• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אנשים שמשחקים יו-גי-הו

דמוסתנס אמר/ה:
אני משחק יו-גי-הו! אבל באיסיק זה דבילי...
אני בעד להפגש בכנסים אמתיים ולארגן טורנירים!

דבר איתי באייסי, אני רוצה לארגן איתך טורניר שיתקיים בשמש העולה.

ועוד שאלה שקשורה ליוגיהו:

נכון יש את ה Deck Protectors של מג'יק? אז יש כזה גם ליוגיהו? ואם לא, אז הזה של מג'יק מתאים לקלפי יו גי הו?

מה זה? מגני חפיסות? לא שמעתי על זה...
אני יודע שיש ניילונים כאלו לכל קלף כדי להגן על הקלפים...
אבל זה דבילי :p בכל מקרה אני מניח שזה מתאים אם הקלפים באותו גודל...
האיסיק שלי הוא 100530750.

אני לא מבין כל כך ביו גי הו, אבל אני חושב שאפשר לרמות בלי בעיה דרך האי סי קיו. אתה פשוט כותב: יצא לי אקסולדיה!!!, למרות שיצא לך איזה זבוב שלא יודע לעשות כלום.

פעם, אני רציתי להתחיל לשחק, אבל ניסיתי, וראיתי שאני לא ממש מתחבר אל זה, ורק אחרי זה גיליתי את מו"ד, ראיתי שזה הרבה יותר כיף, ובכלל, משחקי תפקידים זה הרבה יותר כיף ממשחק קלפים, למרות שגם מג'יק זה מאוד נחמד.

אייס משהו ( לא טרחתי לבדוק את כל הכינוי שלך [ סורי אבל אני באיפוס כוחות] ) , בכנס שאנחנו מארגנים הולך להיות טורניר ( ויש סיכוי די טוב שגם אני
כן אני אשחק שם [ ויש ממה לפחוד מיכאל...]).

saruman אמר/ה:
אייס משהו ( לא טרחתי לבדוק את כל הכינוי שלך [ סורי אבל אני באיפוס כוחות] ) , בכנס שאנחנו מארגנים הולך להיות טורניר ( ויש סיכוי די טוב שגם אני

1) אייס צ'יילד, משמע ילד קרח. זה כ"כ מסובך הכינוי הזה?
2) על איזה כנס אתה מדבר? השמש העולה?
3) אם יש טורניר יוגיהו בשמש העולה, תדעו שאני גם משתתף.
4) אני יודע שיש ממה לפחד ממנו, שיחקתי מולו, הומפייר לורד שלו מעצבן לגמרי... אבל אני יכול לנצח אותו עם החפיסה המשופרת שלי... אין על מאז'ו גאזרט שלי :D

Ice Child אמר/ה:
דמוסתנס אמר/ה:

נכון יש את ה Deck Protectors של מג'יק? אז יש כזה גם ליוגיהו? ואם לא, אז הזה של מג'יק מתאים לקלפי יו גי הו?
גם אני משחק ואיפה זה השמש העולה אני אבוא עם יש

Anonymous אמר/ה:
Ice Child אמר/ה:
דמוסתנס אמר/ה:

גם אני משחק ואיפה זה השמש העולה אני אבוא עם יש

בד"כ במזרח, תלוי איפה אתה ביחס לקו המשווה

Ice Child אמר/ה:
saruman אמר/ה:

1) אייס צ'יילד, משמע ילד קרח. זה כ"כ מסובך הכינוי הזה?
2) על איזה כנס אתה מדבר? השמש העולה?
3) אם יש טורניר יוגיהו בשמש העולה, תדעו שאני גם משתתף.
4) אני יודע שיש ממה לפחד ממנו, שיחקתי מולו, הומפייר לורד שלו מעצבן לגמרי... אבל אני יכול לנצח אותו עם החפיסה המשופרת שלי... אין על מאז'ו גאזרט שלי :D

לא קראתי את השם כי מיד שראיתי כמה הודעות ראשונות כבר כתבתי את ההודעה ולא היה לי כוח לראות איך קוראים.
אני מדבר על כנס שיהיה ב - 12 ליולי אצלנו בצפון תל אביב ( עד 13 ביולי כולל שינה).
ותאמין לי , אחרי שמכרתי את הקלפים שלי למיכאל אין לי הרבה קלפים טובים , אבל אני שחקן מאוד טוב ( ועל זה יוכל ג'וזאן להעיד , וגם אירמאן יוכל ).

גם לי יש מג'ו גראזט! ובן-דוד שלי הצליח איכשהו להשיג גראנד מג'ו גראזט!
גם אני שונא את ומפיר לורד, אבל אל דאגה יש קלפים בחבילה שלו שאני שונא יותר!!!
אם יש טורניר, אז יש סיכויים שאני יבוא אליו! :p

זה גרייט ולא גראנד!!
הי הי הי... Vampire Lord הוא בהחלט אחד הקלפים האהובים עלי...
ביחד עם Magic Cylinder... אבל כן... יש קלפים גרועים יותר בחפיסה שלי!!
ווהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאה!!!!!! :twisted:

נ.ב. מארגנים כנס בשמש העולה?! מצויין!!
נ.נ.ב סארומן אולי אפשר לדחות את הכנס ביום או משהו כזה?

יש לך חפיסה מאוד גרועה ואם בך אני הולך להילחם אז אני בטוח ינצח כי יש לי את ג'ינזו קוביית החסד, קוביית הגולגלת ,שחור גולגולת, ועוד הרבה אחרים טובים אז אם בך אני הולך להילחם אז זה בטח לא יהיה קשה

טוב אל תשנו... אבל אני אוכל להגיע רק ל13... בעצם... אולי אני אוכל להגיע לערב של ה12!! הממם... זה עוד מוקדם מדי בשבילי מכדי להחליט...
ואני לא מחובר הרבה לאיסיק כי הוא שונא אותי!! תשלח לי הודעה באיסיק... :arrow:

חזרה