• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תעלומת פורום-! העוגה הגנובה!!

Amaterasu

פונדקאי ותיק
המקרה: השארתי את עוגת הגבינה 'קיש דה מיכאל' שלי ליד חלון הפורום.
הלכתי לשתוף ידיים כי בצק עם חמאת בוטנים זה דביק מאוד וכשחזרתי---
העוגה נעלמה!! (פם פם פאאאאאם!! כמה לא צפוי... :p )
הרמזים: מצאתי מתחת לחלון שלולית קטנה של נוזל כלשהו ושלחתי אותו לבדיקה (תוצאות הנוזל יגיעו בהמשך), בנוסף, נמצאה פיסת נייר קרועה ובה מצוייר... טרפז!!
החוקרים: אתם!! מי שיש לו מושג מי לעזאל גנב את העוגה שלי...
שיגיד! ושיגיד איך ומה קרה! (זו עוד תעסוקה מפגרת בסגנון הסיפורים... ;) )
כל כמה זמן אני אוסיף פה רמזים למה שקרה (לדוגמא: תוצאות הבדיקה של הנוזל.)

בהצלחה לכולם!!

(נ.ב. לא, הפעם וונג לא רוצה להשתלט על העולם בהפיכת כל העוגות לטרפזים! :D )

וואנג רצה להפוך את העוגה לטרפז, אך בגלל שנעלמו לו כוחות הקסם, הוא אכל את העוגה, וצייר טרפז.
המים הגיעו לשם ע"י כך שהייתה דליפה בצינור של המים שעובר ליד החלון.
לאחר שוואנג עשה את המעשה, אתה פתחת את הברז, והתחילה הדליפה, מה שגרם לשלולית.

זה הייתי אני מוהאהאהאהאה!
השארתי את הרמזים כדי שתחשבו שוואנג עשה זאת אך זה כל הזמן אני! *צחוק מרושע*
עכשיו המשיכו לחפש את הגנב בכך שתתיעלמו מההודעה הזאת כי אני אתגלה בסוף כהגנב האמיתי מועהעההעא (כמה שאני מקורי).

הממם... לא לא כולכם טעיתם...
הנוזלים חזרו מבדיקות במעבדה וגילו שזה מיץ לימון!
לא השתמשתי במיץ לימון בהכנת העוגה.
זה היה יום די בהיר, לא ירד גשם.
והפתק קרוע לגמרי... נראה שהוא קרוע מתוך משהו...
אה! ואחרי חקירה מעמיקה גיליתי מאחורי הוילון מכתב-
חוקרים יקרים:
חתכתי את העוגה למספר חתיכות,
כל חתיכה שווה לאחד מכם,
בכל פעם שאוכל פרוסה,
אחד מכם ימות!
אז תצטרכו לתפוס אותי מהר!!

מה אתם אומרים? מעניין אם אנשים פה הולכים למות...
נ.ב. המשוגע הזה רוצח את העוגה שלי!! לקח לי 3 שעות להכין אותה!!!
ואני כבר תיכננתי למסגר אותה בסלון מעל הספה ו... אהה לא משנה! ^^;

חמוד הרעיון של התעלומה.
אני אומר, שבא מישהו שיש לו מיץ לימון להסרת אבנית מהנשק שלו, הוא בא, וחתך את העוגה עם הנשק שלו, אבל שכח ששם את הפתק קודם כל על העוגה, אחרי שהוריד את הפתק מהעוגה, לקח את העוגה, השאיר את הפתק של החוקרים וברח, כמובן שהוא השתמש במיץ לימון כדי להוריד את הלכלוך קודם...

הסבר חביב, אבל חסרים כמה נתוני בסיס-
1. מי לעזאזל גנב את העוגה שלי?!
2. איך לעזאזל הוא עשה את זה? למה? מי הולך להרצח? איך עוצרים את המטורף הזה?!
(ראיתם כמה דחפתי ב2?!)
חייבים לעצור את חוטף העוגות המטורף הזה ומיד!!!

איזה לא-פרנואידים אתם.
דמונסתנס, אתה גנבת לעצמך את העוגה.
אתה ציירת טרפזים כדי לשכנע את עצמך שזה לא אתה.
אתה והארנב שלך (ראה אווטר) גנבתם את העוגה ביחד, והארנב פולט מיץ לימון (אם אתם מבינים למה אני מתכוון :oops: )
שאלות?

מישהו שם לב שוואנג עוד לא הגיב?
חשוד ביותר....

בקיצור, אתה הכנת את העוגה, אבל בגלל שאתה לא יודע להכין עוגות, היא נדבקה לעדן החלון.
אז וואנג בא, לקח את העוגה, צייר טרפז, שם אותו שם כדי שידעו שזה הוא, אבל הוא לא הצליח להוציא את העוגה.
הוא ידע שהוא צריך חומצה בשביל לשחרר את הדבק הזה, אז הוא לקח לימון (הדבר הכי קרוב לחומצה שמצא), טיפטף את זה מתחת לעוגה, ולקח אותה.
וכל זה תוך פחות מ-5 דק'!

אחרי זה, אתה הלכת לשלוח את הדגימות למעבדה, ווואנג כתב את הפתק והחביאו מאחורי הווילון.

