• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפגש הפורום הראשון יוצא לדרך - 27.8!

סטטוס
נעול לתגובות.
צוות פורום פונדק הכוכבים גאה להציג - מפגש פורום ביום שישי, ה- 27 לאוגוסט שייערך ברחוב וייצמן 24 ברחובות בביתו של דימון האנטר שתרם אותו ברוב חסדו.
המפגש יתחיל בשעה תשע בבוקר ויכלול-
משחקי-תפקידים (יש להרשם מראש)
מבחר משחקי-קלפים ולוח
מיניאטורות
והרבה מצב-רוח טוב וספאם!
בנוסף תיערך במקום הרצאה של כשעה על-ידי התעשייה הגובלינית
אם אתם רוצים להריץ משחק-תפקידים או יש לכם משחק לוח/משחק קלפים שאתם מביאים, תודיעו כאן :)

האירוע יהיה בתשלום סימלי לכיסוי הוצאות כיבוד ושתייה של 5 ש"ח. מי שמעוניין בארוחת צהריים שישלח הודעה פרטית לדימון האנטר.
שימו לב שמספר המקומות לאירוע מוגבלים!!!
עץ טרמפים ומפות יפתח שבוע לפני המפגש.
יש להרשם כאן, או לשלוח הודעה פרטית/אימייל לאיש הזקן.

נ.ב. הבהרה - לא להרשם טלפונית 8) לא שאני לא שמח לקבל טלפונים ב2 בלילה מחברי פורום יקרים, אבל לא צריך.

יאי!! מקווה שאני לא באילת בתאריך הזה... צריך לבדוק...
בכל מקרה, אם אני בא, אני מנחה פעילות כלשהי, אלא אם מישהו מביא משחק מעניין כלשהו - נומר איזה סטלרס אוף קאטאן או מאנצ'קין... מישהו?

אם הגמבה שם יש מצב שגם אני אהיה שם. מה אתה אומר גמבה ? מישהו יביא סטלרס ?

אני יביא מאנצ'קין פו, הרבה יותר מגניב מהמאנצ'קין הרגיל.

עכשיו אני שם לב, המפגש הוא יום לפני היום שבו נרשמתי לפורום. מגניב.

הייתי רוצה
אבל חבל שזה יהיה מוגבל כזה לכמה מקומות
אם לא היה בטח כל קהילת המיניאטורות הייתה באה! :D
בעצם לא, אבל חלק גדול
יהיה מפגש יותר גדול לזה? משהו שיוכל להכיל איזה 80 איש?

לאאאאאאאאא! אני טס לצרפת ב20, ואחד הרעיונות להרצאות ממש יכול לעזור לי לאיזה פרויקט שאני מתכנן :cry:... תעשו שידור חוזר בספטמבר, בבקשה!

בקשר לארוחת הצהריים:
לבחירתכם:

המבורגר (בלי כלום)- 10 ש"ח
המבורגר עם תוספות (לבחירתכם [כל מה שתרצו,ברצינות יש ירקות,רטבים,בצל מטוגן])- 15 ש"ח
פיצה (אם מספיק אנשים יתרמו)- אם אני לא טועה 35 ש"ח (כמובן עם תוספות לבחירתכם)
שתייה- תוגש באיזור המפגש ^_^

לשאלות התקשרו אליי בטלפון:
052-218476 תבקשו את יונתן. (ביום שבת אני נוסע למכמורת עד ה 22 אז תפנו אליי שם כי אני לא אהיה זמין בפונדק)

את ההזמנות יש לשלוח אליי בהודעה פרטית,אם אתם רוצים פיצה אז תיצרו קבוצה של כמה אנשים ותגידו לי את התוספות.

לאלו שמגיעים ברכבת ליצור איתי קשר ב MSN (בפרופיל) או בטלפון,לאלו שמגיעים ברכב פרטי לבדוק באתר מפה (http://www.mapa.co.il) או ליצור קשר בטלפון.

תהנו.

נ.ב.: 4 אנשים שלי באים ויש סיכוי שאולי חבר'ה עם להקה יבואו (Ra,MSN).
נ.ב.2: יש מקום ל 20 איש (אולדמן צור רשימה 8) )

או או.
זה מופנה בעיקר לכוכבי כסף. יש מצב שהמשלוח הקרוב של מינאטורות יגיע לשם?

נ.ב
אני יכול להביא את הקאטאן שלי אבל זה רק הבסיס+ הרחבה ל5-6 כך שזה טיפה יבש. אם אף אחד אחר לא יביא, אני אביא אותו.

דניאל זה יום אחד.
אני כנראה אבוא... למרות שהיום למחרת יש לי גיבוש של הכיתה, אבל על ה@#$ שלי.
אני אביא את המשחק קופסא של שיר של אש ושל קרח שבבעלותי.

נ.ב. חבל שלא ביקשת ממני, דניאל, יש לי מקום לפחות לארבעים איש, בחוץ. ועוד מספיק בפנים.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה