• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חברי הפורום: התפקדו!

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
בנושא הזה, כל חבר פורום ירשום פרטים על עצמו. הודעה אחת לכל אחד בבקשה, בלי זיבולים. (יהיה מגניב אם כל אחד ירשום לפי הקריטריונים שאני נותן פה)

מידע עלי: אני דוקטור וואנג, אבל ההורים שלי החליטו לקרוא לי איל. תהרגו אותי, לא יודע למה. אני בן 16, גר בחיפה, ומנהל פה פורום. תחביבים? מיניאטורות (אורקים, ביסטמן, אלדאר, עוד משהו שבנתיים נשאיר אותו בשקט :twisted: ), משחקי תפקידים (האקמאסטר, פנג שואי בתקווה), משחקי מחשב (בעיקר אסטרטגיה וFPS), משחקי לוח (שיר של אש וקרח. סטריינג' סינרג'י) ומשחקי מלחמה (לריב עם אח שלי). בזמני הפנוי אני שומע מוזיקה (פוסט גראנג' בעיקר), עובד על התחביבים שלי (איך לא), או נמצא כאן בפורום.

דבר אחד שכדאי לדעת עלי: אני לא באמת דוקטור

דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת: המטופלים שלי לא יודעים את זה

חלומי הגדול ביותר: כניסה לכנסת וחקיקת חוק שאומר שכל פעם שאדם יוצא מבניין, הוא צריך להוריד מהעיניים זוג משקפי שמש בslow motion, תוך כדי שהבניין מתפוצץ מאחוריו לקול מוזיקת מטאל.

תכונות וורהאמר (אורי עשה את זה טוב):

WS: 2
BS: 4
S: 2
T: 2
A: 1
I: 3
LD: 3
SV: אין

special rules:
pouty mouth - nominate one model at the start of each shooting phase. that model is a fuck face
..

אוקיי אוקיי אני יודע, אף אחד לא ירוץ לזרוק אותי לשום שדה קרב עתידני, זה בסדר לכו לקיבינימאט!

מידע עלי: אני מכונה סארו , סארומן סמוראי ( ? ) והנדוש ביותר : עדן
טוב אז באמת קוראים לי עדן , אני בן 13 מצפון תל אביב , אוהב במיוחד לשחק על המחשב , לראות טלוויזיה , לרכב על אופניים , להביא לילדים מעצבנים מכות , לשחק משחקי תפקידים לקבל כסף לקבל מיניאטורות חינם לאסוף מיניאטורות , לעשות ספורט ועוד...
דבר אחד שכדאי לדעת עלי: אני רוסי ( כשתראו איך אני נראה תדעו למה כדאי לדעת לפני.
דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת: אני גם צרפתי...
חלומי הגדול ביותר: אל תשאלו....

שמי הוא מיינד רידר (או מיינד). אבל אפשר גם לקרוא לי רוני.
אני גר בחיפה, בן 15. תחביבים, מ"ת, מינ' (די חדש), מחשבים, גרפיקה, ספרות פנטזיה, הווי מטאל וסשנים עם איל ואמיר.
אני כן קורא מחשבות, למשל, אני יכול להגיד לכם שלארוחת בוקר אכלתי לחמנייה עם חומוס.

מידע על עצמי: קוראים לי ג'וזאן או ג'וזי. אבל אתם יכולים לקרוא לי מיכאל.
אני בן 13 מתגורר בתל-אביב צפון.
אני אוהב מחשבים וכל מה שקשור בזה, לרוץ, לראות טלויזיה להציק לvoid ולirmman ובזמן האחרון התחלתי להתעניין במיניאטורות.
דבר אחד שכדאי לדעת עלי:אני בן-אדם עצבני וחוצפן לפעמים.
דבר אחד שעדיף שלא תדעו אבל אני אספר בכל זאת:אני רוצח המונים פסיכופט.
חלומי הגדול ביותר: להשמיד את האנשות (אני עצמי לא אנושי)

מידע עלי: קוראים לי שי . חאני בן 18.
תחביבים: מיניאטורות. מ"ת. קצת magic. מחשב (FPS, אסטרטגיה זמן אמת, ושליתה!!!11 בלתי מעורערת ב Heroes 3). מוזיקה (פופ/רוק פסיכודלי, ואפילו יותר טוב עם בריטים עושים את זה).
דבר אחד שכדאי לדעת עלי: אני לא אוהב שגיאות כתיב.
דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת: <-- וואנג, זו קטגוריה מטופשת. ירררננג!

