנטזיה ופחות בקטע של פאנדום כזה או אחר, אז ההמלצה שלי היא פשוט NOPE.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage

שליחה על ידי פלאפי » 25 נובמבר 2018, 18:53

אחרי הסרט הראשון בסדרה הזאת הבנתי שאין טעם לבזבז זמן על הסרטים האחרים. מבחינתי הסיפור האחרון בעולם של הארי פוטר היה אוצרות המוות חלק 2.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 25 נובמבר 2018, 18:55

גם מבחינתי. רק שאני לא טרחתי להמשיך הלאה מהשביעי.
הפאנפיק היחיד שטרחתי להתחיל לקרוא הוא הארי פוטר והשיטה הרציונלית. (דווקא נחמד)
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 26 נובמבר 2018, 08:34

(הארי פוטר והשיטה הרציונלית די מדהים. הייתי רוצה לראות אותו מתורגם לעברית.)

אני לא מסכים בכלל.
חיות הפלא והיכן למצוא אותן, היה, לדעתי האישית, סרט שעולה על הסרטים של הארי פוטר עצמם. האם הוא יותר טוב מהספרים זו שאלה לא רלוונטית, כי להשוות בין ספרים לסרטים זה כמו להשוות בין כרישים למכונות דפוס - פשוט אין בסיס להשוואה. אבל מבחינתי, הסרט היה מצוין, ופתח דברים מעניינים על העולם של הארי פוטר. הדמות הראשית מעניינת, העלילה טובה, יש הרבה חיות אקראיות ומגניבות, אפקטים סבבה, וכולם משתמשים בהתעתקות כמו שצריך ולא בצורה מטומטמת כמו בהארי פוטר. אה, והמבטא הבריטי לא שולט בסרט.
אני חושב שההסתכלות על זה מתוך השוואה לעולם של הארי פוטר היא חסרת טעם. ברור שזה לא הארי פוטר. זה סרט אחר, עם דמויות אחרות ורעיון אחר. כשלעצמו, הסרט הזה טוב. פשוט לא צריך להסתכל עליו כעל חלק מהסדרה. עוד לא ראיתי את פשעיו של גרינדלוולד, אבל אני בהחלט מתכנן.

מצד שני, אני נהניתי גם מהארי פוטר והילד המקולל, אז אולי הדעה שלי לא שווה כלום. לא יודע.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage

שליחה על ידי פלאפי » 26 נובמבר 2018, 15:34

קודם כל, אם מתייחסים אליו כמשהו נפרד מהעולם של הארי פוטר, אז בפני עצמו זה סרט פנטזיה בינוני מינוס. הקשר להארי פוטר זה מה שנתן לו איזשהו סוג של עניין לציבור.
ואני גם רוצה לשאול אם כך, מה לדעתך הרעיון של הסרט הזה. בהארי פוטר זה היה סיפור של ילד עם חיים לא משהו שמגלה שיש עולם אלטרנטיבי שבו הוא מאוד חשוב ויכול להציל את העולם. על מה בדיוק הסיפור בחיות הפלא? לא ממש הצלחתי להבין בכנות. כל העלילה שם התגלגלה כתוצאה מאירועים די אקראיים, בלי איזה אמירה מנחה.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 26 נובמבר 2018, 15:41

nav566 כתב:
26 נובמבר 2018, 08:34
(הארי פוטר והשיטה הרציונלית די מדהים. הייתי רוצה לראות אותו מתורגם לעברית.)
יש תרגום באינטרנט, ויצא גם חלק מהספר בכריכה רכה בעברית.