אני אומר שזה לא גנב, זה ארגון...
זה מן שילוב ארגוני של "שמונצים" ו"סווירפבלינים"!!!!!
לדעתי,
שמונצים מטיפים מיץ לימון כל פעם שהם רואים עוגה, אז הם פשוט התכווצו ונכנסו מתחת לעוגה וככה סחבו אותה, רק בגלל שראו את שמוליק זולל העטלפים בדרך.
עכשיו,
סווירפבלין לא אוהבים לצייר סמלים, אז הם חתכו קטע מהמגזין שלהם, הניחו אותו ליד העוגה בתור דבר כזה של "היינו פה".
בכל מקרה,
אחרי שראו שדמונסתנס הלכה, אז הם הניחו את הכתבה כדי לבלבל.

אישית..אני מאשים את הגרמלינס האלה!

סתם...זאת התיאוריה שלי...

היה זה יום סגריר
והקבוצה הפסידה
הוא היה מטורף אמר "אני אהפוך את העולם לטרפז"
נהרגו עשרות אנשים, סיפר קריין הטלוויזיה.

תחחח...קצת משינה לרגע...ועכשיו לפיתרון החידה.

אז ככה.....ידידינו הכין את העוגה הנחמדה שלו, כשבא וואנג הדוקטור המטורף ולקח אותה.
הוא חשב שאם ישאיר טרפז אז ישר הוא לא יהיה חשוד כי זה יהיה ברור מידי(פסיכולוגיה הפוכה) אבל בגלל שהוא מיהר כל-כך כי שמע את "איש הלימון" מגיע, הוא חתך את הדף ברשלנות של מנתח בכיר באיכילוב וברח משם במהירות הבזק עם העוגה.
לאחר כמה שניות הגיעה למקום "איש הלימון" {קולות חצוצרות} , הוא הגיע למקום ובדק אותו, לאחר שגילה את הפתק עם הטרפז, החצי המורשע שלו התפרץ , הוא לקח דף ורשם שהוא הולך להרוג את כולם (ידוע שהחצי השני של "איש הלימון" שונא את הדוקטור וואנג, אז הוא רצה להפליל אותו גם ברצח) ....לאחר מכן הוא חזר לעצמו ועף משם במהירות הלימון!!

ולכן יש מיץ לימון על הריצפה, פתק של טרפז, וגם את הפתק מאחורי הוילון....

תצבעו אותי באפור, תוסיפו לי גאג'טים ותקראו לי "חוש חש הבלש" !!

ran-newman אמר/ה:
אני לא מבין מה אתם עושי עניין - ברור שמיכאל אירגן את הכול לבד כדי שיתהיה לו חידה מוצלחת.

אתה בטוח? (פא פא פא פם!!!)
אולי זה הסווירפבלין, השמונצים והגרמלינס ביחד מנסים לתחמן ולעבוד איתנו?!
או שאולי באמת מיכאל, מארגן אותם כדי לבלבל אותנו ובכוונה מוסיף עוד רמזים רק כדי לעבוד אלינו?!
אתה לא יכול לקבוע לפי מה שאתה רואה,
אלא לפי מה שאתה חש...
(להוסיף לעץ עם הציטוטים בסדר?)

MAKUTA אמר/ה:
ran-newman אמר/ה:
אני לא מבין מה אתם עושי עניין - ברור שמיכאל אירגן את הכול לבד כדי שיתהיה לו חידה מוצלחת.

אתה בטוח? (פא פא פא פם!!!)
**אולי זה הסווירפבלין, השמונצים והגרמלינס ביחד מנסים לתחמן ולעבוד איתנו?!
או שאולי באמת מיכאל, מארגן אותם כדי לבלבל אותנו ובכוונה מוסיף עוד רמזים רק כדי לעבוד אלינו?!**
אתה לא יכול לקבוע לפי מה שאתה רואה,
אלא לפי מה שאתה חש...
***(להוסיף לעץ עם הציטוטים בסדר?)***

**-לא.**
***-לא.***

זה כזה ברור!!!

דמוסתנס הכינה לנו עוגה, דוקטור וואנג שם פטקים למחירת טרפזים על כל החלונות בפורום,
ואז בלי שום אזהרה הצבא הגרבילי של אינפרנל , היה רעב (פם פם פם פאאאאאאם). צבא גרבילים מיניטורי שותת בעיר בחיפוש אחר מזון, הם עברו רחוב אחד למטה (רחוב השולחן העגול) ומצאו עוגה חמה, חמה, ומתוקה, מתוקה, הגרבילים אכלו את העוגה עד שלא נישאר אפילו פרור, אז אמר הגרבילורד "אני עדיין רעב! אני אוכל את הפתק המפגר הזה!" והוא אכל את הפתק עם הטרפזים, ובעמזה האוכל משהו מפריע לגרבילים, יאללה הגנן מגיע לגינה ומתחיל לשקות את העצים (תרתי משמע) במיץ לימון, הגרבילים בורחים! כי כידוע עם משפריצים מיץ לימון על הגרבילים הם מעבדים את ערך הנקודות שלהם והופכים לצבא לא חוקי.
יאללה ברוב רשלנותו השפריץ קצת מיץ לימון על עדן החלון.
שלושה רחובות למעלה משם כתב לו אנביאטר דרך לאים על הדמויות, אבל הפתק שעליו רשם עף ברוח ונפל מאחורי החלון של דמוסתנס.

נו מה אתם אומרים?
(שי פליז רחם עלי)

חזרה