חלומי הגדול ביותר: World Domination.
או, לחילופין, מחשב שיכול להריץ UT2004 בלי למצמץ.

שם - רן ניומן, אבל אתם רשאים לקרוא לי רן, ובאירועים חגיגיים במיוחד תוכלו לקרוא לי ניומן.

תחביבים - *מבצע חיפוש* "לא נמצאו קבצים"

דברים שכדי שתדעו עלי - אני משעמם, משועמם ועוד כל מיני אפשרויות של המילים האלו...
דברים שלא כדי שתדעו עלי - אני לא מזהיר מראש.

חלומי הגדול - אני לא זוכר את כולם... :rolleyes:

אני -ELF-, אבל שני אנשים מוזרים שקוראים לעצמם "ההורים שלי" מכנים אותי "עומר". בדצמבר אני אהיה בן 14 (עוד קצת הרבה זמן), אבל בינתיים אני בן 13 וחצי (טוב, 13 ו-5 חודשים, בסדר?!) תחביבים? בראש ובראשונה וורהאמר 40K, תחביבי הגדול ביותר בו אני פשוט תותח, חברים, ספורט, מחשבים, משחקי תפקידים. גר בהרצליה, עיר כל כך מוזרה שזה מפחיד. אני פשוט אוהב לרבוץ ולהתבטל, יש שעות שלמות בהם אני פשוט שוכב על המיטה/ספה שלי ורובץ כמו חתיכת בטטה קטנה. זה כל כך כיף.. אני עצלן, לבן, סטלן, קטן, לויקו, מושיקו. (?)

דבר אחד שכדאי לדעת עלי: אני אוהב סטייקים, מאוד

דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת: פעם ליטפתי פרה

חלומי הגדול ביותר: שיהיה לי חלום...

תכונות ווארהאמר
WS: 6
BS: 5
S: 2
T: 1
A: 5
I: 9
LD: 0
Sv: +4

Spacial Rules:
Nice Face -
Model may not do anything during the assault phase, he is afraid of fightning (the truth is that all the other models are scared of him, and he wants the to think that he is nice. but he is truely not.)
Total Domb
This model is a total dumbass, and you need to roll 1D6 if you don't ant that all of his charecteristics will become 1. a roll of 1 means success, a roll of 2-6 means fail.

מנוח, אביב מנוח, נצר למשפחה תנ"כית ותיקה, יליד 1987 ומשוגע חסר נשמה בקנה מידה עולמית.
אל תאמינו למי שאומר אחרת.
גר בנשר, בתחת של חיפה, משחקי מ"ת כבר ארבע שנים, מנחה ניצחי. לאחרונה התחלתי להתעניין במיניאטורות.

אני נקרא Icel רק במישורי קיום עליונים, וידוע לבני תמותה בואנור כאל הקרח בעל אווטר איש השלג המטורף.

חולה על מחשבים, ובמיוחד של משחקי אסטרטגיה ו-CRPG, מתכוון להקים יום אחד חברה לפיתוח משחקי מחשב, ועובד על זה כבר מעכשיו.

אור ניומן, תחביבים: לשחק דיאבלו, פורום, חברים(לא משהו שאני מטפח), מ"ת, כתיבה, רולר בליידס, לקרוא, ועדיף שלא נדע מה עוד.
אני גר במצפה אבי"ב(מקום לא מוכר בצפון),אח של רן ניומן, מנחה שמגזים בחפצים טובים,
דברים שכדאי שתדעו עליי: אני מתחרפן במהירות
דברים שעדיף שלא תדעו עליי: אני קוץ בתחת כשאני מתחרפן
חלום: יש הרבה מאוד...(אחד מהם זה להקים חברת משחקי מחשב ולא העתקתי את זה מIcel,אני עובד על זה מלפני שנתיים עם חבר שלי!)

קוראים לי אלף סייר פה בפרום אבל אנשים שמכירים אותי קוראים לי אדי או אדוארד

תחביבים:לשחק במחשב,להיות אם חברים,להתבטל,לדבר אם אנשים בפורמים,ולדבר באי סי קיו.

