• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

<שירים מעצבנים>

Locke^

פונדקאי ותיק
אחותי כרגע עשתה איתי עסקה שבעד כמות בילתי מוגבלת של מזיגת כוסות קולה אני יתן לה לשמוע שיר של 'חברים לנצח' (למי שמכיר) והיא שומעת את זה כ-ל הזמן! אני משתגע פה!
ספרו לי האם גם לכם יש אחיות מעצבנות שמנצלות אתכם???
אם כן מה לעשות כדי להפטר ממנה??? מה שכן יש לי קולה בלי הגבלה שזה די נחמד אבל עדיין אני לא יכול לשמוע את השיר הזה ועוד אותו שרה ברקע! מה לעשות??

לשים אטמי אוזניים בזמן שהיא שמה אותו... זה כל-כך שווה! אחר-כך אין לה שום זכות לשמוע אותו עוד פעם כי עד כמה שכתבת היא אמרה רק בעד לשמוע שיר של חברים לנצח היא לא אמרה כמה! רמאות מילולית, כזה נפלא!

שמעתה על ההמצאה פטיש 5 קילו???? זה ממש שימושי כמובן שאפשר כם ליסרוט את הדיסק לשפוך ב"טעות" את הקולה על המערכת וכו' וכו' וכו' אני אישית משתדל לסבול בשקט את המוסיקה של אחותי כי היא קטנה ממני רק בשנה ויש לה חברות שוות והיא שומעת מוזיקה עם חברות אז זה לא נעים לעשות רושם רע... (הן בנות 15 16)

אחי כל אחת שם דוגמנית... אחותי מגעילה ומסתובבת עם הכי שוות בעולם...
אני חושב שהן איתה רק בשביל להדגיש את יופין ע"י אנאלוגיה ניגודית...(אני לומד ספרות עכשיו תתעלמו מהמושגים הקשים) הרעיון הוא כאילו שמישהי שווה מסתובבת עם מגעילות כדיי להראות עוד יותר יפה. בקיצר הן שוות כל אחת מהן פצצה

יש לך בעיות עם אחיות שלך?
לך יש בעיה עם אחות שלך?! אחות שלי שמה במערכת דיסק של המורדים 3 פעמים ביום, ואני אפילו לא מקבל על זה קולה! ולי אין מערכת משלי בשביל לגבור על המערכת הביתית, סבל!

האם אחותך מעצבנת אותך? yes

האם היא שומעת שירים מעצבנים? yes

האם אתה רוצה לתקוע לה נעל בראש ולהתחיל עם חברות שלה? YES YES YES

אז קנה עכשיו ממיר בלווין וקבל נעל שטח מתנה!.

Locke^ אמר/ה:
אחותי כרגע עשתה איתי עסקה שבעד כמות בילתי מוגבלת של מזיגת כוסות קולה אני יתן לה לשמוע שיר של 'חברים לנצח' (למי שמכיר) והיא שומעת את זה כ-ל הזמן! אני משתגע פה!
ספרו לי האם גם לכם יש אחיות מעצבנות שמנצלות אתכם???
אם כן מה לעשות כדי להפטר ממנה??? מה שכן יש לי קולה בלי הגבלה שזה די נחמד אבל עדיין אני לא יכול לשמוע את השיר הזה ועוד אותו שרה ברקע! מה לעשות??

תברח מהבית, לך לשגרירות הצרפתית, ותבקש טופס הרשמה ללגיון הזרים.
כשהייתי צעיר וזועם, כמעט עשיתי את זה.

ran-newman אמר/ה:
באלר אמר/ה:
אין אחים
אין אחיות
אין צרות
:)
כיף כיף כיף.

4 אחים
1 אחות
5 צרות

רע רע רע

במיוחד בשבילך:
http://www.frenchforeignlegion.org/

בטח יש שם הוראות איך להתגייס.

יש גם לגיון זרים ספרדי, אבל שמעתי שהוא יותר דפוק מבחינת חבר'ה, הקצאות ותנאי שירות.

חזרה