• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דיאבלו

אסף

פונדקאי ותיק
הקטע להשתמש ברוח כשיש לך חיות אחרות ובהתחלה הוא באמת עלוב ומה שצריך זה יותר להרביץ אבל ברגע שאתה מגיע לזימון 5 זאבים רגילים או 3 זאבים אמיצים רוח שגורמת שכל עוזריך מקבלים החזרת מכה של 90% אתה יכול להפוך לדוב ולעשות לפחות הר געש ברמה 1 {כמה שיותר, יותר טוב. זה פשוט ענק כבר ברמה 1 אז תאר לעצמך רמה 3}וכמובן איך אפשר לשכוח לזמן דוב (שלי כבר ברמה 8 והמיניונס של ba'al בקושי הצליחו לפגוע בו[כל אחד לחוד... וככה רק הצהוב הצליח להרוג את הדוב פעם 1 עד שהוא מת] )
מה שאתה אומר זה ככה: לבזבז 20 נקודות על הרוח של החזרת נזק, 20 נקודות על זאבים, עוד נקודות על דוב, עוד נקודות על הר געש(שים לב-אי אפשר להטיל את ההר געש בצורת דוב).
זה יכול להיות מצוין בnormal, אבל אתה תשחט בhell...

אוקי בשבילי זה או ברברי או רוצחת!
שתי הדמויות היחידות שיודעות לדפוק מכות! :twisted:
עכשיו רוצחת זה סטייל!!
אתה מזמן צל של עצמך עם Wake of Inferno מסביב ושאדו עושה את זה גם!
זה ענק ואהת פותח ככה לכולם את הצורה!! ... כמובן אחרי מנת הקפה היומית...
(קפה = Speed Burst) ! ! ! :twisted:

אוקיי...

אני כבר רואה שהמאנצ'קינים קופצים (ולא פלא).

אני עצמי הגעתי לדרגה 99 בכל המקצועות וסיימתי את שני המשחקים וחצי (1, 2 וחבילת ההרחבה של 2). משחק טוב להעביר בו את הזמן.

אתה מתכוון חפצים כמו memory? וכאלה? (האלה בצבע דומה ליוניקים שמכינים אותם על ידי זה שלוקחים חפץ רגיל אם סוקט ומכניסים אליו רונות בסדר מסויים?)
את זה כתוב שמה.
אם לא אז איזה חפצים אתה מדבר?

tangelwoogd אמר/ה:
אתה מתכוון חפצים כמו memory? וכאלה? (האלה בצבע דומה ליוניקים שמכינים אותם על ידי זה שלוקחים חפץ רגיל אם סוקט ומכניסים אליו רונות בסדר מסויים?)
את זה כתוב שמה.
אם לא אז איזה חפצים אתה מדבר?

כן, לזה התכוונתי. אתה יכול לתת לי קישור?

כבר בדקתי את זה יש שם כמה "סדרים" ענקיים והכל פועל .
ודרך הגב על מה שהעץ הזה נפתח- אם אתה מגיע לhell יהיה לך כל דבר הרבה יותר מחוזק
אני הייתי רוצה להשיג דוב בדרגה 20 ובקשר להר-געש אתה מבטל את הדב ע"י זה שאתה לוחץ עליו עוד פעם עושה הר-געש והופך לדב עוד פעם(ומכיוון שהדב לא מבזבז הרבה מנה אבל ההר-געש כן צריך להצטייד בשורה של שיקויי מנה) והמלצה שלי תהפוך לדב רק אחרי שאתה מת ואתה רוצה לקחת את הגופה או באויבים צהובים, נגד אויבים רגילים זה לא שימושי במיוחד עדיף להשאר עם הר-געש פעיל בכל רגע והרבה חיות שיתקפו בזמן שאתה עושה מתחתיהם הר-געש...

קודם כל, אני לא אבזבז 20 נקודות בשביל לקחת את הגופה, מה גם שבhc לא לוקחים את הגופה, היא פשוט נשארת שם :twisted: ...
בקשר לדב ולהר הגעש, עם כל הכבוד, זה ממש מטומטם להשתמש בשניהם.אתה לוקח נשק של נזק, ולא משתמש בו חצי מהזמן. וכן, אני יודע שאפשר להחליף נשקים עם W,אבל זה פשוט מעצבן ומאט את מהירות המשחק, וכמובן מכפיל את ההוצאות על הדמות.
אותו דבר על שאר הגופה והinventory(ב-charms).
בקשר לחיות-אתה יכול לבדוק. חמשת/שלושת הזאבים לא יעילים ב-hell. האויב הורג אותם במכה, אפילו שהם ברמה 20. הדב לא ימות מהר, אבל הוא איטי מדי, ולא מספיק להכות את האויב. שים לב-אי אפשר לזמן זאבים ודוב באותו זמן.
הנחשים לא כל כך יעילים. הרוח כן, אבל היא לא משהו שהדמות יכולה להתבסס עליו.
ובקשר לעורבים- סליחה שאני אומר את זה,אבל אם אתה בוחר אותם, אתה טיפש(ואני יודע שאתה לא).

חזרה