דברים שכדאי שתדעו אליי:אם מעצבנים אותי מספיק זמן אתם תחטפו מכות.

דברים שעדיף שלא תדעו אליי:למה שאני אספר את זה לך wang

חלום:להיות עשיר לא משנה איך פשוט להיות עשיר.

מידע עלי: אני קרוזיוס ארקאנום או אמיר, עוד מעט בן 15, חיפה. תחביבים? מיניאטורות, מחשב (FPS ואסטרטגיה, או כל משחק פעולה ש-synj אומן הפלאש אי פעם יצר [ע"ע alien hominid. ענק]), משחקי תפקידים, משחקי לוח, מוזיקה שנעה בין רוק גראנג'י (BTE, TMBG) לבין מטאל לא זול (מספר שירי מטאליקה), בעיקר דברים בסגנון RATM. אני שחיין חובבן, בעל פין בגודל ענק (אני נאלץ לקשור אותו כמה פעמים לפני שאני יוצא מהבית כדי שלא יהיו פאדיחות), אני ספאמר-פליימר בפורום הפונדק, ויש לי גם תחביב שאף אחד לא הזכיר - אני אוהב להיפגש עם חברים. כמו כן אני רובץ מקצועי, בעל תואר ראשון ברביצה מאוניברסיטת בלום לבטלה בחיפה.

דבר אחד שכדאי לדעת עלי: כל אשך שלי - עולם ומלואו

דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת: אני צמחוני יפה נפש (<---הערת וואנג: לא אסבול ירידות על אנשים אחרים. במיוחד לא עלי)(<----הערת קרוזיוס בתגובה: זובי :eek:rccooldark: )

חלומי הגדול ביותר: להשתלט על העולם, כאילו דה.

תכונות וורהאמר:
WS 10
BS 10
S 10
T 10
W 10
I 10
A 10
LD 10
SV 1+

Special abilities:
God.

שם- lock (עדיף locke) אבל באמת קוראים לי פיטר וויגין (יש אנשים שמכנים אותי נעם)
אני עוד חודש+- בן 16 ואני מתכנן להשתלט על העולם!!!
ברגע זה שחשפתי את זהותי האמיתית נשלחים אי-מילים לכל ההממשלות בעולם להתפרק מנישקן או שאני יחשוף את הנורא מכל, אויב האנושות, הנשגב הבית-שחי!
וכך אני ישלוט בהגמוניה ולאחר כמה שנים בעולם כולו!!!(מוהאהאהאהא!)
חלום- לשלוט הגמוניה ואז בעולם כולו!!!

מידע עלי: אני עדי-קרטס ההורים שלי קראו לי עדי והשם מישפחה שלי הוא קרטס.
תחביבים? פטזיה, מו"ד, כתיבה בשגיעות כתיב מרובות, והכי חשוב צום.
אני גר בעיר הכי מזוהמת בעולם (מקסיקו) ומשתעמם ה רוב הזמן.

דבר שכדאי לדעת עלי: יש לי עינים סגולות.

דבר שלא כדאי לדעת עלי, אבל אני אגיד בכל זאת: אני לא סובל אגבניות , חסה ושאר ירקות.

הגיע הזמן למחוק את מה שהיה כתוב כאן.

קוראים לי יותם. אני ידוע יותר בתור זה שכתב את חוקי הפיסיקה והביא אותם למשה בהר סיני.
אני מנגן על בס, וזה בערך התחביב הרציני היחידי שלי. (קצת עצוב..)
זהו בערך.

אה, שי, עם כל השנאה שלך לשגיאות כתיב, "אם" כותבים עם א' ולא עם ע'. ;)

מיותר לציין שיש לי פין ענק, נכון?

מידע עלי: לי קוראים לאון. אני גר בראשון ולומד ביוהנה ז'בוטינסקי-שרדתי בבית ספר 3 שנים! הישג ענק. אני אוהב פנטזיה ומד"ב, אני אוהב דברים מפחדים ואני חושב שאני כבר לא רוצה להתאבד בקרוב.

דבר אחד שכדאי לדעת עלי:מתחת לחזות של הילד הנחמד מסתתר אדם מתוסכל.

דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת:מתחת לחזות של המתוסכל מסתתר שד ירוק שדומה לגרמלין והוא מחכה לחסל את כולם.