בכן אופן, אני חושב שהסרט הראשון של חיות הפלא היה לגמרי סבבה, ולמרות שבסרט הזה היו מלא חורים ובעיות, הדבר שבאמת הכי הפריע לי (כן, אני מודע לזה שזו סיבה מטומטמת לגמרי לא לאהוב סרט) זה כל הclose ups חסרי הפואנטה בכל סצנה על הפרצופים של הדמויות.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 01 דצמבר 2018, 15:04

לא ראיתי, וגם לא מתכוון לראות. לא מצאתי אדם אחד שאמר שהוא ממש נהנה מהסרט. מקסימום שמעתי עליו שהוא סרט נחמד לחובבי הארי פוטר ושם זה נגמר בערך.
הסרט הראשון הוא חמוד, אין בו ממש עלילה מעניינת אבל מבחינת העולם ו-ויזואלית הוא מעניין.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 05 דצמבר 2018, 20:28

אז ראיתי את זה אתמול.

אני לחלוטין לא מסכים עם הביקורת.הסרט היה עשוי טוב. מה שבעיקר הפריע לי היה כמות הרפרנסים הלא נחוצים להארי פוטר. כאילו אם לא יזכירו לנו שמדובר בעולם של הארי פוטר כל חצי דקה אנחנו נשכח. זה משהו שמציק לי בהרבה פאנפיקים פחות טובים.
עם זאת, העלילה מעניינת, הדמויות מאוד טובות, וג'וני דפ פשוט משחק מדהים כרגיל. זה לא סרט השנה או משהו, אבל הוא נחמד, ועדיין יותר טוב מחלק מההארי פוטרים לדעתי.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 09 דצמבר 2018, 02:42

הסרט נחמד בגדול\ אבל לדעתי העלילה של חיות הפלא וגרינדלוולד.. לא מספיק קשור.

עם ניוט הייתי מצפה למשהו כמו "להציל את ויילי הדרקון", רק הקרקס בסרט השני לבד יכול להיות חומר לסרט שלם לבדו.
וכן. הייתי רואה את זה. לא חייבים להציל את העולם כל הזמן.
ואני יכול לחושב על ת'מה של זה אפילו כסדרת סרטים

לגרינדלוללד מגיע קו עלילה נפרד.
גרינדלוולד אכן מעולה.

הסיפור עם משפחת לסטריינג'... הרגיש בעיקר כמו בזבוז זמן, למען האמת.

אהבתי את הרחבת העולם, שבסרט הראשון יותר נהנינו ממנה. בסרט השני, פשוט אין זמן. וזה באסה
ג,קי רולינג גם כתבה היסטוריה לקוסמים של ארה"ב ולבית ספר שלהם שזה ממש מגניב
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 09 דצמבר 2018, 13:38

