• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בניית אתרים

golden-moon

פונדקאי פעיל
בזמן האחרון מאוד מתחשק לי לבנות אתר.
מישהו מכיר מקום שאני יכולה לבנות אתר?
חשוב לציין שלא למדתי אף-פעם על זה, ושאני לא בטוחה אם אתמיד ואסתדר, ככה שאני לא מתכוונת להוציא על זה כסף.

אם אתם יכולים לעזור בענין- תודה רבה.
(בלי להספים בבקשה ;) )

אםםם
בא לך סתם ככה?
טוף
את יכולה להרשם בטריפוד...
http://www.tripod.co.uk
אם יש לך פרונטפייג', רק תפעילי את האפשרות להעלות דברים דרך הפרונטפייג'...
...
אם אין לך, אז זה בעיה... תלמדי HTML \ שפה דומה אחרת.
בהצלחה.
וד'א : יש שם 50 מגה חינם...

אם כבר יש נושא בעניין, אני לומד HTML, אבל אני לא מבין משהו בסיסי, איך אני מעלה דף אינטרנט שאני כתבתי, לרשת, דרך אחד מן האתרים של האירוח חינם?
כי כל פעם שאני מנסה, הם תמיד מנסים לעצב בשבילי את הדף...

סליחה עם אני מפגין בורות אין סופית בנושא...

-גדיל-

אני לא יודע.... אבל בשרתי חינם כמעט תמיד הם שמים פרסומת כדי שתפסיק את השירות חינם ותקנה שרת אמיתי... כדי להעלות בטריפוד יש את האפשרות של להשתמש בתוכנת אפ טי פי, או באפ טי פי מבוסס הייץ טי אמ אל - שנמצא ב
build a site > site building tools > FTP
ואז לוחצים
Open ftp
ואפשר להעלות דברים. ..
וגדיל, רוב אתרי האירוח החינם תומכים בFTP , זאת אומרת שאתה יכול להשתמש בתוכנת FTP כמו CuteFTP , (שאתה יכול למצוא בנענע או בוואלה) כדי להעלות דברים לשרת שלך.

ועוד: באתר http://www.CTRL.co.il יש מדריכים מאוד בסיסים להכנת את עם פרונט פייג' וקודים בסיסים של html

היא יכולה ללמוד גם asp,vbscriptוjavascript... זה לא ממש טוב למתחילים...
אני אישית לא עובד בכלל באינטרנט, וההיכרות שלי אם html מאוד בסיסית...
בכל אופן, רציתי לשאול את אלה שכן יודעים, מה היתרונות בשימוש בhtml מול תוכנה כמו פרונט פייג'?
בכל אופן, גולדן, יש הרבה מאוד מדריכים, ומה שנתנו לך הוא רק חלק... פשוט תחפשי... אבל באמת, אם מה שכרגע מתחשק לך זה פשוט לבנות אתר, אני לא חושב שהייתי ממש לומד html לעומק....

danielthewhite אמר/ה:
בכל אופן, רציתי לשאול את אלה שכן יודעים, מה היתרונות בשימוש בhtml מול תוכנה כמו פרונט פייג'?
בכל אופן, גולדן, יש הרבה מאוד מדריכים, ומה שנתנו לך הוא רק חלק... פשוט תחפשי... אבל באמת, אם מה שכרגע מתחשק לך זה פשוט לבנות אתר, אני לא חושב שהייתי ממש לומד html לעומק....
אין שמוץ של יתרון בHTML.
זה רק לבסיס.

Wood-Elf אמר/ה:
danielthewhite אמר/ה:
אין שמוץ של יתרון בHTML.
זה רק לבסיס.
שטויות.
רק הבנה טובה של איך HTML עובד תאפשר לך ליצור אתר שיהיה באמת Cross-Browser.
מה גם שכשאתה רוצה ממש להכנס לעומק ולדאוג שכל פיקסל ייראה כמו שאתה רוצה שהוא ייראה, אתה חייב, פשוט חייב לעשות דברים בעצמך.

למרות שאני מסכים עם אוגמה, ומתנגד לשימוש בפרונט פייג', יכול להיות שמי שרוצה משהו באמת פשוט עדיף לו להשתמש בפרונט פייג'. למרות שאתרים רציניים עדיף שיהיו בhtml, כשאתה באמת יכול לשלוט בעצמך על מה שאתה עושה.

תומר.

טוב.............מכל מה שכתבתם פה הגעתי לבערך שתי מסקנות-
1. הייתי צריכה להבריז פחות משיעורי מחשבים שהיו לנו בבחירה בבית ספר לפני כמה שנים......
2. מה שאני רוצה לעשות פשוט לא מסתדר עם רמת הפשטות שאני יכולה להגיע אליה בלי לדעת לפחות HTML, משהו שממש לא מסתדר לי לעשות עכשיו...
אז תודה על העזרה...אולי אני אנסה להשתמש בזה אבל....רוב הסכוים שלא. סליחה שבלבלתי את המוח... :oops:

1-שיעורי מחשבים זה זולות, קחי ספר או תלמדי מהטוטריאלז

2-תתחילי מפלאש, פשוט מאוד ללמוד ואפשר לעשות דברים חמודים גם עם ידע ממש בסיסי :)

כמה עובדות לשם התחלה:
פרונט-פייג' משלב HTML ו-XML, אתם פשוט לא רואים את זה.
אין דבר כזה לא לשתמש בדף אינטרנט ב-HTML. כל שפה אינטרנט (ולא תכנות או גרפיקה) אחרת משתמשת בתגים של שפה זו.

ועכשיו לנושא:
HTML זאת שפה שמאד קלה ללמידה והבנה, לפחות את הבסיס. אפשר ללמוד תוך שבוע כלים שיאפשרו לך לבנות אתר בסיסי שישרת אותך, חואם טיפה העמקה לבנות אתר ברמה טובה.
שילוב מעט שפת-צד-שרת (PHP) מאפשר לקצר תהליכים, וגם המעט הזה לא צריך לקחת יותר משבוע למידה.

ולסיכום, גם WORD וגם פרונט-פייג' מאפשר לך ליצור דפי אינטרנט בקלות ובמהירות ללא הבנה what so ever בשפות אינטרנט.

חזרה