זיו
תחביבים-מחשב,פלייסטישן 2,מו"ד (השיטה היחידה שיצא לי לנסות וחבל), מינאטורות (dark elves) וטלויזיה כמובן, פנטזיה,לישון וזהו.

עוד פרטים זניחים-
אי אפשר לממן 5 תחביבים שונים בלי הכנסה חודשית קבועה.
i don't know shit about shit
ואני נוטה לעצלנות (לפחות ככה מספרים לי).

pitfiend

מידע עליי: אני שד-תהום הכלוא זה שנים בגופו העלוב של ערן לוי, ישראלי בן 17 משוהם. תחת הזהות הבדויה שלי אני מנחה משחקי תפקידים כבר 7 שנים ואוסף צבא מיניאטורות ב Warhammer Fantasy של צבא הגמדים. לאחרונה כותב הרבה בפורום, ונתקל בחיי היום יום בהוכחה שהגיהנום מתגמד מול הבגרויות.

דבר אחד שכדאי שתדעו עליי: אני אשכנזי - וגם ספרדי...

דבר אחד שלא כדאי שתדעו עליי אבל אני בכל זאת אספר: בתור פיטפינד אני Batezu..

חלומי הגדול ביותר: לנהל את wizards of the coast, איך לא?

Jozan אמר/ה:
מידע על עצמי: קוראים לי ג'וזאן או ג'וזי. אבל אתם יכולים לקרוא לי מיכאל.
אני בן 13 מתגורר בתל-אביב צפון.
אני אוהב מחשבים וכל מה שקשור בזה, לרוץ, לראות טלויזיה להציק לvoid ולirmman ובזמן האחרון התחלתי להתעניין במיניאטורות.
דבר אחד שכדאי לדעת עלי:אני בן-אדם עצבני וחוצפן לפעמים.
דבר אחד שעדיף שלא תדעו אבל אני אספר בכל זאת:אני רוצח המונים פסיכופט.
חלומי הגדול ביותר: להשמיד את האנשות (אני עצמי לא אנושי)
אנחנו די דומים:
מידע על עצמי: בפורום קוראים לי אסף, אבל ההורים שלי קראו לי אסף :rolleyes: .
גם אני בן 13 מתל-אביב.
גם אני אוהב מחשבים וטלוייזיה,לא לרוץ(!), אבל גם אני אוהב להציק לirman :twisted: .
דבר אחד שכדאי לדעת עלי: אני חובב מושבע של ארי(או בשמו המלא, ארגורן).קדימה ארגורן!(והמבין יבין...).
דבר אחד שעדיף שלא תדעו אבל אני אספר בכל זאת: אני רואה מיכאלה :rolleyes: .

שם: נבות רם, אינפרנל, אינפרנל מרסי, לשעבר Dark One, ומידי פעם אפילו אינפי, או נבוט, לרוב השם האחרון מלווה בסכין שלי כשהוא מתקרב במהירות מדאיגה לגרון של מישהו.
מידע על עצמי: בן 17, מתגייס שנה הבאה לצה"ל, מגודל למדי, ג'ינג'י-בלונדי ונטייה כללית למראה נורדי טיפוסי. מעדיף שחור וכחול.
התחביבים שלי די מגוונים וכוללים בעיקר בישול, נינג'יטסו (כבר שנה חמישית, and still cracking bones), משחקי תפקידים, ציור וכמובן, מיניאטורות. כתיבה יצירתית, אוריגאמי, פיסול בחימר ועבודה עם נירות כולם נמצאים ברקורד שלי גם כן.

משהו שצריך לדעת עלי: יש לי מזג נפיץ.
משהו שלא צריך לדעת עלי, אבל יאמר בכל זאת: *צונזר מחמת גילאי הקוראים.*

חלומי הגדול ביותר: ליהנות מהחיים כמו שהם, ובדרך לגרור איתי עוד כמה אנשים.

מידע עליי: ריינאר, או יהונתן, תלוי איך שבא... בן 15 - חיפה.
תחביבים עיקריים: מחשב (בעיקר Baldur's Gate - SoA), מ"ת (בעיקר מבוכים ודרקונים) ובעיקר - מכוניות... אני מכור למכוניות, משהו מטורף...

צריך לדעת עליי - אני קריזיונר.... (ומטר שמונים ותשע, אבל זה לא קשור...)

חזרה