כשהלכתי לסקט מאוד קיוויתי שאנשים הגזימו בדרך בה הם תיארו את הסרט, ובהתחשב בסרט הראשון בסדרה ציפיתי לרט בינוני פלוס, אולי אפילו טוב.
למרבה הצער מה שראיתי הוא סרט 2/5 מתוך סדרה שהייתי מגדיר בינוני מינוס עד גרוע.
[לפני הראנט המלא שלי עם ספוילרים אני רוצה לומר שהסרט הראשון, אם היו משאירים אותו כמו שהוא (ואולי מורידים את החלק של גרינדלוולד שהכניסו שם רק כדי לקשר את הסרט לסדרה) היה נכנס לבין שלישית סרטי הארי פוטר האהובים עלי.]
כמה דברים שהפריעו לי בסרט, ללא סדר מסוים
ספוילרהצג
1.קרידנס שרד, הגיע לפריז והפך להיות חלק מקרקס קסום. למישהוא אכפת איך כל חלק מהמשפט הזה קרה? לסרט לא.
2.התפקיד של נגיני היה להיראות.. מפוחד/מבולבל/מגן/חסר הבעה/לא לעשות כלום ולזרוק לסרט שם מוכר.
3.אם כבר רפרנסים, בוא נכניס את מגונגול שאורה להיות בת 10 בזמן הזה בתור פרופסורית (ואם מדובר בקרובת משפחה שלה זה לא הופך את זריקת השם ליותר טוב). ובוא נאמר בקול בלי שום טעם את השם של הפרופסור מספר-6-שאני-לא-זוכר-את-שמו כדי להזכיר לנו שמדובר בעולם של הארי פוטר.
4.ג'יקוב קיבל חזרה את הזכרונות שלו כי עלילה. אני מניח שאף מוגל אחר בלונדון לא ראה הוכחה לקיום עולם קסום בתור משהו חיובי?
5.מה היה העניין בסצנת הפתיחה? אם גרינדלוולד הצליח להתחמק מהתא שלו עוד לפני תחילת הסרט, למה שמי שעזר לו לא פשוט ייקח את השרביט והתליון וישחרר אותו בלי כל סצנת המרדף שהבמאי החליט שלא נוכל לראות בגלל החושך והברקים?
6.ומה היה הקטע עם הלטאה?
7.הסצנה עם הקרקס הייתה אך ורק כדי שלניוט יהיה משהוא שדורש שהוא יהיה שם ולא כל דמות אקראית אחרת, כנ"ל לסצנה עם דרקון המים שהייתה שם בשביל...?
8.העוזרת של ניוט. כל מה שהיה קשור אליה בסרט.
9."טעות הדפוס" בעיתון שכל המטרה שלה הייתה שנוכל לסיים את הסרט באותה נקודה במערכת היחסים בין ניוט וטינה שאיתה סיימנו בסוף הסרט הקודם. כי הדרך הכי קלה לכתוב מערכת יחסים היא כזאת שחוזרת על אותו מסלול שוב ושוב ולא מתקדמת.
10.למה משרד הקוסמים נותן לגרינדלוולד לקיים עצרת? זאת אולי לא עבירה להקשיב לו, אבל הוא רוצח המונים ונמלט מהחוק, המשרד ידע היכן ומתי תתקיים האסיפה (שהייתה בתזמון מושלם עם העלילה הראשית שלנו ברמת הדקה)
11.קוויני קוראת המחשבות לא מצליחה לראות שגרינדלוולד אומר את מה שהיא רוצה לשמוע ולא מתכוון לזה?
12.כווולם מגיעים לפריס ביחד בגלל סיבות נפרדות ולא סבירות בעליל.
13.למה גיקוב וקוויני (בעצם רק קוויני) החליטו לבקר את ניוט בדיוק ביום?
14.הפיכת ההתלבטות של דמבלדור מקושי אמיתי של מאבק בחבר ילדות/בן זוג לשעבר לקולי עלילתי של "בואו נמצא דרך להרוס את התכשיט וכל הבעיות שלנו ייפתרו"
15.קרידנס הוא לסטריינג' אבל בעצם דמבלדור, כי מה הסיכוי ששני תינוקות של משפחות קסומות יהיו באותה סירה, שהאחות תחליט להחליף בין התינוקות (במקום פשוט לשים את התינוק בצד אחר ולא לקחת תינוק של משפחה אחרת?) בדיוק ברגע שהספינה שוקעת?
16.קרידנס הוא דמבלדור, כי למה לא, כבר גילינו שלדמבלדור יש אח ואחות סודית, בוא נוסיף עוד אח סודי, להוסיף פרטים שמשנים את הקאנון של הסדרה אחרי שהיא כבר נגמרה אף פעם לא נראים זולים ומראים את הכותב כמי שלא יכול לחשוב על משהוא חדש.

ואני אפילו לא אכניס לרשימה כל מיני דברים שסתם לא היו לי ברורים כמו הcatlady במשרד שנתנה לניוט להיכנס למרות שהיא ידעה שהוא לא אמור, או ללשון נחש של העוזר של גרינדלוולד, או המתנקש (הבוגד) של משרד הקומסים שהיה אמור להרוג/לשמור על קרידנס ונעלם.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 14 דצמבר 2018, 12:00

כל קו העלילה של גרינדלוולד מיותר לגמרי. שיערכו אותו החוצה ויכניסו עוד ניפלרים.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה