• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

High Score - תוכנית תיעודית על משחקי מחשב ווידאו, מדהים!

התחלתי לצפות בתוכנית התיעודית החדשה של נטפליקס על משחקי מחשב, משחקי וידאו ואפילו הצצה למשחקי תפקידים (בפרק השלישי שאליו הגעתי כרגע).
לא יודע כמה מכם באמת שיחקו באטארי או בקומודור 64 ושאר מערכות ענתיקות, אבל גם אם התחלתם לשחק בשנות השמונים המאוחרות (ואני מנחש שבפרקים הבאים גם שנות התשעים) הסדרה הזו מביאה כל-כך הרבה נוסטלגיה שזה פשוט מדהים. היא גם עשויה נהדר, עם ראיונות מגניבים, גרפיקות מצוינות ועוד המון חומר תיעודי.
אמנם חלק מהחוויה היא יותר אמריקאית מאשר ישראלית - לדוגמא חנויות משחקי הוידאו והפרסומות בטלויזיה, אבל עדיין זה פשוט מדהים לראות את המשחק על המסך.

זה גם הזכיר לי כמה בתור ילד היינו משחקים משחקי וידאו ב Arcade - היה כזה באבן גבירול, צמוד לכיכר רבין (דאז כיכר מלכי ישראל) שלידו גם היה בורגר ראנץ'. איזה זכרונות :)
שוקל לראות עם הילדים כדי שיראו איך היו פעם המשחקים.

במלים אחרות, High Score זה מומלץ לצפיה!

תמיד הבאתי עניין במגאסון ובדרימקאסט(אטארי לא משך אותי האמת) על אף שלא הייתי חלק מהדור שלהם תמיד היה נראה לי מגניב, והמשחקים גם כן, בכלל שנות ה90 וסוף השמונים נראים מקום כל כך מגרה שאני מצטער שלא חייתי אז, הסדרה נראית מעניינת ברגע שיהיה לי גישה לנפליקס שלי אצפה בה

The oldman אמר/ה:
...זה גם הזכיר לי כמה בתור ילד היינו משחקים משחקי וידאו ב Arcade - היה כזה באבן גבירול, צמוד לכיכר רבין (דאז כיכר מלכי ישראל) שלידו גם היה בורגר ראנץ'. איזה זכרונות :)
וואו, איזה פלאשבק לעבר!
ביליתי זמן לא מועט ב Arcades בצעירותי, כולל זה שהיה באבן גבירול. (היה ליד היכן שהייתה חנות פריק הישנה לפני שנים רבות).
אני זוכר שביליתי שעות בלשחק Avengers (ללני שעוד ידעתי מיהם). במשחק אז היית מתחיל עם בריאות של 100, ופעם בפרק (5 פרקים) יכולת לקבל ריפוי של 20. אך... הבריאות מעבר לכך לא הייתה מתחדשת כלל, וכל מכה שקיבלת הורידה בין 16-30. כדי להצליח במשחק עם אסימון יחיד, היית צריך לשחק וללמוד כיצד לא להפגע.
השקעתי שעות (והרבה אסימונים) עד שהצלחתי לגמור את המשחק באסימון יחיד, וזה זכור לי כאחד מרגע ההישג הגדולים שלי מגיל 9!

אכן זכרונות...

אין לי נטפליקס, ומעט מאוד זמן לראות טלוויזיה, אך אחפש את זה. נשמע מגניב!

חזרה